September 4, 2022

Wywiad: Justin Jordan na temat Johna Flood z Boom! Studios

Niniejsza publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

John Flood #1

Justin Jordan jest pisarzem takich komiksów, jak Luther Strode, Deep State, Spread, Ekologiczna latarnia: Nowi Guardians, a także więcej. Jego nowa seria, John Flood, debiutuje w sierpniu z Boom! Studia, a także występują osobisty detektyw, który nie wymaga snu. Roger Ash z Westfield skontaktował się z Jordanem, aby dowiedzieć się o wiele więcej o nadchodzącym komiksie.

Westfield: Co możesz nam powiedzieć o genezie Johna Flood?

Justin Jordan: Cóż, czytałem o eksperymentach sił zbrojnych, aby utrzymać żołnierzy dłużej, a także rzeczy, które pozwoliłyby ci nie spać dłużej. Które naprawdę istnieją teraz. Istnieją leki takie jak Provigil, które umożliwiają zapobieganie kilku wpływowi długu snu.

Tak więc, jak to robią, mój mózg pracował nad tym, jak wyglądałoby życie, gdybyś nigdy nie spał, a także o tym, co musiałoby się zdarzyć, aby móc przetrwać. Zasadniczo, wydaje się, że naprawdę wymagamy etapu snu REM.

To, co się skończyło, to koncepcja faceta, który nigdy nie spał, jednak nigdy nie obudził się. Istniał w tym halucynacyjnym snu, który cały czas określa, który, główny minus, uniemożliwił mu całkowitą pewność, co jest prawdziwe, a także tego, co nie.

Współczynnikiem było to, że może również wykorzystać logikę marzeń, aby dokonać tych intuicyjnych skoków, więc był wyjątkowo świetny w rozwiązywaniu problemów.

Drugą częścią była koncepcja kompetentnego przestępcy. Ludzie w więzieniu, a także z rejestrów karnych to ludzie, którzy zostali złapani. Możliwe, choć mało prawdopodobne, że dostępna jest pewna liczba, która jest tak wielka, że ​​władze nigdy tak naprawdę nie rozumieją, że istnieją.

Więc wziąłem tę koncepcję i przyzwyczaiłem się do zabójcy. Ktoś, kto zabił bez konkretnego wzoru lub podpisu, mógł przechylić kraj od lat, ponieważ jest mnóstwo nierozwiązanych morderstw, a także przypadków osób zaginionych.

Pojęcia te zderzyły się, gdy wierzyłem, że procesy powodziowe mogą odkryć tę osobę, wnioskowując ją z braku dowodów. Żaden wzór sam w sobie nie był wzorem. Przynajmniej jeśli jesteś Johnem Flood.

Style postaci autorstwa Jorge Coelho

Westfield: Pracujesz z artystą Jorge Coelho nad serialem. Co możesz stwierdzić w swoim partnerstwie z nim?

Jordan: Jest niesamowity, a także idzie naprawdę dobrze? Jorge, a także rozumiałem się, przynajmniej online, od kilku lat, tak dobrze, jak to naprawdę zadowoleni kilka lat temu. Podobnie Tamra Bonvillain, która robi kolory, a także staram się ją pracować od lat.

Więc kiedy zobaczyłem ich na Sleepy Hollow, pragnąłem ich jako mojego zespołu. Które w przypadku książki takiej jak John Flood, która ma halucynogenne marzenie jak jakość, wyszło dla mnie doskonale. Sprawiają, że wyglądam wyjątkowo dobrze, co zawsze jest świetne jako pisarz.

John Flood #1 Dziesięć lat wariantu okładki Roba Guillory

Westfield: Kim jest John Flood, a także kim są kilka innych postaci, które spotkamy?

Jordan: Powódź, kiedy po raz pierwszy go zaspokoimy, zarabia na życie jako… .. Zakłada osobisty detektyw jest najprawdopodobniej najbliższym opisem. Rozwiązuje problemy dla ludzi, a także w zamian dostarczają mu rzeczy. Pieniądze, rezydencje itp.

Więc ma życie. Jednak chociaż jest niezwykle utalentowany z jednej rzeczy, jest trochę bezużyteczny dla wszystkiego innego, więc musi mieć pomocnika/mandera/asystenta. W tej serii jest to Alexander Berry, który otrzymuje zadanie w pierwszym numerze.

Berry jest młodym byłym funkcjonariuszem policji, który stracił zadanie po tym, jak coś zrobił… .. Dokładnie złe, niezwykle publicznie. Odkryjemy, co zrobił w ramach programu serii, jednak próbuje znaleźć odkupienie. Jest również de facto mięśnia powodzi, z którego nie jest autentyczny.

Drugą główną postacią jest zabójca, który powódź niestety prosperuje, aby iść po nim. Ten facet zabił niezliczonych ludzi w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat, a także tak naprawdę, naprawdę nie docenia powodzi, aby upublicznić jego istnienie.

John Flood #1 Nick Pitarra Variant Cover

Westfield: Na co mogą patrzeć w historię w historii?

Jordan: Zabawa!

Cóż mam nadzieję. Świetnie się bawię, komponując połączenie między jagodą bezpośrednio, a także głęboko, głęboko dziwną powodzią, a także idealnie wiąże się z czytaniem.

Poza tym istnieje świetna akcja, a także chaos, a także szanowany sekret u podstaw książki, więc mam nadzieję, że ludzie ją wykopią. Jeśli podobały Ci się moje inne książki, uważam, że najprawdopodobniej będziesz taki jak ten.

Westfield: Proszenie stwierdza, że ​​John Flood nie zawsze może powiedzieć, co jest prawdziwe, a także tego, co nie. Czy goście zrozumieją różnicę, czy będziemy się tym zastanawiać razem z nim?

Jordan: Często tak, często nie. Częścią zabawy jest dekodowanie tego, co jest jak wEll, jak się nie dzieje. Jest to jednak jeden z powodów, dla których mamy tam jagodę. Dla czytelnika jest on trudną kotwicą rzeczywistości, podobnie jak opowiadanie powodzi.

Zakup

John Flood #1