June 3, 2023

Aspen Comics z lutego 2013 r. Zwolenniki

, że ludzie w Aspen Comics dostarczyli Comiclist ich zabiegów do komiksów, a także innych produktów przedstawionych w podglądach z grudnia 2012 r., Zorganizowanym na wysyłkę od lutego 2013 r.

Legend of the Shadowclan #1

David Wohl – Story / Cory Smith – Art / Jon Starr – Kolory

Dziesięcioletnia rocznicy Aspena rozpoczyna się debiutem Legend of the Shadowclan!

Poznaj rodzinę Arashi. Są jak każde inne gospodarstwa domowe mieszkające w mieście: młodzież w szkole, rodzice pracują nad tym, aby się spotykać. Niezależnie od tego, że nawet ich przodkowie mieli mroczny sekret: byli klanem ninja w feudalnej Japonii, w wykorzystaniu słynnego przywódcy. Jednak kiedy ten przywódca został zamordowany w tajemniczych okolicznościach, klan Arashi został obwiniony, a także wymagany do ucieczki, wchodząc w kryjówkę. Przez wieki potomkowie stracili starożytne sposoby. Odnieśli do Ameryki, porzucając swoją obrzydliwą przeszłość do dalekiej pamięci. Jednak ostatnio ich sztuczka została odkryta – ich starożytny przeciwnik powrócił, a także nie spoczywa, dopóki każdy członek klanu Arashi nie zostanie zabity. Teraz gospodarstwo domowe Arashi musi odkryć na nowo swoje długofalowe prawo urodzenia, jeśli mają nadzieję, że będą mieć jakąkolwiek możliwość przetrwania ataku, a także po drodze, odkryją legendę Shadowclan.

Do pisarza David Wohl dołącza kreatywne talenty Cory Smith, a także kolorysty John Starr, ponieważ dają one ekscytujące nowe przygody Legend of the Shadowclan!

Legend of the Shadowclan nr 1 jest w sklepach 6 lutego 2013 r.!

Asystent wykonawczy: Iris (tom 3) #3

David Wohl – pisarz / Alex Lei – Art / Teo Gonzalez – Kolory

Wyginięcie trwa!

Współpracując z CIA, Iris dowiaduje się, że potężny i wrogie dealer broni Mazutsu jest niedostępny dla agencji, co jest prawdą, która jeszcze bardziej wzbudza jej odsetki. Towfo Iris jedzie do New Delhi w Indiach w przeglądaniu swojego kumpla Lotus, choć zaskakująco znajduje śmiertelną bitwę już w toku, wraz z pojawieniem się raczej zaciekłych „przyjaciół”!

Asystent wykonawczy: Iris Vol 3 #3 jest w sklepach luty 2013!

Asystent wykonawczy: zabójcy nr 8

Vince Hernandez – pisarz / Jordan Gunderson – Art / Teo Gonzalez – Kolory

Czy jakakolwiek osoba przejdzie przez wyginięcie?

Asystent wykonawczy Lotus, gdy zwiększono, że próba zasadzenia eksperta zabójcy w jej domu jest znacznie łatwiejsza niż zrobienie. Kiedy przybycie Iris, Lily, Orchid, a także Aster tworzy niemożliwe okoliczności dla Rose, musi poradzić sobie z konsekwencjami jej działań, w tym nadużycia z rąk jej niegdyś blisko przyjaciół. Jednak największe niebezpieczeństwo wciąż czeka na grupę EA, ponieważ odkrywają, że nie są jedynymi zabójcami w przeglądaniu Rose!

Asystent wykonawczy: Assassins nr 8 jest w sklepach luty 2013!

Fathom: Blue Descent TPB

David Schwartz – Story / Alex Sanchez; Scott Clark – Art / Peter Steigerwald; John Starr – kolory

Fathom Michaela Turnera jest badany na nowe głębiny w Fathom: Blue Descent!

Aspen Matthews to związek między światem, który rozumiemy, a także światem poniżej, jednak sztuczki z jej przeszłości zawsze spowiły tajemnicą! Absaloma jest tatusiem Aspena, a także członkiem niebieskiego, szukając rozwiązania własnej funkcji w ciągle zmieniającym się krajobrazie pod powierzchnią. Jednak jego samozadowolenie zajmuje miejsce, aby przeglądać znacznie bardziej istotne dla jego środków utrzymania-przeglądanie jego uwięzionej żony-i matki Aspena-Eilah! Porwany przez rasę rozumianą jako czarny, szalone koszmary Eilah tych mitycznych typów dotyczyły przerażającego życia, gdy ich przybycie niewątpliwie zmieniło się w rzeczywistość. Teraz, mając nową skoncentrowaną decyzję, a także motywację, jest to tak samo jak Abseloma, a także jego zaufany kumpel Młodzieży Zo, aby uratować swoją żonę!

Fathom: Blue Descent TPB jest w sklepach luty 2013!

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Aspen Comics luty 2013 Zabiegów Krócz ludzie w Aspen Comics dostarczyli Comiclist do ich zabiegów do komiksów, a także innych produktów przedstawionych w podglądach z grudnia 2012 r., Umówionym na wysyłce od lutego 2013 r. Legend of the Shadowclan nr 1 David Wohl – Story /…
9 listopada 2012 w „komiksach”

NBM z lutego 2013 r. Zobowiązania Pośredni ludzie w NBM dostarczyli ComicList do ich zabiegów do komiksów, a także innych produktów przedstawionych w podglądach z grudnia 2012 r., Umówionym na wysyłkę od lutego 2013 r. Nieprawidłowy Chad Michael Ward Goth Trilogy Autopsyotica, De…
20 grudnia 2012 r. „Komiksy”

NBM Publishing z lutego 2014 r. Zwykłe osoby w NBM dostarczyli ComicList do ich zabiegów do komiksów, a także innych produktów przedstawionych w podglądach z grudnia 2013 r., Umówionym na wysyłkę od lutego 2014 r. Fairy Tales of Oscar Wilnull