July 3, 2023

Czarna wdowa: Origin vs. Pierwszy występ

Natasha Romanoff jest po prostu rewelacyjny w historii śmiertelnego pochodzenia, zawsze czułem, że ta jedna okładka doskonale uchwyciła mistykę i atrakcyjność tego rosyjskiego szpiega. Czarna Z ołówkami Jacka Kirby’ego i Stanem Lee w scenariuszu ten pierwszy wygląd kołysze i szokuje kilka śmierci i pojawienie się Natasha Romanoff A.K.A. Black Widow. Ta postać oparta na umiejętnościach grała dobrze w filmach Avengers. Scarlett Johansson, zgromadził znaczącego fanów i wszyscy myśleliśmy to samo: „Kiedy do cholery Marvel-Disney da tej kobiecie własny film?” Tak, fani chcą tego, ponieważ wiemy, że Scarlett Johansson może to przynieść, a poprawa Black Widow Keys byłaby znaczna. Czy są jakieś ostatnie katalizatory, które wskazują na następny film?

Jedno źródło mediów potwierdziło, że Scarlett Johansson zagra Black Widow w zaplanowanym filmie. Ci blogerzy mówią, że będzie to „seksowne i nerwowe”. Marvel najwyraźniej chce pokazać silne kobiety w akcji. Oto dobra wiadomość; Zero „Walki w stylu Hollywood” zamiast tego wiele wspaniałych walki wręcz i skutecznych sztuk walki, takich jak operacyjny. Ponadto będzie minimalne CGI, duży pościg samochodowy, gigantyczny zestaw zestawu z udziałem sterowca Zeppelin, a niektóre szalone mech-robotki mają czas na ekranie. Projekty tych „Mech-Robots” są podobno zwięzłe. Film zorganizuje „bardziej funkcjonalną trasę z efektami” (kosmiczna wiadomość z książkami). Myślę, że Columbiana spotyka Dark Knight. Innymi słowy, znaczny hollywoodzki uderzenie. Niepokoi, że blizna nie może tego przynieść, nie bądź. Po prostu sprawdź ją w filmie: Lucy. Jak więc wszystkie te informacje o filmie wpływają na komiks? Cóż, po pierwsze, jej pierwszy występ jest teraz silny bez filmu, po prostu pomyśl o tym, co zrobi Hype.

Tales of Suspens #52

Ten pierwszy wygląd Czarnej Wdowy jest niezwykle drogi i już trochę się podnosi. Możesz kupić Black Widow Comics z innymi krawatami, ponieważ postać ma co najmniej cztery różne serie, z którymi była zaangażowana: Iron Man, Daredevil, Champions i Black Widows oraz Inhumans. Ale jeśli możesz sobie na to pozwolić, pierwszy występ jest bilet. Spójrz na jej dobre wyniki w pierwszym występie Tales of Suspens #52:

Klasa 9,2 8250 $ Zwraca dodatnie +194,4%

Klasa 8.0 2600 $ Zwraca dodatnie +140,6%

Klasa 6,5 1050 USD Zwraca dodatnie +77,4%

Klasa 3.0 375 USD Zwraca dodatnie +66,5%

Czarna Liczby te są prawie odwrotnością jej komiksu pochodzenia poniżej. Jeśli możesz sobie pozwolić na 300–400 USD za pierwszy występ, z pewnością śmiało. W przeciwnym razie przeczytaj poniżej, ale cokolwiek zrobisz, masz teraz czarną wdowę!

Jeśli Tales of Suspens #52 jest poza twoją strefą komfortu, możesz zamiast tego spróbować jej remake’u w latach siedemdziesiątych. Pojawiła się w wybitnym Spider-Man #86 w ścisłym kostiumie z zespołami nadgarstków, które wszyscy poznali i kochają jako czarna wdowa. Zdarza się, że jest to jej historia pochodzenia i jest absolutnie warta obejrzenia. Został stworzony przez Stana Lee (scenariusz) i Johna Romity z Donem Heckiem (ołówki). Ta historia pochodzenia jest prawdopodobnie taka, która jest właścicielem, ponieważ jest znacznie bardziej przystępna cenowo i naprawdę reprezentuje nowoczesną wersję postaci.

Zwroty do wybitnego Spider-Man #86:

Klasa 9,2 300 $ FMV zwraca dodatnie +29,1%

Klasa 8.0 130 USD FMV zwraca dodatnie +63,7%

Klasa 6,5 75 USD FMV Zwraca dodatnie +116,1%

Klasa 4.0 50 USD FMV zwraca dodatnie +226,7%

Zwroty te są idealne zgodnie z TOS #52, każda inwestycja doprowadzi cię do ziemi zysku. Zwróć uwagę na odwrotną relację oceny i wróć do obu książek. Niższe oceny są biletem, ponieważ wybitne Spider-Man #86 mogą dostarczyć zabójstwo dla tego komiksu.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Blad Little Black Widow: Inhumans #5 dla lat czerpaliśmy przyjemność z Black Widow (Natasha Romanoff) granej przez aktorkę Scarlett Johansson. Tchała swoją sieć Marvel jako szpieg, powiernika, asystenta i tajnego agenta. Całe nasze doświadczenie MCU publiczności głównie miało jej strzelbę. Pojawiła się w filmach Captain America, Iron Man i Avengers. Ją…
19 sierpnia 2020. „Komiksy”

Repise Film Spec: Black Widow & Rick Mason – Agentwe zna wiertarkę specyfikacji ruchu. Wskazówki/plotki spadają. Ogłoszono film. Wydany film. Kup specyfikację wcześnie, sprzedaj przed nieuniknionym spowolnieniem koniunktury. Ale co, jeśli pewne sytuacje nie pasują do normalnego wiertła specyfikacji ruchu? Zamierzam zbadać możliwości obserwacji specyfikacji Black Widow. ……
29 grudnia 2021 w „komiksach”

Powrót Black Widowthere nie był pogrzebem, ostatecznym pożegnaniem, tylko ostatnią ofiarą, aby uratować świat. Z jednym finull