September 6, 2022

Jak Avengers otrzymali swoje moce i imię?

Avengers to obecnie największa nazwa w komiksach, między rozszerzoną krój Avengers Endgame a wszystkimi popularnymi komicznymi łukami. Wielu zastanawia się, skąd dokładnie wszystkie te postacie pochodzą. Jak w końcu Avengers zdobyli swoje moce i imię? Cóż, rozbijemy Avengers i ich pochodzenie. Następnie porozmawiamy o imieniu Avengers i dlaczego zdecydują się z niej korzystać. Śledź dalej i koniecznie odwiedź lata komiczne, aby uzyskać więcej świetnych treści superbohaterów ze wszystkich firm komiksowych!

Pomiędzy komiksami a filmami występuje sporo zmian. To powiedziawszy, będziemy pracować przede wszystkim z treścią w komiksach, ale niektóre z filmów również zostaną poruszone. W końcu to komiczne lata! Na razie śledź, gdy odkrywamy pochodzenie Captain America, Thor, Hulk, Iron Man, Black Widow i Hawkeye. Najpierw pierwszy Avenger wydaje się dobrym miejscem na początek!

Jak kapitan Ameryka otrzymuje swoją moc – pierwszy mściciel

Steven Rogers urodził się w Nowym Jorku w 1920 roku. Po tragicznej śmierci jego matki i ojca staje się trochę pusty. Jego cel wynika z jego talentu do sztuk pięknych. Chce wstrzymać swoją sztukę, gdy Adolf Hitler podniósł władzy w latach 40. XX wieku, ale z powodu jego chudego ciała i mięśni jest odrzucony. Nie puszczy jednak i wciąż próbuje wejść. Generał armii amerykańskiej Chester Phillips jest zainteresowany jego sprawnością i poleca mu „Project: Rebirth”. Rogers jest używany jako temat testowy dla super żołnierza projektu, w którym dr Josef Reinstein wstrzykuje pacjentów z surowicą, aby zwiększyć ich.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Steve Rogers jest teraz genialny, szybki i niesamowicie silny. Ponieważ projekt jest tak nowy, trudno jest dowiedzieć się, co dokładnie sprawiło, że surowica działała tak dobrze w Rogers. Zamiast kontynuować projekt, Rogers zostaje ich plakatem dla amerykańskiej siły. Otrzymując patriotyczny styl stroju i ogłoszenia usług publicznych, otrzymuje kodowy kapitan Ameryki. Założył go kuloodporna tarcza wykonana z Vibranium, a także boczna.

Jak Thor dostaje swoje moce

Moce Thora różnią się nieco od innych Avengers. Ojciec Thora Odyin jest królem nordyckich bogów. Kiedy Odin wierzy swojego syna, utknął w rodzaju łajdaka, musi nauczyć się, co to znaczy być Bogiem, wkłada swoją duszę w ciało studenta medycyny o imieniu Donald Blake. Blake jest lekarzem, a po obejrzeniu kosmitów najeżdżających Norwegię podczas wakacji ukrywa się i ucieka z chaosu. Niedługo potem odkrywa młot Thora, Mjolnira, przebrany za laskę i uderza go o kamień. To przekształca go w boga grzmotu. Po uświadomieniu sobie, kim on jest, Thor pamięta zaklęcie ojca i zna swój prawdziwy cel.

Jest to jednak trudne, ponieważ Thor zakochał się w pielęgniarce, a teraz musi się przyspieszyć, być Bogiem i ocalić ziemię. Jego brat, Loki, też nie ułatwi mu rzeczy. Loki, bóg psoty, zawsze kłopoty na swoją ścieżkę. Tak więc, gdzie Thor niekoniecznie dostaje moce, musi je odkryć. To prowadzi go do nowo odkrytego celu i koncentruje się na swoich mocach i tym, co może osiągnąć w kategoriach ratowania ludzkości i jego nordyckich braci.

Jak Black Widow otrzymuje swoje moce

Natasha Romonov urodził się w Stalingrad w Rosji, wyszkolony do bycia szpiegiem. Jej moc nie jest też podobna do innych Avengers, ponieważ uczy się tych umiejętności. Wie, jak latać, szpiegować, walczyć i strzelać do broni wysokiej klasy. Jej wysiłki są udostępniane dzięki wysokiej klasy technologii oferowanej jej przez rząd rosyjski. Niektóre z jej najlepszych mocy obejmują dostęp do tych broni i technologii. Ma broń energetyczną montowaną na nadgarstku zwaną ugryzieniem wdowy i jest niesamowitym artystą walki.

Początek jej szkolenia pochodzi z programu Black Widow Ops z USA. Jest pranie mózgu, by być szpiegiem w czerwonym pokoju, który testuje ją psychicznie i biologicznie. Dzięki ulepszeniom, które sprawiają, że żyje długim życiem i pozostaje młodym w aspektach fizycznych, ostatecznie odkrywa, że ​​jej przeszłość nie jest tym, co pamięta. Jej wiedza na temat jej prania mózgu myli ją, więc próbuje zrobić dobrze, pomagając innym.

Wada do Stanów Zjednoczonych po zakochaniu się w Hawkeye, o której wspomniemy później. Doświadcza retrospekcji, które wskazują na jej sierota dzieciństwo, w którym jest szkolona w młodym wieku, aby być szpiegiem podczas opieki Matta Murdocka. Pomoc Związku Radzieckiego zawsze ją zainteresowała, ponieważ jest to jej kraj. W końcu zostaje przywiązana do ulubionego Wolverine X-Men, a nawet kapitana Ameryki.

Sokole Oko

Clint Barton urodził się w Iowa i staje się sierotą po śmierci jego rodziców w wypadku. Dołącza do cyrku i uczy się umiejętności łucznictwa, powoli stając się znanym jako największy strzelca na świecie. Kiedy jego mentor,Szeropnia zostaje złapana przez Clinta, który denerwuje pieniądze z cyrku, bije go do bliskiej śmierci i zostawia za sobą. Dołącza do kilku innych cyrków, ale jest w dużej mierze odrzucony za to, że jest wyrzutkiem. To prowadzi go do życia przestępstwa. Jako przestępca spotyka czarną wdowę i zakochują się. Pracuje z nią, aby ukraść Tony’emu Starkowi, o którym porozmawiamy, a oni stają się prostszymi dobrymi facetami po tym, jak Tony je pokonał.

Człowiek z żelaza

Kredyt obrazu: ekran Rant

Tony Stark, syn zamożnego Howarda i Marii Stark, jest geniuszem chłopca, który wchodzi w MIT w wieku 15 lat. Uwielbia inżynierię i fizykę, a po tym, jak jego rodzice zostaną zabici w wypadku samochodowym, dziedziczy firmę. Zdobywca nagrody fizyk zachęca go do zrobienia broni, ale po prawie śmierci w wypadku jego serce jest prawie zagrożone całkowitym zniszczeniem. Z pomocą przyjaciela, który również dobrze zna fizykę, buduje talerz klatki piersiowej, która nie uderza w serce. Płyta klatki piersiowej jest następnie łączona z garniturem pancerza, aby Tony mógł uciec z pułapki, w której się znajduje.

Dowiaduje się, że talerz klatki piersiowej musi pozostać, aby utrzymać go przy życiu, więc nosi zbroję regularnie i pod ubraniem w życiu cywilnym. Codziennie ładuje talerz klatki piersiowej, aby powstrzymać swoje moce przed garniturem. Kiedy spotyka czarną wdowę, walczy z nią i zaciąga ją, a jednocześnie nigdy nie ujawniając nikomu, że jest Tony Stark. Dwie osoby wie, kim on naprawdę jest; Pepper Potts, jego zainteresowanie miłością i sekretarz oraz jego szofer szczęśliwy Hogan. Z powodu swojej inteligencji używa garnituru jako wykwalifikowanego pilota, wojownika i mściciela.

Ponton

Podczas eksperymentu z detonacją bomby gamma Ray, Bruce Banner biegnie na boisko, aby uratować nastolatka, który wjeżdża na wybuch. Robiąc to, pochłania dużo promieniowania i budzi się w dziwnym miejscu. Po rozgniewaniu się staje się gigantycznym potworem i jest nazywany Hulkiem przez żołnierzy mylących go z zagrożeniem. Kiedy jest Hulkiem, ma niewielką kontrolę nad sobą, ponieważ osobowość jest zupełnie inną osobą.

W filmach widzimy, że znajduje sposób, aby być zarówno Hulk, jak i Bruce Banner, a to dzieje się również w komiksach.

Jak Avengers otrzymali swoje imię

W filmach Marvela widzimy wyraźnie, skąd Avengers mają swoje imię. Po odejściu Carol Danversa widzimy, że jej samolot nazywał się Avenger na starym zdjęciu. W tym czasie Nick Fury ma inicjatywę Protector. Myśląc, że Avenger był fajną nazwą Carol, zmienia go na inicjatywę Avengers, co prowadzi do rekrutacji wszystkich Avengers.

Avengers na dobre przekształcili komiks Fandom. Jest teraz wielu fanów komiksów, którzy nie byli fanami kilka dekad temu. Wynika to z zdolności Marvel Cinematic Universe do mieszania komiksów ze świetnymi filmami i historiami. Wszyscy postacie z Avengers mają okazję pokazać, jak dostają swoje moce, ale pomaga mieć poręczny przewodnik taki jak ten.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Avengers, podążaj za wiadomościami i recenzjami, które robimy w latach komicznych. Istnieje wiele świetnych artykułów na temat tych bohaterów, a także wiadomości i informacji na temat MCU. dziękuje za przeczytanie!