April 19, 2023

Skorzystaj z wielkich przyczyn z pakietem Media Comics Army of Darkness Comics

-Dynamite Entertainment uwolniło Army of Darkness Comics w jeden gigantyczny pokorny pakiet z więcej problemów, niż można wstrząsnąć boomstick. Na podstawie kultowego filmu klasycznego z 1992 roku wizjonerskiego reżysera Sama Raimi (Spider-Man) z Bruce’em Campbellem jako „Ash”, ta kolekcja komiksów kontynuuje przygody Ash, „wybranego”, tak jak walczy z The Deadites posiadanych przez siebie. Necronomicon, Księga Zmarłych.
Opowieści zawierane tutaj zawierają legendarne crossovery z innymi ikonami gatunku horroru, w tym ReiMator, Dracula i Hack/Slash-nie wspominając o grovy gościnnym miejscu, gdy Ash ratuje prezydenta Baracka Obamę. Kiedy nie ratuje naczelnego dowódcy, podążaj za wieloma nieszczęściami, gdy przechodzi od starożytnego Egiptu do wejścia do gry wideo, wysadza się w Spaaaace, nie wspominając już o jego najstraszniejszym miejscu – ołtarzu.

Ten pakiet jest również pełen mocy Star z największymi nazwiskami komiksów, w tym Cullen Bunn (Deadpool), Steve Niles (30 dni nocy), Nick Bradshaw (Wolverine), Sanford Greene (Uncanny Avengers), Andy Hartnell (Danger Girl) , a nawet współtwórca Walking Dead Robert Kirkman, a także wiele innych.

Sprawdź komiksy „Dynamite” w tym pakiecie pod każdym progiem!

Klienci mogą nazwać swoją cenę za:

• Army of Darkness: Ashes 2 Ashes
• Army of Darkness vs. Reanier
• Army of Darkness: Old School
• Army of Darkness: Ash vs. Klasyczne potwory
• Popiół i armia ciemności

Ci, którzy płacą więcej niż średnia cena, również otrzymają:

• Army of Darkness vs. Hack/Slash
• Army of Darkness: Ash ratuje Obamę
• Armia ciemności: z popiołów
• Army of Darkness: The Long Road Home
• Army of Darkness: Home Sweet Hell
• Army of Darkness: Hellbillies and Deadnecks
• Army of Darkness: Ash zostaje złapany

Klienci, którzy płacą 15 USD lub więcej, otrzymają wszystkie powyższe plus:

• Army of Darkness: League of Light, Zespół!
• Army of Darkness: Movie Adaptation
• Army of Darkness Vol. 1: Graj do królowej, kochanie
• Army of Darkness Vol. 2: Król nie żyje, niech żyje królową
• Armia ciemności: popiół w kosmosie.

W sumie jest tu 92 komiksy, które pomogą upamiętnić 1992 – rok, w którym film Army of Darkness po raz pierwszy uderzył w kinach!

Pierwszy smak jest bezpłatny, ponieważ każdego dnia przez całą promocję fani mogą spróbować treści, ponieważ Ash przynosi „cukier” z nowym bezpłatnym komiksem o 14.00. Czas Pacyfiku codziennie.

Aby sprawdzić pełny pakiet, przejdź do:

„Army of Darkness była naszym pierwszym tytułem w Dynamite i kochaliśmy Asha od pierwszego dnia!” powiedział Nick Barrucci, CEO/wydawca Dynamite Entertainment. „Łączenie jedenastu lat przygody z Humble Pakiet, aby przynieść nowej publiczności, jest fantastyczne, ponieważ pomoże stworzyć świadomość i wprowadzić więcej fanów na rynek komiksów. Odnieśliśmy wielki sukces z Humble Poledle i cieszymy się, że fanom przybyli nowe możliwości przyjazdu i przeczytania bardziej dynamitowych komiksów. Ponadto jesteśmy w stanie pomóc trzem niewiarygodnie ważnym organizacjom charytatywnym, w tym Make-A-Wish, Doctors Bez granic i funduszu obrony prawnej komiksu. Ten pakiet jest „Groovy!”

Podobnie jak w przypadku wszystkich skromnych pakietów, klienci mogą wybrać sposób przydzielania dolarów zakupów między wydawcą a charytatywnym. Pakiet Humble Comics: Army of Darkness wspiera trzy godne przyczyny:

• Lekarze bez granic/MSF
• Make-A-Wish International
• Komiksowy fundusz obrony prawnej

Pakiet Humble Comics: Army of Darkness biegnie przez dwa tygodnie i kończy w środę, 11 listopada 2015 r. O 11 rano czasu Pacyfiku.

O skromnym pakiecie
Humble Backdle sprzedaje treści cyfrowe za pośrednictwem promocji pakietu Pay-What-You-Want i Humble Store. Kupując pakiet, klienci wybierają, ile chcą zapłacić i decydować, gdzie idą ich pieniądze – między twórcami treści, charytatywnymi i skromnymi pakietami. Od czasu uruchomienia firmy w 2010 roku Humble Bandle zebrał ponad 65 milionów dolarów dzięki wsparciu swojej społeczności dla szerokiej gamy organizacji charytatywnej, zapewniając pomoc ludziom na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić

O Dynamite Entertainment
Dynamite został założony w 2004 roku i jest domem dla kilku najlepiej sprzedających się nieruchomości, w tym Jamesa Bond, Game of Thrones, The Boys, Bob’s Burgers, Grumpy Cat, The Shadow, Vampirella, John Carter, Warlord of Mars, SEAL Team Six i więcej ! Dynamite jest właścicielem i kontroluje obszerną bibliotekę z ponad 3000 postaci (w tym Warren, Harris Comics, Charlton i Chaos Comics), takie jak Vampirella, Pantha, Evil Ernie, Smiley Pychotic, Castity, Purgatori i Peter Cannon: Thunderbolt: Thunderbolt: Thunderbolt: Thunderbolt .

Oprócz uznanych przez krytycznie tytułów i najlepiej sprzedających się komiksów, Dynamite współpracuje z jednymi z najbardziej znanych twórców w komiksach i rozrywce, w tym Kevinowi Smithowi, Alexowi Rossowi, Johnowi Cassadayowi, Garthowi Ennisowi, Jae Lee, Marc Guggenheim, Mike Carey , Jim Krueger, Greg Pak, Brett Matthews, Matt Wagner i mnóstwo nadchodzących nowych Talennull