February 21, 2023

Nowa trwająca seria mozaika obraca się teraz z Marvela! Inicjatywa

Wydanie medialne – nadchodząc tej jesieni, Marvel Comics nadal przełamuje nowy teren, gdy witamy najnowszą postać w Fold Marvel. Uruchomienie w ramach nadchodzącego Marvela teraz! Inicjatywa, z przyjemnością ogłaszamy Mosaic #1-zupełnie nową trwającą serię amerykańskiego scenarzystę i pisarza, Geoffreya Thorne (najwyższego Spider-Mana Marvela) i artystę Extraordinaire, Khary Randolph (Deadpool: The Gauntlet, Tech Jacket)!
„Powiedzenie, że Morris będzie miał długą, trudną drogę do podróży, aby zostać bohaterem, jest niedopowiedzeniem”, mówi redaktor naczelny Marvel Axel Alonso. „W jednej minucie Mosaic trzyma świat w dłoni, następny, ma absolutnie nic, z wyjątkiem mocy, które przekształcą go w jedną z wielu złożonych postaci Marvela wszechświata – moce, które, jeśli nie są poprawnie wykorzystane, będą uważać znacznie bardziej jak klątwa ”.

Mosaic koncentruje się na Morris Sackett – profesjonalny koszykarz i celebrytka. Kochany przez miliony, nienawidzony przez jego kolegów z drużyny. Tylko Morris jest potajemnie czymś innym – czymś nieludzkim. Kontakt z transformacyjnymi mgiełkami terrigen dał Morrisowi spektakularne nowe umiejętności. Morris, nasycony umiejętnością przeskakiwania od osoby na osobę, może kontrolować ciała i wspomnienia tych, których mieszka. Ale te cudowne nowe umiejętności mają poważne koszty. Uznany za sportowca All-Star, Morris pracował przez całe dorosłe życie, aby podnieść swoje ciało w najwyższą formę fizyczną, ale po jego transformacji nie ma już jego żywego ciała, a Morris powinien teraz polegać na innych ciałach, aby przetrwać.

„Morris przechodzi od bycia jednym z najbardziej znanych ludzi na świecie do nikogo”, mówi redaktor naczelny Nick Lowe. „Teraz musi nie tylko spędzać czas w ciałach ludzi, których nigdy nie zauważyłby, ale także głęboko w wydarzeniach Marvela wszechświata!”

Fani chętni do spotkania z Mosaic nie będą musieli długo czekać – ponieważ bardzo oczekiwany pierwszy występ w komiksach dotyczy w przyszłym tygodniu w Uncanny Inhumans #11. Ponadto, przed jego trwającą serią, fani mogą doświadczyć 10-stronicowej historii mozaiki od Thorne & Randolph, która będzie dostępna za darmo 6 sierpnia, w jakimkolwiek sklepach Barnes & Noble w całym kraju, w ramach ich imprezy Get pop-kultural.

Mosaic #1 dotyczy sklepów komiksowych i urządzeń cyfrowych w całym październiku! Więcej informacji na temat Mosaic i Marvel teraz!, Sprawdź Marvel.com.

Mozaika nr 1
Napisane przez Geoffreya Thorne
Sztuka Khary Randolph
Okładka Stuarta Immonen
Wariant okładki Khary Randolph
W sprzedaży w październiku!

Aby znaleźć sklep z komiksami, sprawdź www.comicshoplocator.com lub zadzwoń pod numer 1-888-comicbook.

O Marvel: Marvel Entertainment, LLC, spółka zależna w całości należącej do Walt Disney Company, jest jedną z wielu popularnych firm rozrywkowych opartych na postaciach na świecie, opracowanej w sprawdzonej bibliotece znacznie 8 000 postaci w różnych mediach Przez siedemdziesiąt lat. Marvel wykorzystuje swoje franczyzy postaci w zakresie rozrywki, licencji i publikowania. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź www.marvel.com

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Star Wars: The High Republic zarabia dwie nowe serie, które może teraz sprawdzić okładki i dowiedzieć się znacznie więcej o Gwiezdnych Wojnach: The High Republic i Star Wars: The High Republic – The Blade, rozpoczynając się w tym roku. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne – wcześniej podczas uroczystości Star Wars Anaheim, fani wyglądali na ekscytującym spojrzeniu na to, co…
31 maja 2022in „Comiclist”

Nowi Mutanty będą obchodzić 40. rocznicę we wrześniu we wrześniu, New Mutants nr 30 będzie świętować 40. rocznicę zespołu z gigantycznym problemem. Komunikat prasowy następuje: Media Clextion-w 1982 r. Wizjoner X-Men Chris Claremont i legendarny artysta komiksowy Bob McLeod poszerzyli mutantów mitami o pierwszą z licznych książek spinoff X-Men: New Mutants. Przedstawianie…
7 czerwca 2022in „Comiclist”

Scarlet Witch jest bohaterem, którego potrzebujemy w styczniu w styczniu Wanda Maximoff, odblokowuje jej pełny potencjał jako bohatera z jej nowej trwającej serii w styczniu. Komunikat prasowy: Wydanie medialne-Szkarłatna Wiedźma powróci w styczniu w zupełnie nowej trwającej serii solo! Przełomowy nowy rozdział dla jednej z wielu ukochanych postaci Marvel Comics, Scarlet Witch…
16 września 2022in „Comiclist”