June 25, 2023

W View From the Frontier-obchodząc 2000 r. Na czterdziestu latach obchodów dharflier

w ostatnią sobotę pojawiło się zderzak największego komiksu Galaxy jako graczy reprezentujących czytanie czterdziestoletnich-od tych, którzy byli tam Niezwykle początek transformacji dreszczyku napędu dla tych, którzy znajdują ostatni fantastyczny, który przeżył regularną erę komiksów seryjnych-zstąpił na czterdzieści lat obchodów dhrflier w hotelu Novotel w Hammersmith.

Dla tych, którzy zastanawiają się, jestem rzeczywiście wystarczający, aby pamiętać o wyborze wyjątkowo pierwszego progu w 1977 roku z WHSmith Romforda (przede wszystkim od czasu, gdy mój ojciec był zaintrygowany nową próby Dana, a nie jakimkolwiek wskaźnikiem zainteresowania mój własny muszę przyznać!). Minie kilka lat, zanim 2000 r. Byłaby rutynową częścią moich nawyków kupujących komiksy, jednak od tego czasu jest w tym, jak i z mojego życia.

Podobnie jak wielu odwiedzających w tych wczesnych latach mroczny humor, satyra społeczna, a także gryząca parodia, oznaczyły mi ją jako coś bardzo różnego od współczesnych na półkach Newsagent. Rzeczywiście, bardzo usuwam wspomnienia z wczesnych wojowników ABC, w szczególności, otwierając mój 10-letni umysł na problemy z chciwością biznesową, przywilejami, a także wyzysku środowiskowego.

To zadziwiające, że czterdzieści lat w 2000 r. Nadal walczymy o wielką walkę o regularną wysyłkę epizodyczną komiks, która już dawno zniknęła gdzie indziej. W tym celu mamy bunt – jego właściciela od 2000 r. – podziękować za zachowanie marki, która z pewnością uległaby surowszemu rzeczywistości brytyjskiego rynku komiksów inaczej.

Sobota była niezwykłym dniem z paneli na każdym elemencie komiksu, a także twórców wystawiających z każdego wieku swojej historii. Przyjazne i dostępne wydarzenie ucieleśniało ducha wydarzenia z wigorem, patrząc wstecz na niepewne oryginalne dni (Pat Mills był szczególnie dobry w wywiadzie dla Anthony Esmond), jednocześnie obejmując już solidną przyszłość komiksu.

Rzeczywiście, mógłbym kontynuować, jak i o wielu umiejętnościach – z niezwykle najwcześniejszych problemów z 2000 r., Jako współczesne wschodzące gwiazdy – jednak dla mnie cały dzień został podsumowany w usuniętych słowach Lad (którego ojciec najprawdopodobniej nie urodził się, gdy opublikowano pierwszy problem z 2000 r.!) Na temat faceta, który rozpoczął wszystko w 1977 roku.

“Tata! Tata! Nie mamy jeszcze autografu Pat Mills. Musimy zdobyć autograf Pat Mills! ”

Chwila wszystkich pokoleń Squaxx Dek Thargo, która z pewnością spotyka się w mikrokosmosie, a także taka, która całkowicie złapała istotę prawdziwie Zarjaz.

Gratulacje dla wszystkich z Rebellion, którzy stworzyli tak wspaniałą rozrywkę. Bash z okazji 50. rocznicy 2027 ma wiele do zrobienia w Internecie.

-Andy Oliver, uszkodzony redaktor naczelny Frontier, 12 lutego 2017

W tym tygodniu „Andy Oliver Cartoon” jest autorstwa Jessiki Martin. Jessica była finalistką w Myriad First Graphic Book 2014, a także samodzielnie opublikowała komiksy na gwiazdach filmowych Clara Bow (IT Girl), a także Vivien Leigh (Vivacity). W 2015 roku jej pierwsza książka graficzna Elsie Harris Photo Palace została opublikowana przez Miwk Publishing. Została również opublikowana przez DC/Vertigo, a także przyczyniła się do uszkodzonego rocznika Frontier Little Press 2016. Tutaj możesz udać się do niej w sklepie internetowym, a także przestrzegać jej na Twitterze tutaj.

Do rutynowych aktualizacji wszystkich rzeczy Little Press, a także uszkodzonej granicy są zgodne z Andym Oliverem na Twitterze tutaj.