March 29, 2023

Asylum uwalnia antologię horroru Eeek! Na kilku platformach cyfrowych

wydanie mediów – Frank Forte ogłasza, że Asylum Press wyda Eeek Jasona Paulosa! Jako cyfrowa antologia horroru na wszystkich platformach cyfrowych.
Ta antologia w stylu retro zupełnie nowych horrorów ma gwarancję, że zapewni ci niesamowite, a także przerażanie! Przyjmując szczyptę czarnego humoru z EC Comics, a także mieszając go z sztuką Home of Secret, a także Warren Comics, Eeek! Łączy mocny bulion, który uderza cię jak płonący kadzidło z siatkówką. Jason Paulos dostarcza produkty z opowieściami zemsty, zombie, wampirów, ghul, a także potworów.

Każda opowieść wyciągnęła inny styl podobny do B&W Horror Mags z lat 70 -tych i 80. Eeek! #1 zawiera cztery opowieści o terroryku. W „Deadline of Death” doświadczamy rywalizujących artystów komiksów, którzy bawili się w złowrogie siły, które pojawiają się w rodzaju łańcucha palącego koziego koziego za pomocą Szatana. W „światłach! Aparat fotograficzny! Morderstwo! ”, Gwiazda Lovesick, a także bezwzględny reżyser filmowy wyruszają w skazany jak romans, który kończy się na kawałkach! „Pchane” to porywająca opowieść o domowej błogości, a także nadziewanych zwierząt… nie!, W „Just Desers” krytyk filmowy z jedzeniem, Sol Weinstein, porzucony na odległej wyspie, nie zjedząc… ratuj innych pasażerów.

Eeek! #1-#5 będzie funkcjonować historie zebrane w Eeek! Tom. 1 TPB. Eeek! #6, a także z wyprzedzeniem, będą funkcjonować wszystkie nowe opowieści, które ostatecznie zostaną zebrane w Eeek! Tom. 2 TPB.

„Jason Paulos to niesamowity talent”, stwierdza wydawca Frank Forte, „komponuje, a także rysuje prawie całą książkę. Oprócz tego, że przyciąga różne style, aby wyglądało to, że są różni artyści. Eeek! Urokiem dla fanów tradycyjnych komiksów horrorów lat 70. i 80., jednak podobnie jak nowe pokolenie fanów, którzy lubią się śmiać, a także knebel. Mamy nadzieję dotrzeć do fanów na całym świecie dzięki wydaniu cyfrowym. ”

Eeek! jest oferowany w Comixology, ComicsPlus, Graphicly, DriveThrucuomics, MyDigitalComics, a także Ave-Comics. Eeek! jest również oferowany na Facebooku, IbookStore, iPad, iPhone’a, Kindlefire, a także Nook Storefronts.

Eeek! #1 Link podglądu:

O prasie azylowej:
Asylum Press to firma wydawnicza, która tworzy komiksy premium, a także powieści graficzne w horrorze, science fiction, a także gatunki akcji. Książki Asylum Press funkcjonują oryginalne, opowiadane przez postaci historie, a także dzieła filmowe najlepszych twórców, a także niedawno znalezione umiejętności, które oczarują nie tylko fanom komiksów, jednak podobnie goście z głównego nurtu, którzy zwykle nie dostają komiksów. Asylum Press dostarcza książki o wysokiej koncepcji za pomocą silnego nowego projektu usług, który koncentruje się na publikowaniu cyfrowym, a także nowych punktach dystrybucyjnych zarówno na rynkach amerykańskich, jak i światowych .? Jako Tony Shenton, a także Booktrade autorstwa dystrybutorów SCB, Ingram, a także Baker, a także Taylor. Dystrybuowane w Wielkiej Brytanii według dystrybucji zwrotnej.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Najpierw spójrz na Eeek! #10Media Release – Asylum Press uwalnia podgląd Eeek! #10, autor: Jason Paulos, cyfrowy komiks z pierwszą antologią horroru na wszystkich platformach cyfrowych. Eeek! #10 będzie oferowany do zakupu 27 marca 2013 r. Eeek! #10 zawiera trzy wszystkie nowe opowieści o…
27 marca 2013 r. „Komiksy”

Asylum Press, aby wydać Halloween Special Eeek! Projektant Jason Paulos. Wysyłka we wrześniu 2010 r. To w samą porę, aby wstrząsnąć kośćmi na sezon Halloween. Eeek! to hołd artysty/pisarza Jasona Paulosa po tradycyjne horrory jego…
18 maja 2010 w „Komiksach”

Asylum Press wrzesień 2014 Zabiegów Zwykłe ludzi w Asylum Press dostarczyli ComicList do ich zabiegów do komiksów, a także innych produktów przedstawionych w podglądach z lipca 2014 r., Umówionym na wysyłkę od września 2014 r. Nieustraszony Dawn: Eye of the Beholder Problem Numer: 1 (jeden strzał…
18 lipca 2014in „Komiksy”