June 15, 2023

Brawo dla Ziemi-S/T

Chcę rozpocząć tę ocenę, oszacując moją pierwszą publikację na Hooray dla Ziemi, od kwietnia 2007 r.:

Brawo dla Ziemi Zdobądź A za ich wytrwałość. Dołączyli wszelkie starania, aby zwrócić uwagę tego blogera. W rzeczywistości możesz stwierdzić, że są nieustępliwe. Tak. W ten sposób wyjaśniłem ich debiut zatytułowany, w rzeczywistości. Muzyka pop, kierowana przez bębny. W każdej piosence jest to bębny, które rosną do szczytu miksu, a także dominują w połączeniu warczącego syntezatora i gitary. Pod wszystkim, co są wokalem, które wydają się wtórne. Nawet „Magazyny”, niezwykła powolna liczba rekordu (i jeden z najlepszych utworów), charakteryzuje się beatem.

Czy cokolwiek zmieniło się w haoray dla Ziemi? Krótka odpowiedź brzmi: „Tak”. Melodie są lepiej mieszane, a wokale są znacznie wyraźniejsze. Jako album praca jest jak The Beastie Boys, butik Cirma Paul, niż wcześniej. Wiele utworów jest krótkich (około 2 minut), a także hałas bardziej jak fragmenty lub pomysły niż całkowicie zrealizowane piosenki. Czasami są one wykorzystywane jako plastry między melodiami, takimi jak „Want Want”, zabójca, szybka ballada (jeśli coś takiego jest możliwe), a także „tak szczęśliwa”, jeszcze jedno nietolicznie szybkie melodie. Innym razem fragmenty takie jak „impreza”, które podsumowują 2:30, mają wystarczające wstrząsające pokój, twarde riffy, aby uczynić go czymś więcej niż prostym wypełniaczem.

To z pewnością muzyka świętowa, choć znacznie więcej, jest to pełnoprawna płyta. Gratulacje, chłopcy. Twoja wytrwałość się opłaciła. W rekordach dopaminy.

Dbać

Chcę chcieć

Aktualizacja! bonus mpfree:

Noel Heroux (Hooray for Earth) i DJ Die Young – „Z każdym bicie serca” (Robyn Cover)

Bonus biały raper okładki:

Rzeź w Montrealu rapera

Czy mogę to kopać?