November 30, 2022

Wywiad: Scott Thompson w Danny Husk IDW: Hollow World

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

UWAGA: Funkcja Do_Shortcode_tag została nazywana nieprawidłowo. Próba przeanalizowania skrótu bez ważnego oddzwaniania: A2 Zobacz debugowanie w WordPress, aby uzyskać więcej informacji. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) W /home/wfcomics/public_html/blog/wp-includes/functions.php On line 5831
Scott Thompson

Scott Thompson jest aktorem, a także komikiem, który jest najlepszy rozumiany jako jeden z członków założycieli młodych ludzi w hali, gdzie grał w takich postaciach jak przyjaciel Cole, Francesca Fiore, królowa Elżbieta II, sekretarz Cathy, a także wiele innych . Ich najbardziej obecna seria, śmierć dotyczy miasta, obecnie działa na IFC. Teraz wprowadza jedną ze swoich innych postaci Kith, biznesmena Danny Husk, do komiksów w Danny Husk: The Hollow World ze Stephanem Nilsonem z Frozen Beach Studio, a artystą Kyle Morton. Roger Ash z Westfield niedawno rozmawiał z Scottem, aby dowiedzieć się więcej o książce.

Aby wysłuchać wersji audio wywiadu, po prostu skorzystaj z odtwarzacza tutaj:

[A2 Trackurl = “”]
Westfield: Dla osób, które nie są zaznajomione z postacią, kim jest Danny Husk?

Scott Thompson: Danny Husk jest moją postacią biznesmena z młodzieży w hali. Zrobiłem mu wiele razy. Jest wąsy, w średnim wieku; Bezpośrednio biały konwencjonalny biznesmen ze świata biznesu, który nigdy nie poradził sobie z tym, że przekroczył średnią zarządzanie. Jego główną cechą jest uporządkowany. Nigdy nie zapewnia tak dobrze, jak wszystko z uśmiechem. Jest niezwykle poważny, a także bardzo podekscytowany, a także wykonuje zadanie. Jest niezwykle martwym charakterem. Wybrałem go, ponieważ jest trochę każdego, ponieważ każdy może na niego spojrzeć, a także odejść: „Hej, jestem mądrzejszy od tego faceta”. Śmiech Wierzyłem, że gdybym zrobił przyjaciela Cole’a lub Francesca Fiore, ludzie poszliby: „Och nie. Nie mogę się z tym walczyć. ” Jednak w przypadku Danny’ego możesz absolutnie czuć się lepszy. Nie jest najmądrzejszym człowiekiem, choć najbardziej zdeterminowany.

Westfield: Jak dokładnie postanowiłeś doprowadzić Danny’ego do komiksów?

Thompson: Cóż, pracuję nad tą historią od dziesięciu lat. Miałem tę motywację dziesięć lat temu, kiedy odkryłem stereotypów w metodzie, w której wierzyłem, że nigdy nie wyjdę z pudełka, w którym wszystko, co kiedykolwiek dostałem, to męczące postacie gejowskie, które sprawiły, że ludzie czuli się świetnie, jednak Weren ‘ t naprawdę postacie. Rozumiesz o co mi chodzi? Politycznie właściwe modele funkcyjne, które są nawet trudne do stwierdzenia bez wymiotów. Śmiech, gdy słyszę „Model funkcji pozytywnej” – ugh! Naprawdę? Dlaczego po prostu nie robimy postaci? Uwierzyłem więc: „Kogo mam na stałym poziomie, to najprostsza osoba?” Jak to zrobiłem: „Och, Danny Husk!” Pomyślałem: „Wow, jest tak najlepszą osobą, ponieważ jest martwy, a ja lubię go grać”. Potem pomyślałem: „Jaki gatunek lubię o wiele bardziej niż cokolwiek na świecie niż komedia?” To była fantazja. Potem pomyślałem: „Hmmm. Dokładnie jak wymyślić fantazję? ” Jak pomyślałem: „Och! Dlaczego nie dodamy komedii, a potem nie pobudzimy jej z odrobiną seksu, a także, że Danny Husk był bohaterem? ” Wierzyłem, że jest to metoda, więc zacząłem komponować to, co pierwotnie zaczęło się jako scenariusz.

Skomponowałem ten wyjątkowo długi, zaangażowany, ociekliwie kosztowny scenariusz. Kiedy zacząłem komponować tę historię, poszedłem „Chcę ją skomponować tylko z radości. Nie chcę wierzyć w pieniądze ani czy jakiekolwiek studio pozwoliło mi zagrać tę postać. ” Po prostu chciałem w pewien sposób coś skomponować. Jest to coś, co chciałbym, gdy byłem młodszy. To jest taki rodzaj książki, który, gdybym odkrył, kiedy miałem 11 lub 12 lat, powiedziałbym: „O mój Boże! Nie mam tego czytać! ” Śmiech, który był motywacją, a ja po prostu skomponowałem ją przez lata. Przez wiele lat starałem się to zrobić jako film. Poszło z wieloma, wielu studiami, a także wszyscy stwierdzili mi: „Och! To jest niesamowite! To najbardziej oryginalna rzecz, jaką kiedykolwiek przeczytaliśmy! ” To równa się „nigdy nie zrobimy twojego głupiego filmu. Kogiem, do diabła, wierzysz, że jesteś? Jezu! Nie jesteś Will Ferrell ”. Śmiech po wielu latach złamania serca, poszedłem: „OK, muszę wyciągnąć tę historię. Jaka jest metoda? ” Po pierwsze, wierzyłem: „Zrobię to powieść. Lubię powieści. Lubię książki, a także komponowanie o wiele bardziej niż cokolwiek innego. ” Potem pomyślałem: „Och! To świetna praca! Dlaczego nie uczyniam tego powieści graficznych? Wtedy naprawdę doskonały artysta może to narysować! ” To bardzo, niezwykle wizualna historia. To ogromne doświadczenie w centrum ziemi. Zacząłem więc zaprezentować go w branży książek graficznych, a także wiele z nich. Poszedłem z Frozen Beach, ponieważ naprawdę lubię Stephana, a on zabrał mnie do Comic-Con dwa lata temu. Poszedłem: „Cóż, tańczysz zten, co Brung Ya. ” Zaczęliśmy więc dostosowywać go w ciągu ostatniego roku, a także połowę. To była jedna z najbardziej satysfakcjonujących innowacyjnych rzeczy, jakie kiedykolwiek wykonałem w życiu. Odkryliśmy idealnego artystę, a także idealnego kolorystykę, a także całą idealną drużynę. Pracowałem nad tym gorączkowo przez ostatni rok, a także połowę, a także prawie wszystkie wykonane online, co było raczej doświadczeniem. To ogólnie jego historia, a teraz wychodzi. Nie mogłem być bardziej dumny z mojego kawałka chłopca.

Westfield: Czy byłeś fanem komiksów, zanim zacząłeś nad tym pracować?

Thompson: Och, tak. Byłem znaczącym fanem. Kiedy byłem dzieckiem, pochłonąłem komiksy. Zawsze byłem czytelnikiem, więc zawsze sprawdzałem komiksy i książki. Byłem znaczącą science fiction, a także fanem fantasy. Na tę książkę ma wpływ wielu różnych pisarzy, których sprawdziłem, gdy byłem młody, jak Jules Verne. Ma ten staromodny charakter. Podróż do centrum Ziemi jest absolutnie jednym z modeli. Również H.Rider Haggard, który skomponował ją, a także kopalnie króla Salomona, a także ludzi mgły. Ten rodzaj tradycyjnej wiktoriańskiej fantazji. Edgar Rice Burroughs to jeszcze jedna wielka inspiracja; Seria Pellucidar, a także John Carter z Marsa. Wszystkie te rzeczy plus tradycyjne historie science fiction/fantasy z lat 50., jakkolwiek zabawne, jak i napędzane postaciami. On nie jest superbohaterem. Danny nie mógł być o wiele bardziej średni. On jest jak Frodo. Nie oczekujesz, że będzie bohaterem. To właśnie odkrywam tak satysfakcjonujące.

Westfield: Co możesz powiedzieć o swoim partnerstwie ze Stephanem w książce?

Danny Husk: pusta planeta

Thompson: Było świetnie. Jego firma, a także Stephan, rozumie ten świat o wiele więcej niż ja. Pierwszą rzeczą, którą musieliśmy zrobić, było odkrycie idealnego artysty, a także Kyle Morton, tej młodej osoby z Nebraski. To było trudne, odkąd poszliśmy z wieloma różnymi artystami. Nie chciałem niczego anime. Chciałem, aby wyglądało trochę retro, typu staromodnego, prawie jak okładka Franka Frazetta z mniejszą ilością mięśni. Nie chciałem spędzać roku w centrum fitness, jeśli kiedykolwiek stanie się to filmem. Śmiech Wymagamy mięśni, jednak nie mogę być barbarzyńcą. Kiedy odkryliśmy Kyle’a, zaczęliśmy budować główne postacie, a także potencjalnie 14 głównych postaci. To wszystko zostało zrobione, wysyłając Kyle’a różne zdjęcia ludzi, które, jak sądzę, wyglądają, lub własne. Zapewniłby mi rysunki, a także wrócimy, a także na Skype, a także online. Kiedy zdecydowaliśmy się na rysunki, nadszedł czas, aby opowiedzieć historię. Stephan wziął mój scenariusz, a także dostosowałby go do formy komicznej, trzy lub cztery strony na raz. Wróciłby do mnie, a ja podałbym mu notatki, a on mi to przekazał. W ten sposób wrócił tak samo. Kiedy podjęliśmy decyzję, Kyle zaczął go rysować, a potem jeszcze raz podałem notatki. Obserwowaliśmy to przez ostatni rok, a także połowę, robiąc to w ten sposób. To była naprawdę doskonała edukacja, ponieważ pierwotnie wierzyłem, że będzie to bardzo wyrafinowana scenariusz. Jednak na wiele sposobów to nie było. Skończyło się na tym, że był to jego własna rzecz. To był komiks; Długa powieść graficzna. Im więcej to poszło, patrzyłem na nie i poszedłbym: „O mój Boże. Ten rysunek jest tak doskonały, że nie wymaga tej linii lub potrzebuje różnych linii. ” To trochę jak skierowany skrypt. Kiedy przynosisz reżyser, a także aktorów, a także dyrektora artystycznego, jest to zupełnie inne zwierzę. Teraz patrzę na to tak dobrze, jak nie mogę uwierzyć, że jest tutaj. Chciałem to zrobić od tak dawna, a także zobaczyć, jak to teraz jest dla mnie wyjątkowo interesujące.

Westfield: Czy jest coś, co możesz ujawnić o tej historii?

Thompson: Chodzi o faceta, który traci wszystko. Potem traci jeszcze trochę. Kiedy wierzy, że nic nie zostało, odkrywa, że ​​ma wiele czasu. Zaczyna się w prawdziwym świecie, a potem do tego świata fantasy. Nie chcę również zapewniać wielu historii, ale kolejną motywacją był John Norman. Nie rozumiem, czy pamiętasz o nim, tę osobę z lat 70.

Westfield: nazwa jest znajoma.

Thompson: Skomponował książki GOR; Jak Tarnsman of Gor. Były to te wyjątkowo dorosłe książki, które były sprzedawane młodym ludziom, jednak tak naprawdę nie powinny być. To świat niewolników, w którym kobiety są porwane z Ziemi, a także zabrane na ten świat, a także wszystkie, pod koniec każdej książki, idź! Lubię być niewolnikiem! ” Były wyjątkowo wywrotowe. Teraz są uważane za niezwykle niepoprawne politycznie. Jednak jako dziecko pochłonąłem je. Zanim go zrozumiałem, byłem obalony tak dobrze, jak spóźniłem się. Śmiech w ten sposób chodzi o niewolnictwo. Danny Husk staje się niewolnikiem, jednak chodzi o naturęniewolnictwa. Staje się zabawką erotyczną, niewolnikiem seksualnym, a także rodzaj jej lubi. Śmiech oczywiście ucieka, a także prowadzi bunt, jednak chodzi o to, czym jest niewolnictwo. Na tym świecie życie Danny’ego jest niczym. Nigdy nie zamierza rozwinąć żadnego rodzaju w swoim towarzystwie, jego żona ma romans, a jego córka wymknęła się spod kontroli, stracił syna. To jest niezwykle trudne. Potem, kiedy Danny odkrywa się na tym świecie, do którego został zamiatany, co podobno jest o wiele bardziej barbarzyńskie niż nasze, odkrywa siebie. Jednak to zabawne. Najpierw jest komedia. Z czymkolwiek robię, numer jeden, to komedia. Zakładam, że nie dostarcza tego zbyt wiele.

Podobnie jest 28-metrowa dama, która używa wyjątkowo kawałków ubrania, a także telepatycznego mamuta. Pierwszą rzeczą, kiedy zacząłem komponować, było: „Nie mam koncepcji, w której zmierza ta historia, jednak musi być w niej giganta”. Śmiech myślałem: „Co chciałbym jako dziecko? Och, Boże, gdyby był mamut, byłbym poza moim umysłem! Podobnie jak telepatyczny, dostałbym każdą książkę. ” Śmiech, który był moim myśleniem. Niezwykle logiczne, jednak to moje myślenie. śmiech

Westfield: Jeśli to dobrze, czy chcesz zrobić o wiele więcej komiksów z Dannym?

Thompson: Och, absolutnie. a także to pomyślane jako trylogia. To pierwsza książka, ponieważ zacząłem już komponować drugą. Absolutnie chcę zrobić znacznie więcej, a także planuje przekształcić jedną z moich innych postaci, przyjaciela Cole’a, w serię komiksów.

Westfield: Niezwykle fajne.

Thompson: Podoba mi się gatunek. Jestem gawędziarzem w sercu, ponieważ czuję się wyjątkowo błogosławiony, że znalazłem ten świat.

Westfield: Czy jakikolwiek rodzaj zamykających komentarzy?

Thompson: Oczywiście zdobądź książkę. Spodoba Ci się. Jest niezwykle inaczej.