February 28, 2023

PR: Czego nie robić: posiadanie bezużytecznej witryny internetowej

Brigid Alverson napisał wspaniały na temat tego, czego dziennikarze chcą od witryn wydawców, a także dokładnie tego, jak dużo przestaje działać na podstawach. Oto, co musi mieć każdy rodzaj witryny wydawcy, pod wpływem jej listy:

Strona na każdej z twoich publikacji, która zawiera kredyty, zdjęcie okładki (w formularzu recyklingu), ceny, a także informacje o ochrzczeniu. (Idealnie, zaktualizowany podczas wprowadzania zmian.)

Działający silnik przeglądania, a także zrozumiała nawigacja.

Informacje kontaktowe, a także podstawowe informacje biznesowe. Lubię rozumieć, jaki jest czyjeś oficjalny tytuł podczas ich uznania, więc pomocna jest również lista funkcjonariuszy biznesowych, a także normalne funkcje. (Czy taki i tak jest dyrektor generalny, prezydent lub redaktor naczelny? Dyrektor ds. Reklamy lub kierownik promocji?)

W poście Brigida jest świetne oferty, które musisz przeczytać. Jak zauważa: „Jeśli Google tytuł twojego komiksu, Twoja strona musi pojawić się na pierwszej stronie wyników. Prawie nigdy nie ma ”. Wymagasz pokonania witryn za pomocą pobierania, a także ocen, a także problemów na sprzedaż z doskonałą optymalizacją silnika przeglądania. Oprócz tego, że masz to, mając fantastyczną stronę internetową, z którą warto się odnaleźć. Sprawdź witryny pod kątem prasy Oni lub górnej półki, aby uzyskać świetne przykłady.

Ponadto, kiedy przeprojektowujesz swoją witrynę, nie przełóż wszystkich poprzednich linków! Jeśli nie zamierzasz przechowywać adresów URL, przynajmniej skonfiguruj przekierowania. Przestałem łączyć się z witrynami wydawcy w wielu moich recenzjach, z dwóch powodów: 1) W przeszłości zostałem spalony przez wydawców, którzy modyfikują swoje linki, potrzebując wielu przeróbek z mojej strony. 2) Chcę się z tobą połączyć tylko wtedy, gdy coś dostarczacie, a ja omówię cenę, kredyty, a także opis wykresu). W wielu przypadkach jest to podgląd Internetu, który dostarcza odwiedzającym coś korzystnego i wyjątkowego.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

25 lat to całkiem świetny bieg… czy każda osoba pozostała w Oni? Dwa tygodnie temu, wiadomości, że Oni Press Stalwarts James Lucas Jones (wydawca firmy), a także Charlie Chu (wiceprezes ds. Rozwoju innowacyjnego i usług) nie były już w The the Innovative & Service Development) firma. Dzisiaj przyszło wiadomość, że zniknęło czterech więcej pracowników wysokiego poziomu. Popevers donosi, że „starszy wiceprezes ds. Sprzedaży, a także reklamuje Alex Segurę,…

PR: Czego nie robić: pomiń kluczowe informacje z ewaluacyjnych kopie, aby docenić kopie oceny PDF. Są łatwe do uzyskania dostępu do kilku miejsc i urządzeń, nie zajmują miejsca na półce, a także nie mają opóźnień między zapytaniem, a także otrzymaniem faktycznego komiksu. Są proste, aby wydawcy wysyłali również bez kosztów. Jednak są…

PR: Czego nie robić: ogłaszanie, że wydawcy nie-nowatorskimi wydali prawdę, że jeśli wyślesz wystarczające komunikaty prasowe, niektóre strony będą je uruchomić, a także otrzymasz prosty zasięg. Niestety, wynik jest taki, że niektóre firmy wysyłają PR ogłaszając całkowitą liczbę osób niebędących nowami. Na przykład: Masterpiece Comics Locations Oryginalna seria Fireblast, z liderem rynku,…