November 21, 2022

Archie jest tutaj… Betty jest tutaj… Veronica też… Reggie jest tutaj… Cześć Jughead? GDZIE JESTEŚ?

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny,
Recenzje produktu

KC Carlson

Kolumna KC autorstwa KC Carlson

Riverdale Sezon 2

Tak, nie planowałem ponownie rozmawiać o Archie tak szybko – ale potem zdałem sobie sprawę, że dziś wieczorem (11 października) to drugi sezon Riverdale na CW. Projektant serialu (i sporadyczne pisarz komiksów: Afterlife with Archie, Chilling Adventures of Sabrina) Roberto Aguirre-Sacasa obiecuje ciemniejsze czasy, a strzelanie do tatusia Archie (Luke Perry) zajmuje centralne miejsce we wczesnych odcinkach. Aguirre-Sacasa powiedział Variety, że „będzie to mniej morderstwa w tym sezonie i o wiele bardziej napiętym thrillerem”.

Zobaczmy… Archie musi poradzić sobie ze strzelaniem ojca. W nowej szkole Jughead został zaproszony do dołączenia do gangu (ten sam, w którym wciąż jest jego tata), który oddala go od Betty. Tymczasem stary płomień Veroniki pojawia się w Riverdale. I nawet słyszę plotki, że w tym sezonie może być Reggie! I hej! Gdzie jest Jingles, Magic Elf?

Ponadto w zeszłym miesiącu doniesiono, że relaksujące przygody Sabriny zostały opracowane dla CW przez Warner Bros. Television i Berlanti Productions, z planowanym wydaniem w sezonie telewizyjnym 2018–19. I byłoby to podobne do tonu do Riverdale. Zawsze jestem gotowy na dobry program Sabrina!

H&I M B & v

Harley i Ivy spotykają się Betty i Veronica #1 Amanda Conner Cover

Jakby nowy sezon Riverdale nie był wystarczającą ilością archie, w ubiegłym tygodniu debiut Harley i Ivy spotkały się z Betty i Veronica nr 1. Konwencjonalna okładka jest regularna artystka Harley Quinn, Amanda Connor i kolorysty Paul Mounts, a także wariant Adama Hughesa, który najwyraźniej nie porzucił Betty i Veroniki. Istnieje również pusty wariant na wypadek, gdybyś miał szczęście lub bogaty (lub oba) i chcesz znaleźć Amanda lub Adama oraz program „szkicu”.

Przy okazji, mam nadzieję, że okładka „trzech na słomie” była pomysłem Amandy, ponieważ jest to taka archie – ale ze złym zwrotem bardzo niespokojnego archie Andrewsa wciśniętego między bardzo niebezpiecznym Harleyem i Ivy! Zwróć uwagę, że Harley używa trzech słomek i najwyraźniej je wszystkie wiśnie

Harley i Ivy spotykają się Betty i Veronica #1 Adam Hughes Cover

Sama książka nie jest przez żadną z tych ludzi. Jest napisane przez Paula Diniego (który wraz z Brucem Timmem po raz pierwszy przedstawił Harley Quinn zarówno animacji, jak i komiksów) z Marcem Andreyko (Manhunter) i narysowanym przez Laura Braga (DC Comics Bombshells).

W komiksie miliarder Hiram Lodge (tata Veroniki) przekształca Swampland na Lodge University – i korzysta z bezpłatnych edukacji uczelni! Oczywiście denerwowanie Swamplands denerwuje również trujące bluszcz, więc wyjeżdżamy na wyścigi… wyścigi, w których sprawy mają tendencję do „boomu”!

Oprócz normalnych ludzi Archie, dobrze jest widzieć zarówno Kevina Kellera, jak i Sabriny (ona jest nastoletnią czarownicą, jeśli nie wiesz). Istnieją nawet dobre żartowanie. (Archie przebrany za Pureheart potężny na imprezę kostiumową? Sabrina rzuca złe kalambury?) Ale ostateczna strona stroju może być prawdziwym zabójcą!

Hołd DC dla Len Wein

Kolejną niesamowitą rzeczą w tym problemie jest hołd dla niedawno zdanego Len Wein. Jest to bardzo elegancki dwustronicowy spread ze wspaniałym zdjęciem Len z normalnym wyrazem twarzy Wein, który sprawia, że ​​się z nim uśmiechasz. Dopiero wtedy zauważasz drugą stronę – z subtelnym Bernie Wrightson (którego także straciliśmy w tym roku) Swamp Thing do House of Secrets #92 czai się w tle. Ta oryginalna okładka jest pierwszym pojawieniem się Swamp Wein & Wrightson From Hour Back w 1971 roku.

Harley i Ivy spotkają się Betty i Veronica #1 to wspaniały pierwszy numer (6). Potajemnie zamierzam zobaczyć showdown trującego Ivy/Cheryl Blossom przed końcem serii!

_______________________________________

KC CARLSON: Wartość z obecnym czytaniem komiksów z powodu nowego sezonu telewizyjnego. I nawet nie dotarłem do programów opartych na książkach Super Hero/Comic! Już też przeziębiłem! Co jest z tą pogodą?

Westfield Comics nie ponosi odpowiedzialności za głupie rzeczy, które mówi KC. Zwłaszcza to, co naprawdę cię zirytowało. Myślę, że to, co dużo mnie irytuje dzisiaj, jest myślenie! Tak, tak myślę. OW!