March 23, 2023

Amigo Comics w styczniu 2016 r. Zobowiązania

, że ludzie z Amigo Comics dostarczyli ComicList do pozyskiwania komiksów i innych produktów przedstawionych w zapowiedziach w listopadzie 2015 r., Zaplanowane na wysyłkę od stycznia 2016 r.

Rzymski rytuał TP

Historia: El Torres
Sztuka: Guillermo Sanna
Pisarz: El Torres
Artysta: Jaime Martínez
Kolor: Sandra Molina

Tylko jedna książka w tym miesiącu? Cóż, to piekielna książka! I mamy na myśli piekło. To rzymski rytuał El Torresa i Jaime Martínez. Uznane, ale prawie niemożliwe do znalezienia miniserialu, teraz skompilowanego i dodatkowych stron szkiców i ilustracji.

Morderstwo z udziałem kardynała wstrząsa Watykanem, tak okrutne i okrutne, że wykracza daleko poza wszelkie przestępstwa i spisek, które mogły mieć miejsce wcześniej w Kościele katolickim. Samokreślony kapłan John Brennan, odważny, niespokojny egzorcysta zostaje wezwany do Rzymu. Ponieważ w korytarzach świętego rozprzestrzenia się starożytne zło!

Wywołany kapłan John Brennan, niespokojny egzorcysta, zostaje wezwany do Rzymu, aby powstrzymać starożytne zło rozprzestrzeniające się w samej samej Stolicy. Rewolucyjna historia o dobytkach i egzorcyzmach, z powiązaniami z zacienioną przeszłością Kościoła oraz człowiekiem, niemal bezradnym i samotnym przed złem, które przyniesie koniec Kościoła katolickiego.

Ten tom zbiera uznany przez krytyków czteroosobowy horror miniseries rzymski rytuał, opublikowany przez Amigo Comics.

Kod ISBN: 9788416486113-51499
STK693142
Dojrzałe tematy.
116 %, pełny kolor, 14 USD. 99

„Rzymski rytuał ma doskonałe tempo, które niewygodnie utrzymuje zahipnotyzowanie i chętnie odwracając stronę. ”
–Mike Peluso, Comicmonsters

„Uwielbiam komiksy horroru. Są przede wszystkim tym, co zbieram. Im bardziej przerażający, tym lepiej. W tym tygodniu wybrałem jeden, który był niesamowity. Rzymski rytuał. ”
-Comics Geating Up

„Nawiasem ludzkim dramatem i nadprzyrodzonym elementem, Roman Ritual to najlepsza książka, której nie czytasz!”
-Steven Leitman, indiecomix

„Zanim dojdziesz do tego końca tej książki, będziesz chciał więcej. Jeśli jesteś fanem gatunków nadprzyrodzonych i horrorów, spodoba ci się ta książka. Pomóż wesprzeć tłumienie zła i umieść tę książkę na swojej liście Pull. ”
-Eternal wściekłości

„El Torres jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym pisarzem horrorów, który pracuje dzisiaj. Przychodzi na każdy temat, który przyjmuje z ostrą i śmiertelną przewagą, której nigdy nie widzisz. Rytuał rzymski nie jest wyjątkiem. ”
–Tephanie S. Gray, Horror Network

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Amigo Comics wrzesień 2014 Zabiegów Kind Finks at Amigo Comics dostarczyli ComicList do zabiegania o komiksy i inne produkty przedstawione w podglądach z lipca 2014 r., Zaplanowane na wysyłkę od września 2014 r. Łotusy! Tom 3, wydanie nr 1 (z 5) Autor: El Torres…
25 czerwca 2014in „Komiksy”

Amigo Comics marzec 2014 Zwolenniki Kind Ludzie w Amigo Comics dostarczyli ComicList do zabiegów o komiksy i inne produkty przedstawione w podglądach w styczniu 2014 r., Zaplanowane na wysyłkę od marca 2014 r. Łotusy! Tom. 3, nr 1 historia: El Torres Art by: Juan José Ryp…
29 grudnia 2013in „Komiksy”

Amigo Comics Czerwiec 2017 Zakładanie Kind w Amigo Comics dostarczyli Comiclist do ich zabiegów do komiksów i innych produktów przedstawionych w podglądach z kwietnia 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od czerwca 2017 r. Ghost Wolf: The Horde of Fangs #2 Story: El Torres Art Art: Juanfra…
8 kwietnia 2017in w „Komiksach”