April 9, 2023

Figury akcji konkurują w Toyetica Volume 2

Wydanie medialne – Zabawki dla dzieci nadal rywalizują o sławę figurki w Dollington Academy w drugim tomie Toyetica… ale w szkole pełnej ukrytych tajemnic, czy ich praca domowa odbędzie się na tylnym miejscu Tajemnicze polowanie? Pisarz/artysta Marty Legrow komentuje: „W tej historii jest coś więcej niż w tomie pierwszym. Rzeczy w Akademii Dollington stają się podejrzane. Jeśli myślisz, że wiesz, o co chodzi w Toyetice, jeszcze nic nie widziałeś. ”
Dzięki potężnym tematom przygody, tajemnicy i tożsamości osobistej seria jest najlepsza dla fanów My Little Pony, Gravity Falls i Steven Universe. Comicsverse mówi: „Autentyczny w swoich pomysłach i bohaterach, Toyetica wprowadza własną markę dzieciństwa dla dorosłych czytelników… centralny popęd historii – walka do zrozumienia – musi uczynić Toyeticę hitem na rynku”.

Tom 2 rozpoczyna się z spojrzeniem na tajemniczy, gigantyczny świat ludzi… świat z niebezpieczeństwem dla każdej osoby o wysokości sześciu cali. Poza bezpieczeństwem szkoły Trixie i przyjaciele prowadzą rękawicę przeszkód w świecie rzeczywistym, aby znaleźć nagrodę ludzkiego świata, nieświadoma, że ​​największym skarbem wszystkich może ukryć się w domu, idealny pod ich stopami.

W przedsprzedaży Toyetica Tom 2 z diamentowym kodem elementu Mar181026. Poszukaj go w sklepach z komiksami 30 maja 2018 r.

Toyetica Tom 2:
Wielkie tajemnice odkrywają w Dollington Academy!
Pisarz: Marty Legrow
Nazwa artysty: Marty Legrow
Okładka: Marty Legrow
128 PGS./ E / FC
14.99

Co ludzie mówią o Toyetice:

„… To nowy zwrot rzeczy, które są zabawną lekturą i spodoba się młodszym czytelnikom. Może również spodobać się fanom Ever After High, Monster High i / lub Disney Descendants… ”(Tarta sekwencyjna)

„To wielka opowieść o przyjaźni i tym, jak traktujemy się nawzajem”. (Geeks na całym świecie)

„… Nie mogę sobie poradzić, jak słodkie i żywe jest wszystko w tym komiksie”. (Popa)

Zespoły kreatywne są dostępne do wywiadów i możliwości promocyjnych.
Aby uzyskać więcej informacji, detaliści, prasa i konwencje mogą dotrzeć do Nicole D’Andria na ndandria@actionlabcomics.com.
O rozrywce Action Lab- w 2010 r. W celu połączenia swoich zbiorowych talentów w jeden, potężny podmiot, członkowie Action Lab, mają wiele lat w zakresie publikowania, projektowania i biznesu multimedialnego. Ich pierwsze wydanie, złamanie, zostało pomyślnie sfinansowane przez Kickstarter i biorąc pod uwagę, że wtedy kontynuowali misję produkcji rozrywki o wysokiej jakości, obejmującej gatunki. Biorąc pod uwagę jego powstawanie, wyróżnienia dla A.L.E nadal budują codziennie. Wśród o wiele bardziej popularnych tytułów są Materiał wiekowy, taki jak Eisner, Glyph, SHEL DORF Nominowana seria Prinkless, Incredible (oparta na serialu Nickelodeon), Molly Danger Jamal Igle, artystka/ pisarka Katie Cook’s Gronk i Gayle Middleton (My Little Pony, najmłodszy sklep zoologiczny) potwornie urocze Vamplets. Dojrzałe czytelnicy Action Lab nadruk Action Lab Danger Danger nadal przesuwa kopertę komiksów z tytułami tak różnorodnymi jak mistrz Puppet Band i Dan Mendoza Over the Top Horror-Comedy Zombie Tramp, Vampblade i Itty Bitty Bunnies w Rainbow Pixie Candy Land, i Stosowane społecznie tytuły, w tym Southern Dog, Kingdom Bum i M Goodwin’s Tomboy.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Ragtag klasa uczniów zabawek rywalizuje w Toyetica Volume 1Media Wydanie – w świecie, w którym najgorętsze zabawki dla dzieci oparte są na prawdziwych ludziach, klasa uczniów Ragtag musi sprawdzić, czy są najlepszymi zabawkami do pracy, rywalizując z przyjaciółmi i przyjaciółmi i Wrogowie w Dollington Academy, aby osiągnąć sławę akcji … wszystko w…
18 października 2017 w „komiksach”

Zabawki ożywają w fantastycznym wydaniu Toyeticamedia – w świecie, w którym najgorętsze zabawki dla dzieci oparte są na prawdziwych ludzi, klasa uczniów Ragtag musi sprawdzić, czy są najlepszymi zabawkami do pracy, rywalizując z przyjaciółmi i wrogami w Dollington Akademia, aby osiągnąć sławę akcji … wszystko w…
16 czerwca 2017in w „Komiksach”

Podgląd komiksów: Toyetica tom 1 Tpin Świat, w którym najgorętsze zabawki dla dzieci oparte są na prawdziwych ludzi, klasa uczniów Ragtag musi sprawdzić, czy są najlepszymi zabawkami do pracy, konkurując z przyjaciółmi i wrogami w Dollington Academy, aby osiągnąć akcję postaci Sława … wszystko, gdy ma zaledwie 6…
22 grudnia 2017 w „komiksach”