February 20, 2023

IDW zwraca Maxx w wielu formatach

Media wydanie – Maxx Sama Kietha był uciekającym sensacją, gdy jest początkowo opublikowana. Znakomity kunszt Kieth i dziwaczne historie rezonowały z czytelnikami, którzy nigdy wcześniej nie widzieli czegoś takiego. Badając niezwykłe relacje między dwiema rzeczywistością, Maxx podąża za podwójną tożsamością człowieka złapanego między prawdziwym światem a heroicznym królestwem fantasy o nazwie Outback. Maxx pobiegł przez ponad 30 problemów i zainspirował popularny animowany program na MTV.
Teraz, 20 lat później, uderzająca seria powraca do sklepów z komiksami z w pełni ponownie wprowadzonymi i ponownie kolorowymi drukowaniami klasycznych opowieści, a wszystkie nadzorowane przez Kietha, aby zagwarantować najwyższą możliwą jakość. Maxx: Maximised będzie również zawierał zupełnie nowe pomalowane pokrowce Kietha dodatkowo IDW-po raz pierwszy-zwolni z serii twardej kolekcji Maxx. A jeśli to nie wystarczy, pojawią się również wydania artysty umożliwiające czytelnikom w końcu zobaczenie pięknej i delikatnej linii Sama, jak nigdy wcześniej nie mieli.

„Chcę podziękować mojemu kumpelowi Tedowi Adamsowi” – powiedział Sam Kieth, „za przekazanie mi i niektórym z moich książek dom w IDW… Mam nadzieję, że nie straci koszuli!”

„Sam, jak zwykle, jest zmusza do winy” – powiedział redaktor Scott Dunbier, „jest wybitnym artystą i dobrym przyjacielem, i nie mogłem być szczęśliwszy, gdybym miał go w IDW”.

Kieth stworzy również zestaw trzech rozległych nowych książek o nazwie The Worlds of Sam Kieth, które zaprezentują jego niesamowite moce jako artystę, ale także opowie o tym, kim jest i jak był artystą, którym jest. Pierwszy tom debiutuje na tegorocznym San Diego Comic-Con International.

Oryginalny artysta z Sandmana, który współtworzył z Neilem Gaimanem, zaczarowany styl Kietha szybko przyciągnął uwagę czytelników, a jego sukces pozwolił mu odkrywać własne dzieła z Maxx i Ojo. Podczas gdy jego zawód w komiksach stwierdził, że pracował nad niektórymi z najbardziej znanych postaci, jest on prawdopodobnie najbardziej znany z tworzenia Maxx, a IDW nie może się doczekać, aby być ściśle zaangażowany w następny rozdział dziedzictwa tej klasycznej postaci.

O IDW

IDW jest wielokrotnie nagradzanym wydawcą komiksów, powieści graficznych i miękkich opłat handlowych z siedzibą w San Diego w Kalifornii. Popularny z różnorodnego katalogu licencjonowanych i niezależnych tytułów, IDW publikuje jedne z najbardziej udanych i popularnych tytułów w branży, w tym: Hasbro’s the Transformers, G.I. Joe i mój mały kucyk; Star Trek Paramount; Nastoletni mutant Ninja Mutant Ninja; Sędzia 2000AD Dredd; Rocketeer; Godzilla Toho; Czarodzieje magii wybrzeża: The Gathering and Lungeons & Dragons; Prawdziwa krew HBO; oraz zwycięska seria Locke & Essential Eisner, stworzona przez najlepiej sprzedającego się autora Joe Hill i artystę Gabriel Rodriguez. IDW jest także domem dla Biblioteki American Comics Inrint, która publikuje klasyczne przedruki komiksowe i Yoe! Książki, partnerstwo z Yoe! Studio.

Seria uznania przez IDW i fanów stale przemieszczają się do nowych mediów. Obecnie Warner Brothers i Barry Sonnenfeld są przywiązani do dostosowania Lore do filmu fabularnego z udziałem Dwayne „The Rock” Johnson i Jerry Bruckheimer Films i Disney tworzą film fabularny oparty na robotach wojny światowej, z Platinum Dunes Michaela Baya i Sony przynosząc zombie vs vs . Roboty do filmowania.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Previety Comiclist: Batman The Maxx Arkham Dreams Hcthe Dark Knight zmierzy się z najdziwniejszą i wielką przygodą swojej kariery, ponieważ poznaje najdziwniejszy i wielu dziwacznych bohaterów komiksów, Maxx! Przebiegł nowy lekarz w Arkham Asylum prowadzi niekonwencjonalne eksperymenty z ludzką psychiką, a on rozpoczyna reakcję łańcuchową katastrofy, gdy…
1 sierpnia 2021in „Comiclist”

Podgląd komiksowy: Maxx 100-stronicowy ogromny #1Sam Kieth’s The Maxx jest jedną z najsekwjszych postaci, jakie kiedykolwiek wymyślono w komiksach. Piękna, wzruszające historie, stworzone przez jednego z wielu naszych innowacyjnych gawędziarzy, ta duża książka łączy próbkę z całego biegu Maxxa, oferując…
13 marca 2019 r. „Komiksy”

Podgląd Comiclist: Maxx Maxxed Out Out Volume 3 TPSAM KIETH, MAXX, jest tu zbierany w całej świeżo rekompensowanej chwale. Ten nowy tom, biorąc zremasterowane strony z Maxx: Maxxised, gromadzi 11 ostatnich numerów serii, #25–35. Punkty pocisku: • „sposób, w jaki to jest L…
16 maja 2017in w „Komiksach”