May 24, 2023

Kręgielnia dla faszystów

Wzrost kosztów dla Lady Comics z Złotego Wieku jest zaskakujący. Skończyło się na bardzo kosztownym do zbierania. Okładka przedstawiona tutaj pochodzi od Feeling Comics #13 wydrukowanych podczas II wojny światowej, 10 stycznia 1943 r. Ta urocza okładka pokazuje jej kręgle z Pinheads of Hitler, Tojo, a także Mussolini. tak jest! Stany Zjednoczone potrzebowały tego wzrostu morale podczas świata na wojnie.

Aby umieścić brutalną okładkę w kontekście, musisz zrozumieć wydarzenia podczas II wojny światowej. Przyszłość, którą teraz cieszymy, była pewna. W tym czasie Japończycy wylądowali więcej żołnierzy w Lae w Nowej Gwinei. Miesiąc uczucie Comics #13 został opublikowany na początku powstania gettu warszawskiego, a także Japończycy kontynuują walkę w zachodnim Guadalcanal przeciwko siłom USA. Podczas gdy kiory zaopatrzyły swoje półki z komiksami, Japończycy pokonali Amerykanów w bitwie pod wyspą Rennell w styczniu 1943 roku .

Te tradycyjne okładki wiekowe II wojny światowej są przykładem tego, jak faszyści zostali przedstawione w czasie moich dziadków; Nie jako bohaterowie lub ofiary, jednak jako absolutni złoczyńcy. Nie jest jednak tak błędne, jednak jako czyste zło z zamiarem zdominowania planety. Feeling Comics #13 to urocza okładka z II wojny światowej z pytaniem, która idzie kręgle dla faszystów. Strajk! Pytanie Pani po raz pierwszy pojawiła się w All-Star Comics #8, a także odtąd jest postać DC.

Wielka Hera! Nie oceniaj tej książki na podstawie polityki tożsamości. Musisz rozpoznać w czasie, gdy mieliśmy do czynienia ze śmiercią, a także szkodami z rąk tych potworów. Brutalny facet, który zabił miliony na całym świecie. Tylko jeden kraj naprawdę może przeciwstawić się im. Zgadza się arsenał demokracji, Ameryka. Bez nas, bez naszych zasobów, a także wytrzymałości naszej zdolności do masowych produktów; Wszystkie pozostałe przedsięwzięcia w tym czasie nie powiodłyby się. Świat byłby wyrzeźbiony przez zło. Pytanie, co nas rozśmieszają, rozśmieszają nas okładki II wojny światowej, a także chwalą jej patriotyzm, ponieważ wszyscy jesteśmy wdzięczni za poświęcenie tego pokolenia.

Współczesna pani pyta reprezentuje eksplozję stopy zainteresowania superbohaterami. Najnowszy film z pytaniami Lady zwiększył koszty wszystkich jej tytułów. Feeling Comics #13 zyskał 23% w ciągu ostatnich pięciu lat, a także niezwykłe odkrycie w dowolnym poziomie. Najlepsza sprzedaż była (6,5) za ponad 3250 USD około dwóch lat temu (GoCollect). Scenariusz jest przez zespół Williama Moultona Marstona, Ted Udall, A. W. Nugent, Evelyn Gaines. Sztuka wykonują zespół Harry’ego G. Petera, Irwin Hasen, Jon L. Blummer, Hal Sharp, Sheldon Moldoff, Howard Purcell, A. W. Nugent. Rzadkość tego komiksu jest niezwykła, ponieważ nie mogę nic odkryć w Internecie na sprzedaż. To piękno ze złotego wieku wydaje się czasem oferowane tylko do zakupu.

Dlaczego komiksy Złotego Wieku II wojny światowej są tak rzadkie? Z tego okresu przetrwało wyjątkowo niewiele komiksów. Wojna wymagała od Ameryki obciążenia każdego ostatniego zasobu. Obejmowały one komiksy, które zostały poddane recyklingowi na wysiłki wojenne. Ogromne zmniejszenie podaży w tym czasie sprawia, że komiksy z II wojny światowej jest kosztowne. Ponadto okładki komiksów przedstawiające II wojny światowej lub złoczyńców takich jak Tojo, Mussolini, a także Hitler są bardzo poszukiwani przez kolekcjonerów Złotego wieku. Te okładki z II wojny światowej są droższe niż większość okładek z tego czasu, które nie przedstawiają wojny.

Obecne koszty odczuwania komiksów nr 13 są w niezliczonych dolarach w dowolnym poziomie oceny. Z wyjątkiem programu złych do uczciwej klasy (.5 do 1,0), który oferuje ponad rok za 266 USD za niezwykłe odkrycie (GoCollect). Znajdowałoby mnie to, aby znaleźć w tym komiksie w dowolnym stanie za mniej niż 500 USD. Jeśli odkryjesz uczucie komiksu z tego okresu poniżej 500 USD; Po prostu go kup. Nie robią żadnego rodzaju więcej, a historia samej okładki powinna być warta pieniędzy. Oczywiście, że jesteś dostępni spekulatorzy, chcesz szybkiego złotówki, nie martw się, kupuj, a także oferować w następnym pytaniu Lady Movie, Pure Four.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Podstępne ruchy: Czy King Comics przygotowuje się do rządzenia wykresami? Z problemami dystrybucyjnymi w czasie Króla tworząc komiksy, wiele komiksów jest poddawanych recyklingowi, aby utrzymać ciepło domów podczas II wojny światowej, a także upływ czasu, pierwsze 100 problemów króla Króla Króla Komiksy nie mają wielu problemów. Więc nadszedł czas, aby King Comics wykonał podstępne ruchy i…
13 czerwca 2021 w „komiksach”

Kontrowersyjne okładki komiksowe: zbierać czy nie zbierać? Komiksy służą jako kapsułki czasowe społeczeństwa. Rzeczy, które były akceptowalne w jednym przedziałach czasowych, mogą nie być teraz akceptowalne. Normy, a także zrozumienie społeczeństwa ewoluują w miarę upływu czasu. lekarze po zastosowaniu metody krwawienia w leczeniu wielu dolegliwościnull