June 13, 2023

Chartbustry w wieku brązu: X-Men, a także Ghost Rider pokazują, że kolekcjonerzy metody

kopali głęboko w kieszenie na Grails X-Men z epoki brązu w Chartbusters w tym tygodniu.

Rynek zawsze się porusza, a także ostatnia fala hipoteza MCU utrzymywała, że te Marvel Comics Holy Grails wspina się coraz wyżej. Najważniejszym wpływowym wpływem był lekarz niezwykły w Multiverse of Madness, film, który jest trudny Spider-Man: No Method House dla najbardziej plotek dla jednego filmu. Przy tak wielu postaciach, które mogą zadebiutować w MOM, wywołuje falę sejsmiczną na całym rynku. Rezultatem były rekordowe liczby dla tych głównych kluczy.

1. X-Men o wielkości wielkości nr 1

Kolekcjonerzy epoki srebrnej lubią ich niesamowity pająk-man, a także świetni czwórka. Tytuły te konsekwentnie odkrywają się na szczycie list przebojów na wczesne dni komiksów Marvel, a także są ikonami epoki. Kiedy dotyczy epoki brązu, wytyczna X-Men. Biorąc pod uwagę, że profesor X przedstawia zespół w Multiverse of Madness, stawia to jeszcze większy cel na tych X-Keys.

Istnieje jeden komiks X-Men, który stoi na głowie, podobnie jak ramiona nad konkurencją, a także ten wielkości X-Men #1. 1 lutego 9,6 zaoferował zacznioną 18 000 USD na aukcjach Heritage, zapewniając jej najważniejszą sprzedaż komiksu z lat 70. w ubiegłym miesiącu.

To, co jest naprawdę znakomite, jest to, że liczba 18 000 USD jest naprawdę niska w porównaniu z kosztami osiągniętymi w ubiegłym roku. Przed tą sprzedażą dwie 9,6 sprzedaży przyniosły 20 000 USD+ każda. W rzeczywistości aukcja z 1 lutego jest po raz trzeci, w którym konkretny zarobił mniej niż 19 000 USD w ciągu całego roku.

2. Niesamowity Hulk #181

Stan zbierania Hulka #181 osiągnął mityczne proporcje. Przez dziesięciolecia, ponieważ Wolverine pojawił się po raz pierwszy w Hulk #180, ostatecznie był prawdopodobnie najbardziej znaną postacią cudu wszystkich. Uczyniłby swoją pierwszą osłonę, a także pełny pierwszy wygląd problem później, a także pozostaje świętym Graalem Keys Wolverine.

Ponieważ Disney uzyskał właściwości Fox, główne publiczność są znacznie więcej niż przygotowani do zobaczenia Logana wbijania pazurów w MCU, a także jeszcze bardziej zawyżał te koszty. W tym miesiącu w serwisie eBay widział rekordowe ręce handlowe 8.0 na słynnej stronie aukcyjnej.

To, co sprawia, że ta konkretna kopia jest tym bardziej wyjątkowa, to podpisy. Był świadkiem, a także oceniany w serii Signature CGC, ten Hulk #181 8.0 Hulk #181 został podpisany przez Stana Lee, oprócz współtwórców Wolverine Len Wein, a także Herb Trimpe, którzy również dodali uwagę szkicu. Sprzedaż zarobił 13 500 USD. Dla porównania, uniwersalna ocena CGC dla niepodpisanego 8.0 ostatnia zaoferowana za 7374 USD.

3. Marvel Spotlight #5

Aukcje dziedzictwa zasadniczo zakręca rynek, gdy dotyczy świętych Graali osiągających niewiarygodne ceny. Chociaż eBay mógł ugruntować drugie ustawienie w tym miesiącu, 9,2 Marvel Spotlight #5 zapewnił Heritage dwa z trzech najlepszych brązowych wybrzeży. Poza tymi X-Men/Wolverine pole jest szerokie otwarte dla reszty Grails z epoki brązu.

Dzięki Marvel Studios w latach 70. XX wieku, te brązowe tytuły wyglądają znacznie bardziej, a także o wiele bardziej kusząco, szczególnie wraz z rosnącymi kosztami srebrnego wieku. W tym przypadku Marvel Spotlight #5 przedstawił debiut nowoczesnego, motocykla prowadzącego Ghost Rider.

Zawsze wybitna postać, plotki o nowym zawodniku duchowym dotyczącego MCU, wyprzedzały ten problem przed konkurencją. 1 lutego 9,2 zaoferowano na HA za 13 200 USD, a także ledwo pominął nadrabianie zaległości w utrzymaniu CGC SS Hulk #181.

Uaktualniłeś już swoje doświadczenie kolekcjonerskie z członkostwem do GoCollect Pro?
*Wszelkie postrzegane wytyczne inwestycyjne są pisarzem niezależnego bloga, a także nie wykazują wskazówek inwestycyjnych w imieniu GoCollect.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Peace, Love, a także kosztowne komiksy: Silver Age Chartbusthers Stan nie złapał tyle, co niesamowita fantazja #15 w ciągu ostatniego miesiąca, ponieważ pierwszy występ Spideya złamał znak 250 000 $, a także ustanowił rekordowy poziom 7.0. Zanurzmy się w tym miesiącu, że inflacja MCU była smaczna w ciągu ostatniego miesiąca. Wszystkie trzy…
18 lutego 2022in „Komiksy”

Chartbustry w wieku miedzi: Usagi odkrywa, że jego kolekcjonerowie wieków miecza łamali swoje budżety dla Usagi Yojimbo, a także niezwykłą kombinezon jadu w edycji Chartbusters w tym tygodniu. Wiek miedzi jest jedną z bardziej wątpliwych epok zbierania komiksów w grze. Nie uznany przez hobby, ten wiek zaczyna się na końcu ogona…
4 marca 2022in „Komiksy”

Golden Age Chartbusters: Action Comics #1 i DC #27 Weź showthroughout w styczniu, nic nie może przewyższyć etykiety o wartości 3 milionów dolarów na akcji Comics #1, jednak detektywne komiksy nr 27, a także MAnull