March 14, 2023

Skale serii fantasy i Scoundrels pojawia się we wrześniu

Wydanie medialne-pisarz Sebastian Girner (bez koszuli niedźwiedzia) i komiks/scenariusz artysta Galaad współpracuje z literą/projektantem Jeff Powell dla Scales & Scoundrels, kolorowy Fantasy Tale for Scoundrels of w każdym wieku we wrześniu.
Trudno jest sprawić, by prawdziwe życie w krainie pełnej magii i tajemnicy, a Hunter Hunter Luvander jest wyczerpany jako bez grosza poszukiwacza przygód. W poszukiwaniu złota i chwały wyrusza na legendarnego lochu, „Maw smoka”, starożytnego labiryntu, na dole, którego nieograniczone bogactwo nieograniczone… lub pewne zagładę!

Ale to, co zaczyna się od drogi do bogactw, staje się pierwszym krokiem w epickiej podróży zupełnie innego rodzaju – ponieważ Luvander trzyma w swoim sercu tajemnicę, która rozbije łańcuchy losu i przyniesie światło na świat, który naruszał starożytną ciemność .

„Scales & Scoundrels to wymarzony projekt dla Galaada, Jeffa i mnie” – powiedział Girner. „Tworzymy głęboki i cudowny świat, aby czytelnicy mogli się zgubić, tworząc bohaterów, złoczyńców i łotrzyków do kochania i nienawidzenia, a także wirując opowieści, które będą zachwycać się, bawić, szokować i inspirują. Fantasy Adventure Comic dla czytelników w każdym wieku, do których mogliby się uciec i przynieść ze sobą kawałek magii. ”

„S&S to wszystko, co chcemy wnieść do komiksu: radosna zabawa, porywająca akcja, dreszczyk przygody, sens cudu, dramatyczne momenty, wysokie stawki, epickie punkty zwrotne i inspirujące przeznaczenie, – powiedział Galaad. „Nie chcemy, aby czytelnicy po prostu rozkoszowali się tą historią, chcemy, aby wyruszyli z nami i podzielili się w przygodę życia. To właśnie kocham w komiksach. Tylko kroplowanie atramentu na papierze – bezkształcone historie i wspomnienia. ”

„Wspaniale jest mieć możliwość pracy nad książką, która może być zachwycona szeroką publicznością” – powiedział Powell. „Zarówno sztuka, jak i historia kopią tyłek i myślę, że ludzie będą zadowolić, jak to się rozwija”.

Scales & Scoundrels #1 pojawia się w sklepach z komiksami w środę, 6 września. Ostateczny termin odcięcia zakupów dla sprzedawców komiksów to poniedziałek 14 sierpnia.

Pochwała pochwałę za skale i łajdaki:

„Saga spotyka Scotta Pilgrima. Jeden z najpiękniejszych komiksów, jakie kiedykolwiek czytałem. ”
—Declan Shalvey (iniekcja, Savage Town)

„Scales & Scoundrels to zabawna, piękna fantastyczna przygoda dla wszystkich grup wiekowych i takiej książki, której potrzebujemy znacznie więcej! Nie mogę się doczekać więcej! ”
—Skottie Young (nienawidzę Fairyland)

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

7 lutego widzi pierwsze skale i łajdaki z kolekcji w miękkiej oprawie Kolekcjamedia-pisarz Sebastian Girner (Fighter bez koszuli!), A artysta Galaad wyda pierwszą kolekcję w miękkiej oprawie-a także numer Six, który rozpoczyna drugi łuk serii-z drugiej opowieści z serii-z drugiej historii serii-z drugiej historii serialu-z Scale & Scoundrels, Fantasy A…
8 grudnia 2017in w „Komiksach”

Komiksy Image Styczeń 2018 Zakładanie Kind w Image Comics dostarczyli ComicList do ich zabiegów do komiksów i innych produktów przedstawionych w zapoznach się z listopadem 2017 r., Zaplanowane na wysyłkę od stycznia 2018 r. Historia Invincible #144: Robert Kirkman Art: Ryan Ottle…
17 października 2017in w „Komiksach”

ComicList: Image Comics Nowe wydania dla 02/07/2018 Cominiclist: Image Comics Nowe wydania na środę, 7 lutego 2018 r., Przez Charlesa LePage’a. Coyotes #4, 3,99 $ krańca #11, 3,99 USD Get Naked GN, 24,99 USD Gravediggers Union #4, 3,99 USD I Hate Fairyland #16 (Cover A Skottie Young), 3,99 USD Nienawidzę FaiLan…
5 lutego 2018 r. „Komiksy”