July 14, 2023

Projektant komiksów nr 3 reflektory Neal Adams ‘Batman: Odyssey

Wydanie medialne – w tym tygodniu, projektant komiksów Twomorrows Publishing#3 pojawia się w sprzedaży, wykorzystując legendę komiksów Neal Adams, aby energicznie odpowiedzieć na krytyków filmowych o jego ostatnich Batman: Odyssey Series z DC Comics. Problem jest oferowany do natychmiastowej wysyłki ze strony internetowej Twomorrows (www.twomorrows.com), a także będzie w sprzedaży w kupcach na całym świecie 27 listopada Ostatnie 13-wydane komiksy DC napisane mini-seria, a także narysowane przez legendę komiksów), w wyjątkowej, szczegółowej oceny artysty, a także jego pracy. Mięć pytanie: czy książka jest mistrzostwem dla wieków, czy legendarny przestanie działał mityczne proporcje? CBC idzie głęboko wraz z projektantem, aby spojrzeć na jego zamiar, a Adams energicznie reaguje na krytyków, ponieważ zrównoważymy sukcesy, a także słabości kwintesencji najwyższej radzenia Oprócz bujnie ilustrowanych przez cały zasięg sztuki Batmana przez mistrza ilustratora.

Poza tym przeprowadzamy wywiady Sean Howe na temat jego hitowej książki, Marvel Comics: The Untold Story; Obecna część pierwszej wywiadu Mark Waid; Sprawdź, czy pisarz Harbinger Joshua Dysart; Przedstaw ostatnią część naszego pamięci Les Daniels; I jak zawsze sprawdź Hembeck!

Możesz wyświetlić bezpłatny podgląd, a także kupić wydanie drukowane (przy 15% zniżki za pomocą bezpłatnej edycji cyfrowej) lub edycji cyfrowej (tylko 7,95 USD) pod adresem:

Zapisz o wiele więcej dzięki subskrypcji drukowanej lub cyfrowej:
Subskrypcje czterech wydatków kosztują 36 USD za drukowanie (obejmuje to podwójny okres Summertime roczny, a także bezpłatne wydania cyfrowe, a także bezpłatna wysyłka w USA) lub 15,80 USD tylko za cyfrowe:

(Subskrybuj teraz, a także otrzymasz w przyszłym roku podwójny okres Summertime rocznie kosztem wspólnego problemu!)

LUB:

Zamów edycję drukowania w regionalnym sklepie komiksowym z wykorzystaniem Diamond Kup kod: lipca 131439

Problem ten odbędzie się w sklepach w środę, 27 listopada, a także teraz wysyłanie bezpośrednio z wydawnictwa Twomorrows.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Dzień Ojca: Jason Adams na jego tatusia Neal Adamsmy preferował artykuły do komponowania, są wtedy, gdy mogę dostarczyć odwiedzającym wgląd w komiksy. Wielu odwiedzających odkryło nowe fakty dotyczące Franka Frazetty po rozmowie z jego wnuczką, Sarą Frazetta. Jedynym połączeniem, jakie miałem z panem Frazettem, było to, że jego praca. Wpłynęło na mnie oboje…
20 czerwca 2021in „artysta reflektor”

Neal Adams: Fan pyta „jeśli tylko…”, podobnie jak wielu, przelałem post po artykule, publikuj po poście, a także komentarz po komentarzu, aby odkryć, co ludzie mówią o Neal Adams, moim preferowanym artystce komiksu. Akcja do śmierci Adamsa przytłoczyła cyfrowy wszechświat, dostarczając ukojenie w wspólnym żałobie. Osobiście nie znalazłem…
10 maja 2022in „Komiksy”

Green Lantern: John Stewart, aby zbierać komiksy, a także oryginalną Latarnię Essaysgreen: John Stewart – 50 -letni wydarzenie zbierze słynne historie z pierwszym czarnym bohaterem DC. Komunikat prasowy: Wydanie medialne – od postaci takich jak Cyborg, Nubia, Bumblebee, Mister Miracle Shilo Norman, Vixen, Steel i Black Lightning, po kamienie milowe, takie jak statyczne, ikony…
12 lutego 2021 w „Comiclist”