September 25, 2022

Jakie komiksy DC musisz przeczytać w sierpniu?

Sierpień jest tutaj! Wygląda na to, że komiksy DC powróciły w pełni, więc spójrzmy na to, co musisz przeczytać w sierpniu. Nadal widzimy kilka bólu blokady Coronawirusa; Niektóre komiksy wychodzą nie na miejscu. Na przykład Red Hood: Outlaw #48 wydaje się mieć miejsce po wojnie Jokera. Jednak powoli nadrabiamy zaległości. Zaczynamy otrzymywać niektóre z death metalowych krawat, takich jak przewodnik, a także Legends of the Dark Knights. Oprócz kilku kamieni milowych. Również mamy świetne powieści graficzne, a także transakcje. Zawsze trudno jest to zawęzić, jednak oto najbardziej ekscytujące komiksy DC, które pojawią się w tym miesiącu.

Jakie pojedyncze problemy DC Comics musisz przeczytać w sierpniu

Bardzo łatwo byłoby wymienić ciemne noce: Death Metal #3 tutaj, jednak jest to coś pewnego. To ogromne wydarzenie DC. Podobnie jak empyre Marvela, Death Metal wydaje się większy, szalony, a także o wiele bardziej konsekwentny. To dość osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że Death Metal miał tylko dwa problemy, a także brak crossoverów. Jakby Batman, który śmieje się, nie był wystarczająco przerażający, Snyder i Capullo przedstawili najciemniejszego rycerza-Batmana, który śmieje się z mocy doktora Bat-Manhattana. Oczywiście musisz przeczytać sierpniowy numer wielkiego wydarzenia DC Comics. Ale… co jeszcze jest?

Dark Nights: Death Metal: Legends of the Dark Knights

Mam nadzieję na pana Batmind (Image: Dark Nights: Death Metal: Legends of the Dark Knights, DC Comics)

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Pisarze: autor: Scott Snyder, James Tynion IV, Joshua Williamson, Peter J. Tomasi, Warren Ellis, Garth Ennis, Daniel Warren Johnson, a także Frank Tieri
Artyści: Tony S. Daniel, Jim Cheung, Joëlle Jones, Daniel Warren Johnson, Riley Rossmo, a także Francesco Francavilla
Data premiery: 4 sierpnia
Czy to oszustwo? To pierwszy ogromny powiązanie z Death Metal, koncentrując się na kilku koszmarach Batmen, a także na jednym koszmarowym Robin. Na ciemne noce: metal, każdy z koszmarów Batmen ma swój własny strzał. Tutaj dostają kilka opowiadań. Jedno mniej, biorąc pod uwagę, że DC usunęło wkład Warrena Ellisa. Batmen w death metal są jeszcze obcy niż ci, które widzieliśmy wcześniej. Batmansaurus Rex, czujący Batmobile, a także kto wie, co inni niespodzianka Snydera, a także gang rzucą na nas. Na szczęście nie musimy czekać! Jest już dostępny.

Oficjalna sollicytacja:
Wszechświat DC został pochłonięty przez Dark Multiverse, w którym mieszkają demony, a także rzeczywistość opanowują potworne wersje Mrocznego Knighta, wszystkie rządzone przez Batman, który śmieje się. W tej kolekcji krótkich opowieści naucz się przerażających tajemnic tych nowych nietoperzy z piekłach, a także innych stworzeń nocy, takich jak Robin King, którego pochodzenie jest najgorsze! Plus, przeczytaj o tajemnicy zakopanym pod nietoperzem zamku, czującym Batmobilem i… jak Batman zmienił się w dinozaura?

Trzech Jokers#1 (z 3)

Za każdym razem, gdy w książce Batmana pojawia się łom, wszystko się skończy. (Zdjęcie: Trzy Jokers #1 (z 3), DC Comics)

Pisarz: Geoff Johns
Artysta: Jason Fabok
Data premiery: 25 sierpnia
W 2016 roku Geoff Johns wpadł na największych zmieniaczy gier w historii Batmana. Kiedy Batman w końcu ma możliwość dowiedzenia się tożsamości Jokera, zamiast tego otrzymał większą tajemnicę. Istnieją trzech jokerów. Jak działają, jak to zmienia historię Batmana, a także przyszłość… nie wiemy. Jednak DC Comics w końcu odpowiada na te ogromne pytania w sierpniowej premiery trzech żartoberów, książki, którą musisz całkowicie przeczytać, jeśli jesteś fanem Batmana lub Jokera.

Oficjalne nagabywanie:
Trzydzieści lat po Batman: The Killing Joke zmieniło komiksy na zawsze, trzech jokerów ponownie przeanalizuje mit, kto lub co Joker jest, a także to, co jest sercem jego wiecznej bitwy z Batmanem. Geoff Johns, a także Jason Fabok, pisarza z New York Timesa, zespół pisarza/artysty, który prowadził „Darkseid War” na stronach Ligi Sprawiedliwości, ponownie zorganizuje najwyższą historię Batmana, a także Jokera!

Po latach oczekiwania rozpoczynających się w DC Universe: Regeneracja nr 1, epicka miniseria, na którą czekałeś Przestępczość. To tajemnica, w przeciwieństwie do każdego rodzaju Batmana!

Wonder Woman Annual #4

Nie idź do mgły! (Zdjęcie: Wonder Woman Annual #4, DC Comics)

Pisarz: Steve Orlando
Artysta: Jack Herbert
Data premiery: 18 sierpnia
Od czasu Wonder Woman #750 DC zaczęło pchnąć Dianę jako najważniejszy superbohater ich linii. Jest teraz pierwszym superbohaterem Wszechświata DC, a także główną postacią w Death Metal. Jednak jedną z ogromnych tajemnic death metal jest to, jak zmienił się świat, a także to, jak bohaterowie skończyli tam, gdzie są – zwłaszcza cudowna kobieta. Nagabywanie Steve’a Orlando jakoCóż, jak Wonder Woman Jacka Herberta doroczna nr 4 wskazuje, że otrzymamy niektóre z tych odpowiedzi, ponieważ „Dark Energy otacza kieszeń planety”. Lub to jest coś zupełnie innego. Tak czy inaczej, DC chce, abyś wiedział, że naprawdę musisz czytać Wonder Woman Comics, szczególnie w sierpniowym wydaniu.

Oficjalne nagabywanie:
W sercu lasu deszczowego Amazonii jest coś złego, a także Wonder Woman ma misję uratowania niewinnych złapanych w ogniu krzyżowym! Gdy masa ciemnej energii otacza kieszeń planety, Diana musi użyć swojego złotego lasso, aby zachować urzeczywistnienie się, gdy zapuszcza się do środka lub twarzą w twarz z powodu samej energii! Jednak w grze jest o wiele więcej niż tylko bitwa z Mrocznymi Latami… coś jeszcze czai się w sercu Amazonii, która będzie kształtować przyszłość wszechświata DC przez wiele lat…

Jakie powieści graficzne DC Comics musisz przeczytać w sierpniu

DC Comics ma w tym miesiącu wiele powieści graficznych, jednak dla tych, które absolutnie musisz przeczytać, sprawdzamy kilka zupełnie nowego, ukochanego wczesnego nowoczesnego kolekcji – i jednej tradycyjnej kolekcji srebrnej epoki, przedrukowanej do przedrukowania dla pierwszy raz. Jak się okazuje, są to również trzy z ostatnich popularnych postaci DC: Wonder Woman, Shazam! a także Aquaman. Dziesięć lat temu nikt nie uwierzyłby, że odniesie oni o wiele więcej sukcesu niż film Superman lub Justice League. Teraz te trzy znaki są jedynymi solowymi, których znamy, to kontynuacja.

Wonder Woman Vol 2: Miłość to pole bitwy

Jak bardzo to sprawia, że ​​chciałbym zobaczyć Wonder Woman 1984? (Zdjęcie: Wonder Woman Vol. 2: Love Is A Battlefield, DC Comics)

Pisarz: G. Willow Wilson
Artyści: Xermanico, Cary Nord, Ronan Cliquet, Tom DeRenick, a także Jesús Merino
Data premiery: 18 sierpnia

Kilka cudownych kobiet powieści graficznych miało pojawić się tego lata – smutna wskazówka, że ​​w najbliższym czasie nie zobaczymy w 1984 roku. Poza tym nie zobaczymy Gal Godota na ogromnym ekranie. Nie jestem jeszcze przekonany, że bogowie ożywili Gadota z Claya tylko po to, by grać w Wonder Woman. Istota, którą urocza nie jest wykonana z śmiertelnego ciała.

Ale chociaż nie będziemy mieć nowego filmu, mamy nową powieść graficzną G. Willow Wilson, który właśnie wygrał najlepszą nową serię Eisner dla niewykrywalnych królestw. Jej ostatnia praca Wonder Woman jest znakomita. Pierwszy tom, Just War, Wilson badał rywalizację między Dianą, a także Aresem. In Love to pole bitwy, wybieramy się na przygodę! Wonder Woman, a także afrodyta przeszukująca ziemię w poszukiwaniu mamy Wonder Woman, a także dziecka Afrodyty. Kiedy zobaczysz „Wayward Titans” w opisie DC Comics dla Amazońskiej Księżniczki, wiesz, że musisz ją przeczytać, więc koniecznie odebraj to 18 sierpnia.

Oficjalne nagabywanie:
Wonder Woman przeżywa swoją walkę z młodym Bogiem Ares tylko po to, by odkryć, że jej matka zaginęła – podobnie jak dziecko Afrodyty! Razem odwrócą świat do góry nogami, aby je znaleźć, ale najpierw muszą walczyć z paczką krnąbrnych Tytanów. Czy mogą przekonać wroga Diany Giganta do przyłączenia się do walki? Zbiera Wonder Woman #66-73.

Moc Shazam! Książka pierwsza: W początkowym autor:

Okładka Jerry’ego Ordwaya tutaj jest oszałamiającym powrotem, choć nadal bardzo nowoczesny. Nie wielu artystów może to zrobić. (Zdjęcie: Moc Shazam! Książka One: Na początku, DC Comics)

Jerry Ordway
Artyści: Jerry Ordway, Peter Krause, Curt Swan, Mike Parobeck, a także inni
Data premiery: 18 sierpnia
Dla wielu fanów przedstawienie Zachary’ego Leviego jako magicznego superbohatera Billy Batson przekształca się w to singiel, Humble Word: Shazam! Przyznaję-nigdy nie widziałem uroku niegdyś nazwanego kapitana Marvela. Dziecko krzyczącego banalne słowo, a także zamienia się w Supermana, brzmiało kiepsko. Jakkolwiek cholera, było to dobre zdjęcie. Levi był świetny, jednak to występ Ashera Angel jako Billy Batson sprawił, że fani zakochali się w tej postaci. Tak więc, pomimo filmu, który pojawi się ponad rok temu, siła Shazam! Book One to wyjątkowa książka dla tych nowych fanów.

Oficjalne nagabywanie:
W 1994 r. Historia pochodzenia Billy’ego Batsona została zrewitalizowana na nową erę w Power of Shazam!, Uznana powieść graficzna napisana, a także zilustrowana przez Jerry Ordway. Historia ponownie wprowadziła Shazam, Czarodziej, Dr. Sivana, a także Black Adam, a także trwającą serię, ustawiona cztery lata później. Ten tom zbiera zarówno OGN, jak i pierwszy rok serii, wprowadzając elementy retro z historii Fawcett Comics do współczesności. Zbiera moc Shazam! Powieść graficzna, moc Shazam! #1-12, plus historia Superman & Batman Magazine #4.

Aquaman: Deadly Waters Deluxe Edition

… Czy stworzenie wymiotuje Detroit cofnął się? Ponieważ miałoby to sens. (Zdjęcie: Aquaman: Deadly Waters Deluxe Edition, DC Comics)

Pisarz: Steve Skeates
Artysta: Jim Aparo
Data premiery: 11 sierpnia
Kiedy ludzie myślą teraz o Aquaman, widzą Jasona Mamoa, jego długie płynne zamki LOvely brązowe włosy, jego tatuaże, jego… czekaj, wysiadam z toru. W komiksach Aquaman miał zupełnie inny wygląd. Na przykład nosił ubrania, które pokrywają jego ciało – z poważaniem! Nosił nawet koszulę. W tych koszulowych przygodach z Aquaman widzimy wczesne próby DC w ciągłej historii. Ogólnie rzecz biorąc, DC Comics miał jedną historię każdego problemu, a także zupełnie nowe doświadczenie. Marvel opowiadał o klifach. Jednak w ciągu tych ośmiu problemów widzimy, jak Arthur Curry został porwany na jeszcze jedną planetę, a także to, co dzieje się z jego królestwem podczas jego nieobecności. Poza tym, jeśli kochasz Comics Silver Age Comics, upewnij się, że przeczytałeś tę kolekcję DC Comics, gdy trafia w księgarnie w sierpniu.

Oficjalne nagabywanie:
W tej nowej kolekcji Silver Age Master powraca z tragicznym ostrzeganiem, gdy kosmitów transportują Aquaman do jeszcze jednego królestwa! Z Atlantis teraz bez obrońcy, Black Manta uderza! Podobnie jak kiedy Aquaman wraca, wkrótce zdaje sobie sprawę, że on i Manta są ofiarami większego programu! Po raz pierwszy w nowej edycji Deluxe zbiera Aquaman #49-56.

Jednak zawsze jest zbyt wiele możliwości wyboru. Więc jeśli tęskniłem za nami, powiedz nam w komentarzach poniżej: jak myślisz, jakie komiksy DC muszą przeczytać w sierpniu?

(Wyróżniony obraz: Dark Nights: Death Metal Guidebook, DC Comics)