June 16, 2023

Kleopatra w kosmosie: Złodziej, a także miecz

Kleopatra w kosmosie: złodziej, a także miecz są zgodne z ubiegłoroczną praktyką docelową. Wierzyłem, że tom był lekki w historii, a także odczuwam dokładnie taką samą metodę tej książki. Zakładam, że nadszedł czas, aby rozpoznać, że chociaż Mike Maihack rysuje fantastyczne sekwencje akcji, nie powinienem spodziewać się znacznie więcej niż z tej serii.

Na przykład złodziej, a także miecz zaczynają się od 20-stronicowej sekwencji pościgowej, w której nowa postać, złodziej tytułu, pokonuje wielu strażników, jednocześnie włamując się do zabezpieczonego miejsca. Nie mam koncepcji, kim jest ta osoba ani dokładnie w jaki sposób kojarzy się z jakimkolwiek dotychczasowym historią. Dla mnie wydaje mi się, że jest to marnotrawstwo czasu, jednak nie gubiję się w sztuce – atrakcyjnie – jeśli nie ma znacznej historii, na którą mogę się tym przejmować. Inni prawdopodobnie czują się inaczej, ponieważ jest to interesująca sekwencja w inscenizacji i stymulacji.

Ogólne tempo historii jest jednak lodowcowe. Istnieje długa scena uroczystości, która jest wyobrażona w stylu, jednak bardzo ustanawia bohaterów. (Już zrozumieliśmy, że Cleo pragnie akcji, a także jej kumpel Akila chce upewnić się, że wszyscy świetnie się bawią.) Wprowadzono tam dwóch mężczyzn – z których jeden jest z encyklopedią spacerową, omawiając nowe rewelacje odwiedzającym – także odwiedzającym – Jak drugi z nich może sugerować coś później, jednak jeszcze nie w tej książce. Maihack jest świetny w wprowadzaniu nici, a także klifów, które wiszą przez długi czas.

Kiedy postacie mówią, jest to świetna oferta gadania o rzeczach, które prawdopodobnie będą niezbędne później w historii, chociaż zwykle tracę stopę zainteresowania podczas oczekiwania na nie. Na przykład słyszeliśmy w książce pierwszej o tym, jak Cleo był przechowywany jako naprawdę ważny, jednak potrzeba jeszcze jednej połowy tej książki, aby uzyskać wszelkie szczegóły na ten temat. W każdym razie nie dbam zbytnio o historie, które funkcjonują solo bohaterowie, odkrywając swój z góry określony cel w oparciu o fatowane proroctwo. Są dla mnie równie oldschoolowe.

Najwyraźniej nie jestem najlepszą publicznością dla tej książki. Jeśli lubisz serię dobrze kemparowanych sekwencji akcji, możesz być.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Cleopatra w Space: Target PracticeCleopatra w regionie rozpoczął się jako komiks internetowy, jednak kiedy został wybrany do publikacji drukowanej, autor Mike Maihack opracował nową historię, która omawia pochodzenie bohaterki tytułu. Jego projekt, jak widać z postaci na okładce, jest uroczy i snappy, przerywany futurizmem o tematyce egipskiej i…

Ubrania nie działają w ten sposób: gdy alternatywne okładki są lepsze, a Comics ma nowy tytuł, który pojawi się 5 kwietnia o nazwie Eleanor & the Egret. Jest napisany (i napisany) przez Johna Laymana (żucia, Tek Jansen Stephena Colberta), a także ilustrowany przez Sama Kietha (Maxx), a także o złodzieja sztuki, która przeszedł z wielkim ptakiem. Oto opis: lekko…

Thieves & Kingsthieves & Kings to tradycyjna fantastyczna przygoda, z młodą czarownicą, a także zagubioną księżniczką, zapominającym czarodziejem, a także młodym złodziejem, piratami, a także strażnikami pałacu. Mark Oakley niezwykle wywiera wpływ jeszcze jednego świata. Kiedy czytałem kolekcje, za każdym razem, gdy ktoś się przerwał, zapytałby, czy…