November 29, 2022

Ukraińska powieść graficzna Makhno bada historię i zbiera pieniądze

tutaj, w Stanach Zjednoczonych, pamiętam kilka razy o historii Europy Wschodniej, ponieważ nie odnosi się ona do naszego własnego kraju. Z tego powodu mam ogromne ślepe miejsca w mojej wiedzy o historii krajach takich jak Ukraina. Poza ostatnimi wydarzeniami i zimną wojną nie mogę powiedzieć, że wiedziałem przed ostatnią inwazją sił rosyjskich. To powiedziawszy, próbowałem zanurzyć się w historii, które doprowadziły do ​​tej wojny, której doświadczamy teraz w czasie rzeczywistym na arenie międzynarodowej. Ogólnie rzecz biorąc, jedna z najlepszych opowieści o odwagi ukraińskiej i nacisku na wolność jest w rzeczywistości opowiadana w świetnej powieści graficznej. Historyczna ukraińska powieść graficzna Makhno bada historię bojowników o wolność, a zakup książki przyniesie korzyści żołnierzom Ukrainy za pośrednictwem Razom. Oto, gdzie znaleźć powieść graficzną i o czym jest.

Makhno: Ukraińska powieść graficzna Freedom Fighter przekazuje sprzedaż Razom

Zdjęcie: humanoidy

Wydawca Humanoids wykorzysta wpływy ze sprzedaży ukraińskiej powieści graficznej Makhno, aby skorzystać z bojowników o wolność za pośrednictwem organizacji Razom. W swoim komunikacie prasowym firma udostępniła szczegóły, w jaki sposób Razom pomaga sprawie, zgodnie z witryną organizacji charytatywnej. Razom dostarcza dostawy i pomoc medyczną ukraińskim bojownikom na pierwszej linii inwazji rosyjskiej. Wydawca Humanoids Mark Waid wyjaśnia: „W duchu samego Nestora Ivanovicha Makhno, odważnego bojownika o wolność, który wziął dużo więcej niż raz na front walki, Humanoids postanowił przekazać organizację, pracując bezpośrednio z wolnością Dzisiejsze bojownicy. ”

x

Makhno jest przedmiotem ukraińskiej powieści graficznej opartej na historii, Makhno: Ukraińskiego Freedom Fighter. W XX wieku Makhno, dziecko o niewielkich środkach, powstało podczas rewolucji rosyjskiej. Jako anarchista jego historia od dawna jest wykluczona z zachodnich planów lekcji. Makhno zachęcił naród ukraiński do „przyjęcia społecznego i ekonomicznego samostanowienia”, zgodnie z streszczeniem powieści graficznej. Jako Mastermind Makhno pomógł wypchnąć bolszewików i Niemców z Ukrainy podczas rewolucji, która się wokół niego dzieje.

To takie historie, które są teraz pomocne, gdy patrzymy na współczesne konflikty w naszym świecie. Przy drobnych badaniach od razu dowiedziałem się, że ukraiński heroizm, który widzimy dzisiaj, nie jest niczym nowym. Od dziesięcioleci Ukraina jest domem dla ludzi pasjonujących się zabezpieczeniem i ochroną ich wolności. Medium powieści graficznych stanowi specjalny i wpływowy cel edukacyjny na sposób, w jaki poznajemy te historie.

Powieści graficzne i historia: Makhno robi o wiele więcej niż tylko na Ukrainie

Zdjęcie: humanoidy

Powieści graficzne o historii mają szczególną władzę, gdy dotyczy edukacji i opowiadania historii. Ogólnie rzecz biorąc, powieści graficzne pomagają upewnić się, że eksploracja przeszłych zdarzeń pojawia się płynnie. Jeśli czerpiesz przyjemność z czytania komiksów i powieści graficznych, to dlaczego nie wykorzystać tej pasji do odkrywania historii? Odkryłem, że powieści graficzne oparte na historycznych opowiadaniach trzymają się mnie o wiele więcej niż niektóre książki. Zdjęcia tych wydarzeń pomagają wprowadzić Cię w te chwile na czas. Ponadto rozszerzają główne zrozumienie, jakie mamy na temat komiksów i powieści graficznych.

Jestem za dobrą historią superbohatera. Podoba mi się nawet niezależne komiksy, które odkrywają o wiele więcej opowieści zakorzenionych w realizmie i współczesnym społeczeństwie. To powiedziawszy, powieści graficzne nadal są świetnym samochodem dla nauk historycznych, a Makhno jest doskonałym przykładem. Kiedy publikacja się ulega, możesz dowiedzieć się o Nestor Ivanovich Makhno, jednocześnie pomagając przynieść korzyści ukraińskim bojownikom o wolność odepchnięcia rosyjskich agresorów.

Makhno: Ukraiński bojownik o wolność uwolnia się przez życie Humanoidów w dniu 22 marca 2022 r. Dzięki za przeczytanie komiksów za wszystkie komiksy i popkultura.

Wyróżniony obraz Kredyt: humanoids