April 15, 2023

Archie dąży do różnorodności z nowymi pisarzami, postaciami

Archie Comics ogłosiło dwóch nowych pisarzy, którzy przynoszą ze sobą postacie różnych grup etnicznych.

Pierwszym z nich jest ich meksykański wydawca, który edytuje od 25 lat:

W 2005 r. Jesús Gil Holguín zaczął publikować hiszpańskie wydania archie Comics w Meksyku. Jesús pisze swój pierwszy scenariusz dla Archie Comics. Historia pojawi się pierwszy meksykański dodatek do Riverdale High, kiedy wprowadzono Toño Diaz.

… Dołącz do Toño i całej jego rodziny, aby uzyskać pierwszą przygodę Riverdale w Friends ‘N’ Gals #123 w sprzedaży w lipcu 2008 roku. Pierwszy występ Toño zostanie wydany jednocześnie w Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Później wprowadza Misako Takashima, pisarz i artysta

Kumi Tamura… nieśmiała, urocza i głupkowa japońska dziewczyna. Nie uważa, że ​​jest głupia lub zabawna. Jednak kiedy spotykają się Archie, Betty i inni, myślą, że jest bardzo zabawna.

To rodzaj dziwnego opisu, ustanawiając ją jako postać, z której można się zabawić. Mówią dalej „lubi czytać komiksy japońskich dziewcząt”, ale słowo „manga” nigdy nie jest używane. Lokalizacja jej pierwszego występu nie została jeszcze ogłoszona.

Pochwalam włączenie nietradycyjnych postaci do głównie White Riverdale, ale mam nadzieję, że widzimy je o wiele bardziej zwykle niż Ginger lub Frankie lub wiele innych istniejących postaci Archie, które przyszły, aby poszerzyć różnorodność, ale rzadko są widziane. Mam nadzieję, że dostaną prawdziwe historie, a nie tylko „w stylu podróży„ i ludzie z ich kraju jak ____ ”. Posiadanie twórców, którzy znają kultury, jest dużą pomocą.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Riverdale #1 – Trzeci czas to urok? D oczekuj, że komiks wydał coś do sprzedaży klientom zainteresowanym tego rodzaju masą…

Seria Archie Riverdale dotycząca Cwregga Berlanti, producenta telewizyjnego za tak udanymi komiksami, jak Arrow, The Flash i nadchodząca Supergirl, współpracuje z Archie Comics nad Riverdale, rocznym dramatem telewizyjnym na żywo. Pierwotnie opracowany dla Foxa, program został ogłoszony dla CW (co ma sens, biorąc pod uwagę, że Warner Bros TV…

Archie dostaje polityczne miejsca w miejscach Occupy Riverdaleseveral, obejmowały ten krótki post na blogu Archie Comics (nie jest już dostępny) o nadchodzącej historii „Occupy Riverdale”, która pojawia się w Archie #635 w lipcu 2012 roku. Ostatnio jest normalne, aby wybrać historie oparte na tym, co Dostanie ich bezpłatne relacje prasowe, zwłaszcza jeśli jest to gorący przycisk…