January 9, 2023

Beauology 101: Osiem świetnych postaci (plus jeden), dzięki czemu Fantastyczna Czwórka – Fantastyczna!

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

„Beaulactacus: Eater of Burgers, pijący piwo”. Sztuka Flint Henry

autor: Beau Smith

Oryginalny srebrny wiek Fantastycznej Czwórki był znany z wielu przełomowych rzeczy w Nowym Świecie komiksów superbohaterów. Na początku nie nosili masek, a nawet mundurów. Fantastyczna czwórka działała jak prawdziwa rodzina i przyjaciele; Kłócili się, walczyli i kochali się. Oni, podobnie jak ich inne współczesne, Spider-Man, byli postaciami, z którymi czytelnicy mogli się odnosić.

Fantastyczna komiks Four Four był także miejscem nowych postaci do Sprollboard w Superstardom. W epoce srebrnej Marvel nie był jeszcze korporacyjną, globalną potęgą, jaką są dzisiaj. Walczyli, aby wydawać 12 książek miesięcznie. Stan Lee pisał praktycznie wszystkie z nich. Stan i współtwórca Jack Kirby miał tysiące pomysłów i postaci, które chcieli się tam dostać, ale tylko ograniczona liczba książek, więc zrobili kolejną najlepszą rzecz, użyli swojej flagowej książki, aby przedstawić nowe postacie. To była fantastyczna strategia, która naprawdę się opłaciła i była niskim ryzykiem. Jeśli postać się wystartowała, mieli nadzieję, że ostatecznie rozpowszechnią je na rozwijający się wszechświat Marvela, a może pewnego dnia zarobić własną serię. W niektórych przypadkach działało, w innych nie. Z przyjemnością informuję, że udało im się znacznie więcej niż się nie udało.

Jako dzieciak i czytelnik komiksów z lat 60. zawsze polowałem na problemy Fantastic Four w różnych aptekach, supermarketach i kioskach, aby móc zobaczyć, jaką nową postać Stan i Jack pojawią się na mnie. To zawsze było najlepsze 12 centów, które mogłem wydać.

Jako pisarz i czytelnik żałuję, że nie tylko główny nurt Marvel Comics i DC Comics przywróci tę praktykę w akcję dzięki flagowemu książkom. Myślę, że dałoby to czytelnikom szansę przetestowania nowych, oryginalnych postaci, a także uratowałoby wydawców przed nasyceniem rynku, co utrudnia także bezpośrednich sprzedawców i czytelników.

Marvel Comics w latach 60. musiały to zrobić, Marvel Comics powinien dziś to zrobić.

Fantastyczne cztery Omnibus vol. 1

Po przejściu mojej fantastycznej czterech omnibus tom pierwszego i tomu drugiego, wybrałem kilka wyróżniających się postaci, które zostały wprowadzone na stronach Fantastic Four, które nie tylko sprawiły, że mój dzień stał się dzieckiem, ale stworzył historię komiksu. Pamiętaj, że te postacie są własne; Niektórzy możesz się zgodzić, a niektórzy możesz czuć, że musisz być poza listą na korzyść innych. Proszę całkowicie zostawić komentarz ze swoimi myślami. Ja wraz ze wszystkimi innymi studentami Beauology 101 chętnie przeczytałem twoje opinie.

Nie marnujmy więcej czasu, oto moja lista. (W żadnej określonej kolejności)

Doktor Doom i jego słowa przyjaznych porad

Doktor Doom. Victor von Doom, bardzo złoczyńcy najwyższe. Lider kraju Latveria. W tym czy innym czasie walczył prawie o każdy główny i mniejszy bohater we wszechświecie Marvela. Kiedy myślę o ostatecznym, złoczyńcy Alpha of the Marvel Universe, myślę, że Doktor Doom. Po raz pierwszy pojawił się w Marvel na stronach Fantastycznej Four #5. Od tego czasu świat nie był taki sam. Doom, Reed Richards i Ben Grimm poszli razem na studia. Czy możesz sobie wyobrazić, jaka powinna być partia braterska? Wygląda na to, że Doom wciąż nosi togę od tego.

Fantastyczna czwórka #4-sub-mariner

Namor McKenzie-the Sub-Mariner. Nosi wiele czapek; Bohater, niezrozumiany złoczyńca, pierwszy mutant/hybryda, władca Atlantydy, CEO, nazistowskiego wojownika i ponadto nie cierpi głupców. Johnny Storm, ludzka pochodnia znalazła Namor wędrującą jako bezdomny z amnezją. Johnny pomógł przywrócić pamięć Namor, a kiedy to zrobił, otworzyła się zupełnie nowa puszka ze strony morskiej. Od tamtej pory Namor jest odepchnięty. Jeśli zdobyłeś zaufanie Namor, ciężko nad tym pracowałeś. Namor był świetny w fantastycznej czwórce, ponieważ jego zdolność do relacji między Reedem Richardsem a Sue szturmuje prawdziwy trójkąt miłosny. Opera mydlana sprzedaje komiksy.

Obserwator, Galactus i Srebrny surfer.

Srebrny surfer-norrin Radd. Po raz pierwszy pojawił się w Fantastic Four #48. Srebrny surfer był byłym Herald of the Planet Eater, Galactus (także debiutując w numerze 48). Surfer był także szansą Stana, by zamieszkać w Szekspirze do użycia w postaci. Bez wątpienia Silver Surfer zdefiniował słowo niepokój na długo przed dzisiejszymi operami mydlanymi dla nastolatków.

Galactus. Jak omówiono powyżej, Galactus po raz pierwszy pojawił się we wszechświecie Marvela w numerze nr 48. Był duży, zły i gotowy do zatakowania twojego świata. Ziemia była niczym innym jak innym elementem na jego międzygalaktycznym bufecie. Galactus dowiedział się, że Ziemia nie spadnie bez odrobiny zgagi. Następnym razem zabierz ze sobą dużą fioletową pigułkę.

Watcher-Uatu. Duże BALD, TOGA NARATOR (jeśli nosisz Togę w komiksach, jesteś nie tylko modny, ale także jesteś głównym człowiekiem) pozaziemskim z tajnym sercem złota na ziemię. Ten człowiek był zawsze złamany między tym, co powinien zrobić, a tym, co chciał zrobić. Fantastyczna czwórka i srebrny surfer zawsze wydawały się przechylać wielkiego człowieka na swojemu i sprawiają, że jest zadowolone zakończenie. Podobnie jak Doktor Doom, obserwator skończył w tym momencie praktycznie wszystkich we wszechświecie Marvela.

Fantastyczna czwórka #45-Nieludzcy.

Nieludzcy. Ta zróżnicowana grupa ukrytych ludzi po raz pierwszy dotarła do wszechświata Marvela w numerze 45 Fantastycznej Czwórki. Rodzina królewska nieludzkich z pewnością miała na nich odciski palców Jacka Kirby’ego. Ich ekstremalna różnorodność bez wątpienia pochodziła z marzenia Jacka Kirby’ego. Black Bolt, Medusa, Karnak, Gorgon, Triton, Crystal i bardzo kochany Lockjaw stworzyli tę podstawową grupę, która wywarła wpływ na strony fantastycznej czwórki znanych, obawnych i szanowanych.

Fantastyczna czwórka #52-czarna pantera

Czarna pantera. (T’Challa) władca kraju Wakanda. Po raz pierwszy pojawił się w Fantastic Four #52. Jako dziecko Czarna Pantera zawsze zadziwiała mnie swoim bardzo fajnym opanowaniem i nieustraszonym stylem walki. Byłem bardzo podekscytowany, gdy regularnie pojawił się w Avengers. Czuję, że my, jako czytelnicy, naprawdę go tam poznaliśmy. Ten człowiek jest prawdziwym wojownikiem.

Gang Yancy Street

Gang Yancy Street. Po raz pierwszy pojawił się… trochę… w fantastycznej czwórce #15. Kochałem tych facetów. Zostali przede wszystkim pokazani z panelu i naprawdę mogli dostać się pod twardą skórą. Po prostu to uwielbiałeś o nich. Byli także pierwszymi, którzy wrócili Bena Grimm, kiedy nadeszły prawdziwe kłopoty. Byli w myśleniu, że nikt nie podnosi ich oprócz nich! W znacznie ostatnich latach gang uliczny Yancy został ujawniony znacznie bardziej niż powinny być w historii. Moim zdaniem były one doskonale stworzone i powinny zawsze być w cieniu i bez twarzy od czytelników. Na szczycie mojej osobistej listy ulubionych postaci przedstawionych w Fantastycznej Czwórce.

Wyatt Wingfoot

Wyróżnienie: Wyatt Wingfoot. Po raz pierwszy pojawił się w Fantastic Four #50 jako najlepszy przyjaciel Johnny Storms i Star Athlete. Wyatt zawsze był moim ulubionym, ponieważ nie miał żadnych mocy, ale mógł spędzać czas z Fantastyczną Czwórką, a później She-Hulk i utrzymać własny. To było moje marzenie jako dziecko, które pewnego dnia napisze kilka opowieści Wyatt Wingfoot. Nadal mogę mieć taką szansę. Nie boję się rozważyć wydawcy.

To moja lista i, jak powiedziałem wcześniej, chciałbym usłyszeć twoje. Opublikuj tutaj i daj nam znać, jeśli zostawiłem kogoś innego z listy lub jeśli ktoś powinien zostać zdjęty. Bądź miły; Jestem wrażliwy i krucha.

Twój Amigo,

Beau Smith

Flying Fist Ranch

www.flyingfistranch.com