March 8, 2023

DC Comics March 2018 Dyspozycje

, że ludzie z DC Comics dostarczyli Comiclist do zabiegów o komiksy i inne produkty przedstawione w podglądach w styczniu 2018 r., Zaplanowane na wysyłkę od marca 2018 r.

Klątwa Brimstone #1

Napisane przez Justina Jordana • Sztuka i okładka Philipa Tan

Detaliści: Zobacz formularz Kup, aby uzyskać informacje na temat specjalnej zachęty do zamówienia.

Joe Chamberlain zrobiłby wszystko, aby uratować swoje małe, zapomniane miasto – nawet zawarł umowę z diabłem. Ale wszystko się pogarsza, a Joe jest przeklęty siłą siarki. Ze siłą ognia i zniszczenia kursów przez jego ręce, Joe musi teraz wyśledzić i zniszczyć demona, z którym zawarł umowę, zanim moc, którą teraz dzwoni, zniszczy miasto, które próbował uratować. Ale w miarę wzrostu ognistego bólu w nim, ten młody człowiek pozbył się własnych demonów, zanim jego moc roztrzaska go oprócz wewnątrz?

Propder poproszony • W sprzedaży 4 kwietnia • 32 str.

Nieśmiertelni mężczyźni #1

Napisane przez James Tynion IV • Sztuka i okładka Jima Lee i Scotta Williamsa

Detaliści: ten problem jest odsporowany. Wszystkie poprzednie zamówienia są anulowane. Informacje na temat specjalnej zachęty do zamówienia można znaleźć w formularzu zakupu.

„The End of Forever” Część pierwsza! Wszechświat DC Heroes ma tajną historię, którzy chronili ludzkość przed cieniami, biorąc pod uwagę, że zarania czasu… i który może żyć wiecznie. Wejdź do nieśmiertelnych ludzi! Zespół, kierowany przez nieśmiertelnego człowieka, od wielu lat prowadzi tajną wojnę przeciwko Izbie podboju – ale podbój zadał niszczycielski cios. Kiedy ich baza operacyjna, znana jako kampus, jest brutalnie zaatakowana, nieśmiertelni ludzie muszą szukać swojej ostatniej nadziei – wschodzący metahuman znany jako Caden Park! Pojawiające się moce Cadena mogą być w stanie upewnić się, że nieśmiertelne przetrwanie mężczyzn – ale podbój się do niego dotrze?

Odsprzedaż • W sprzedaży 14 marca • 32 str.

Obrażenia nr 3

Napisane przez Roberta Venditti • Sztuka i okładka Tony S. Daniel i Danny Miki

Nawet nie do powstrzymania siła samej Wonder Woman jest sprawdzana przez niszczycielską moc potwora uwolnionego od poprawy Ethana Avery’ego w obrażenia! Ale kiedy księżniczka Amazon obejmuje brutalną bestię w lasso prawdy, ujawnia o wiele więcej, niż się spodziewano!

W sprzedaży 21 marca • 32 PG, FC, 2,99 USD • Oceniono t

Sideways #2

Napisane przez Dana Didio i Justina Jordana • Sztuka i okładka Kenneth Rocafort

Wresting z niebezpieczeństwami zagubionego telefonu i niebezpieczeństwem śmierci ze strony pozaziemskiego opiekuna czasu i przestrzeni znanej jako Tempus Fuginaut, Derek James odkrywa, że ​​życie bohatera może wylądować w szpitalu, zwłaszcza gdy wszystko pójdzie na bok.

W sprzedaży 14 marca • 32 PG, FC, 2,99 USD • Oceniono t

Silencer #3

Napisane przez Dana Abnetta • Sztuka i okładka John Romita Jr. i Sandra Hope

„Code of Honor” Część trzecia! Wszyscy honorowi goście, a.k.a., tłumik, poszukiwany był trochę spokoju i ciszy z rodziną. Ale kiedy wkłada klucze do zapłonu czołgu wojskowego, aby przetrwać całkowite i całkowite zniszczenie cybernetycznie rozszerzonej wojny gangów, wybuchająca wokół niej, nie może się powstrzymać od myślenia… co poszło nie tak? Dowiedz się dla siebie w finale inauguracyjnej historii Silencera!

W sprzedaży 28 marca • 32 PG, FC, 2,99 USD • Oceniono T+

Przerwanie #2

Napisane przez Jeffa Lemire • Sztuka i okładka Ivana Reisa i Joe Prado

Detaliści: ten problem jest odsporowany. Wszystkie poprzednie zamówienia są anulowane.

„Meet the Warstwa” Część druga! Tom Strong zniknął, a przełomy znalazły jego awaryjne latarnię! Ale aby uratować każdą osobę, Mr. Wspaniały, Metamorpho, Phantom Girl i Plastic Man, muszą najpierw uratować się przed mrocznym multiwersum, w którym są uwięzione – nie wspominając o masywnym obcych potworach, którego stali w tym czasie!

W sprzedaży 28 marca • 32 PG, FC, 2,99 USD • Oceniono t

Eternity Girl #1

Napisane przez Magdalene Visaggio
Sztuka i okładka Sonny Liew
Wariantu okładki Pauliny Ganuchau

Detaliści: Ten problem zostanie wysłany z dwiema osłonami. Szczegółowe informacje można znaleźć w formularzu Kup.

Caroline Sharp była wieloma rzeczami, w tym zarówno superbohatera, jak i super-spy. Ale teraz, gdy te dni za nią i jej moce okazują się niewiarygodne, Caroline utknęła w życiu obciążonym jej depresją i niezdolnością do zmiany. Widzisz, Caroline będzie żyła wiecznie i nie ma ucieczki. Sam akt życia przypomina jej, że dla reszty istnienia jest anomalią.

Wszystko to może jednak zmienić się, gdy jej stary wróg, Madame Atom, dotyczy jej atrakcyjnej oferty. Madame Atom może dać Caroline moc, by zakończyć swoje życie; Po prostu musi zniszczyć resztę świata.

Zupełnie nowy Miniseries Animal Miniseries wynika z wydarzenia Milk Wars, napisanego przez nominowanego przez Glaad Media Award Writer Magdalene Visaggio (Kim i Kim) i zilustrowane przez zdobywcę Eisnera Sonnego Liew (The Art of Charlie Chan Hock Chye).
W sprzedaży 14 marca •nullnull