February 9, 2023

Finder: Mystery Date

Poprzedni tom z tej serii, Dream Sekwencja, badał dzieło artystyczne; Tajemnicza data bada kolejną formę sztuki, Sexcraft. W różni się, była prostytutka świątynna, jest w dużym mieście studiując paleozoologię podczas pracy w burdelu. Jej forma sztuki jest bardzo dobrze stwierdzona i pasuje tylko do najlepszych z najlepszych, jak w historycznych dniach kurtyzanu. Jej szkoła jest oazą dla przepracowanej, nadmiernej stalenowania ludności, w której uczniowie zachęca się do nauki leczenia, a seks jest tylko niewielką częścią ich umiejętności (choć zabawny).

Jak narysowany przez Carla Speed ​​McNeil, Vary jest urocza, urocza i bardzo urocza. Jej krótkie włosy podkreślają jej ogromne oczy, które przyjmują wszystko wokół niej, a także wyrażają swoje emocje. Historie tutaj dotyczy jej historii i interakcji z dwoma jej profesorami. Jest zakochana w obu z nich.

Wprowadzenie Rachel Hartman do książki jest odą do jednego z nich, dr Zivancevic, profesora Crabby. Chociaż współdziałacz Zee Shar jest nieludzki, coś w rodzaju gigantycznego ptaka bez skrzydła dinozaurów, od samego początku lepiej się z nim dogada. Jej oddanie Zee jest kwestionowane przez wielu, ale jest pewna, że ​​może mu pomóc. Hartman podkreśla, jak cudowne jest to, że różni się nauka radzenia sobie z Zee, w końcu zyskując nieustraszoność niezbędną do jego wypowiedzenia.

Po pierwsze, mają szereg spotkań, które frustrują i mylą różnią się, która jest pod pewnymi względami bardzo młody. Po pewnym czasie cała trójka wyrusza razem na podróż, aby ludzie mogli obserwować rytuały godowe rasy Shar. Obejmują one wiele dużych zwierząt biegających, skaczących i wyświetlania upierzenia.

Najlepszy przyjaciel Vary Ollie, trener, jest psa podobnym do człowieka, opartego na pomorskim. Jaeger występuje również w kilku opowieściach, zapewniając głos doświadczenia i kilka dobrych rad. Po jego przerwie, Vary lepiej jest w końcu konfrontować się z Zee z tym, kim jest.

Ostatnia historia dotyczy prób Vary, aby uczyć lekcji tanecznej. Jej kultura traktuje taniec jak religia, pobudzenie, kunszt i komunikacja z umarłymi, a płacący klienci nie chcą wykonywać pracy, aby to wszystko zrozumieć. Jej frustracja wobec siebie, że nie jest nauczycielką, której chce być, to kolejna okazja do nauki, która zbliża ją do Zee.

Istnieje scena wyścigowa, która pięknie oddaje wyeliminowanie nieograniczonego wdzięcznego ruchu. Właśnie to łączy wiele z tych historii – łaskę w akcji, ścigania, tańca lub kochania. Bohaterowie są godne podziwu, ciesząc się tym, co robią i próbując zrobić to najlepiej jak potrafią.

Jeśli zastanawiałeś się: „Gdzie są komiksy, które dotyczą seksu w dojrzały sposób?” To jest książka dla Ciebie. Kultury, choć wyraźnie odmienne od naszych, mają sens i wydają się prawdziwe, hołd dla umiejętności McNeila w tworzeniu. Pokazuje wielką wiedzę o ludzkiej naturze, która informuje jej historie, tak jak omawia arogancję atrakcyjnych w końcu.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Komiksy MST3K się wydarzy! Dark Horse pierwotnie ogłosił ponad rok temu, że wydadzą serię komiksu Mystery Science Theatre 3000 (MST3K). Teraz pojawia się kilka coverów i datę premiery. Mystery Science Theatre 3000, komiks będzie prowadził sześć problemów, z pierwszym w sprzedaży 9 września. Utworzone dla…

Blue Morningsublime Manga drukuje tytuły miłosne Yaoi i chłopców i chociaż prawie wszystkie ich książki są dojrzałe, faktyczna ilość treści seksualnych może się znacznie różnić w zależności od opowiadań. Niebieski poranek okazuje się być jedną z książek w kategorii „niezbyt wiele kontaktu fizycznego”, co było w porządku…

Jill Trent, Science Sleuth #1 Co za schludny pomysł! Weźmy intrygującą postać opublikowaną po raz pierwszy w 1943 roku (a obecnie domena publiczna) i zrób nowe historie o niej. Jill Trent, Science Sleuth był funkcją kopii zapasowej w Wonder Comics #8-20. (Możesz je przeczytać tutaj.) W towarzystwie jej najlepszej przyjaciółki Daisy Smythe, Jill użyła nauki, aby…