January 9, 2023

Wywiad: Galvan wydatków na temat Underdog American Mythology

Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Underdog #1 Kosztowe okładka Galvan

Comics Artist Cather Galvan jest rozumiany za swoją pracę nad Archie, The Simpsons, a także Pink Panther. Teraz stawia swoje spojrzenie na fantastycznego psa krzyżowca, Underdog, dla Amerykanów. Galvan zatrzymuje się, by opowiedzieć Rogera Ash Westfield o swojej pracy nad nadchodzącą serią.

Westfield: Co przyciąga cię do projektu?

Bill Galvan: Zawsze byłem fanem słabszym, a także kiedy nadeszła szansa, jak narysowanie postaci dla nowego pokolenia, miałem zaszczyt zostać poproszonym o bycie częścią zespołu!

Westfield: Dla odwiedzających, którzy go wcześniej nie spotkali, co powinni zrozumieć o Underdog?

Galvan: Zaczął jako fantastyczna satyra superbohatera komiksu we własnej animacji w latach 60. Underdog jest bohaterem, który zawsze stara się zrobić to, co najlepsze, a jego historie są zabawnym zwrotem motywów superbohaterów. Postacie takie jak Simon Bar Sinister, a także Polly Purebred są tak znane zarówno ze swoich postaci, jak i projektów; Są fantastycznym zwrotem od szalonego naukowca, a także nieustraszonego reportera.

Underdog #1 Adrian Ropp Cover

Westfield: Czy pojawią się także inne tradycyjne postacie? Czy wprowadzasz jakieś nowe znaki?

Galvan: Tradycyjne postacie powrócą, gdy będziemy sprawdzać o wiele więcej historii o nich w serii. Poza tym mamy również możliwość wprowadzenia wielu nowych postaci. W Underdog #1 Underdog walczy „The Strange Warlock”, bardzo złoczyńcy, który naraża zaklęcie na słabszych. Ta historia została napisana przez Battona Lasha, a także przeze mnie.

Westfield: Co mogą patrzeć w książkę w książce?

Galvan: Wierzę, że będziemy robić wiele historii, które parodują współczesne historie superbohaterów, a także obecne wzorce w komiksach, a także przywracanie tradycyjnych postaci, a także złoczyńców. Tylko niebo ogranicza!

Westfield: Underdog zawsze mówił w rymie. Czy to będzie tutaj sytuacja? Jeśli tak, jakie trudności to występuje?

Galvan: To zdecydowanie trudność dla pisarzy, jednak wydaje się, że dobrze się z tym bawią. To jak komponowanie dla Etrigana Demona; Pomaga Ci wymyślić nowe metody stwierdzania dialogu komiksowego!

Westfield: Czy uważasz, że słabsze linki ze współczesnymi czytelnikami?

Galvan: Tak, uważam, że słabsze historie są zabawne, a także lekkie, zmieszane ze skinieniem się na komiksy teraźniejszości i przeszłości. To fajne dla wszystkich grup wiekowych!

Underdog #1 SL Gallant Cover

Westfield: Czy jakikolwiek rodzaj zamykających komentarzy?

Galvan: Pamiętaj, że nie ma wymogu obawy, Underdog jest tutaj!