September 9, 2022

Kim jest Blackguard? Spojrzenie na postacie Suicide Squad

Zwiastun Suicide Squad, który spadł na początku tego roku, a film ma premierę za nieco ponad miesiąc, więc fani wszyscy chcą dowiedzieć się więcej o niektórych z nowych postaci, które były wprowadzone. Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Kontynuuję serię wiadomości, patrząc na każdą z nowych postaci w drużynie samobójczej, aw dzisiejszym poście zamierzam zbadać: Kim jest Blackguard?

Kim jest Blackguard i jakie są jego moce?

Blackguard (alias: Richard Hertz, czyli Yes DC, sprawił, że jego pseudonim Hertz) jest bandytem, ​​który otrzymał specjalistyczny kombinezon bojowy i sprzęt o dużej odpowiedzialności, aby zaspokoić kryminalne zadania podziemnego syndykatu kryminalnego Metropolis, znanego jako 1000. Jego garnitur zwiększa jego siłę fizyczną, lepsza jego podstawowe umiejętności w walce wręcz i jest wyposażony w bojową butelkę i tarcze stworzone z czystej energii. Ma także podwójne pistolety, które są szczególnie cenne podczas misji.

Blackguard nie jest najjaśniejszą żarówką w pokoju i jest bardzo łatwowierny. Mimo to jest bardzo zarozumiały i pewny swoich umiejętności, zazwyczaj celowo rzucając się w szkodliwe sytuacje z uśmiechem lub głupim wyrazem twarzy.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Początki Blackguard

Obraz za pośrednictwem komiksów DC

Blackguard został stworzony przez pisarza i artystę Dana Jurgensa, a po raz pierwszy pojawił się w Booster Gold w 1986 roku. Pracował przede wszystkim dla 1000 wykonywania małych prac, ale ostatecznie poszedł na łeb z Booster Gold, a później został zatrudniony do drużyny samobójczej. Jego staż jako supervillain jest jednym z najkrótszych w okolicy, ponieważ wkrótce po dołączeniu do drużyny samobójczej został zdradzony i ścięty przez innego członka o imieniu generała.

Nie było to jednak zagłada i mrok dla Blackguard! Między czasem z 1000 a drużyną samobójczą Dick Hertz stał się mądrzejszy, a następnie próbował się zreformować. Skontaktował się z Neronem (zasadniczo szatanem wszechświata DC), który zapewnił Grant Blackguardowi wszelkie życzenie w zamian za połączenie siły z dżdżownicą i gepardem i przejęcie kontroli nad barem o tematyce superbohaterów o nazwie Warriors, który był własnością byłego Green Lantern Lantern , Man Gardner. Blackguard poprosił o mądrzejszy, Neron dał mu przeciętną inteligencję i zamiast niszczyć Guya, Blackguard został schwytany. Kiedy został zwolniony, wyszedł z zmienionego mężczyznę i próbował uruchomić bar o nazwie Dark Side z facetem.

Suicide Squad debiutuje w kinach i na HBO Max 6 sierpnia 2021

Czy jesteś podekscytowany widząc Mongal w akcji w składzie samobójczym? Daj nam znać w komentarzach!

Wyróżniony obraz przez Warner Bros.