November 23, 2022

Rose & Thorn będzie pierwszym filmem HBO Max wyciągniętym z DC Universe: Plotka

Nowa plotka sugeruje, że HBO Max może w końcu znaleźć swoją pierwszą właściwość DC Comics do filmu z Rose & Thorn. Nie jest jasne, czy film będzie jedną z pierwszych produkcji, na które nowo utworzono Warner Max. Postacie Rose i Thorn pochodzą z samych początków Wszechświata DC. Jednak historia opisana w plotce brzmi jak najlepsza taryfa w średnim budżecie dla usługi przesyłania strumieniowego. Nie wydaje się również, aby jest podłączony do rozszerzonego wszechświata DC. Zamiast tego wydaje się, że film zajmuje własną przestrzeń, taką jak Lucyfer na Netflix lub Stargirl dotyczący DC Universe. Nie wiadomo również, czy pochodzi z Powerhouse Series Greg Berlanti, który opracuje nową listę serii DC dla HBO Max w ramach swojej nowej umowy Warner Bros.

Rose i Thorn oparte są na dwóch postaciach, które po raz pierwszy zagroziły Flash w 1947 roku, stworzone przez Josha Broome’a ​​i Carmine Infantino. Ma podzieloną osobowość. Rose jest jej „normalną”, genialną ludzką osobowością. Cierń to mściwy metahuman o zwiększonej sile i zdolności do kontrolowania życia roślin. W końcu poślubia pierwszą Zieloną Latarnię, Alan Scott, i rodzi bohaterów DC Jade i Obsidian. Ta wersja postaci nie jest Rose & Thorn, która pojawi się w pierwszym filmie DC i HBO Max. Wydaje się raczej dostosowywanie wersji jej nowej 52-strzałowej fabuły. (Która sama jest ponowną zmianą Gail Simone z 2004 r. Serii Limited Rose and Thorn.)

Co wiemy o filmie Rose & Thorn dla HBO Max

Obraz za pomocą Screengrab

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Rose Canton to nastoletnia dziewczyna zwolniona z instytucji po przerwie psychicznej po śmierci ojca. Historia podąża za jej reintegracją do szkoły. Komplikuje sprawy, rozwija alternatywną osobowość, cierń. Thorn jest wszystkim, co Rose nie jest, gwałtowne, romantycznie agresywne i wymyśliło, aby naprawić morderstwo ojca. Dwie strony Rose i Thorn są w konflikcie, ale pracują razem, aby Avenger morderstwo ojca.

Ta plotka pochodzi z fandomwire.com, prawdopodobnie przez Daniela Richtmana, który zasugerował wiadomości na Twitterze. Żaden z transakcji branżowych nie zgłosi się na ten temat. Więc weź wiadomość z odrobiną soli. Rose & Thorn może być pierwszą właściwością DC używaną do ekskluzywnego filmu HBO Max. To prawdopodobnie nie jest sfinalizowana umowa. Ma to jednak sens. Nowa 52 wersja Thorn nie miała żadnych supermocarstw. Zatem jest to tylko film z Alter-Ego ustawiony w warunkach szkoły średniej. Ponownie, najlepszy rodzaj taryfy w połowie budżetu, który może spodobać się fanom komiksów i fanów dramatów nastolatków. Więc może się nie wyrzucić, ale ta plotka wydaje się, że może być dokładna.

Co myślisz? Czy Rose & Thorn musi być pierwszą właściwością DC wykonaną w filmie dla HBO Max? Powiedz nam, dlaczego lub dlaczego nie w komentarzach poniżej.

Wyróżniony obraz za pomocą rozrywki DC