August 13, 2022

Jakie powieści graficzne DC Comics musisz sprawdzić w listopadzie 2020 r.

przez wiele lat, miesiące lub dekady (kto wie), Amerykanie wybierają się z trudnymi czasami. Widzieliśmy prasę przekształconą w przeciwnika ludzi. Poza tym nie pamiętaliśmy o tym, um… Okej, starałem się zrobić kalambur z powieści graficznych DC Comics, które musisz sprawdzić w listopadzie. Historia podobna do Gotham nie działa oprócz pozostałych dwóch. Tak, mamy nowego prezydenta. Tak, po prostu byliśmy świadkami największej frekwencji wyborczej w historii. Jako pewne, następne kilka miesięcy będą dziwne. Porozmawiajmy jednak o tym, co jest naprawdę ważne: komiksy!

Trudny czas: całkowita kolekcja

(Obraz: Trudny czas: The Total Collection, DC Comics)

Co dzieje się, gdy projektant Howarda The Duck produkuje historię pochodzenia superbohatera? Masz trudności. Tradycyjnie maniakujący nastolatek, na który prześladowcy zbierają się, staje się superbohaterem-jak Spider-Man, a także pani Marvel, a także prawie każda postać X-Men. W trudnym czasie: całkowitą kolekcję, jeden z prześladowców, Ethan, dostaje supermocarstwa. Jednak trudny czas nie jest jak Brightburn, gdzie młodzieniec z mocą po prostu chce wszystko zrujnować. Zamiast tego, zajmując się 50-letnim wyrokiem po tym, jak dowcip staje się śmiertelnie, Ethan pracuje nad próbą zarządzania swoją nowo odkrytą siłą. Każdy czas jest komiksy specjalnego uchwytu, musisz go sprawdzić, więc jest to absolutnie jedna z listopadowych powieści graficznych DC Comics, które musisz odebrać.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Pisarze: Steve Gerber i Mary Skrenes
Artyści: Steve Bird oraz Brian Hurt
Data premiery: 3 listopada 2020 r.
Oficjalne nagabywanie:

Od Steve’a Gerbera, zmarłego projektanta wywrotowych klasyków, takich jak Howard the Duck, trudny czas jest jednym z jego wielu specjalnych dzieł! To, co miało być głupim dowcipem, kosztuje czterech stażystów ich życie-i 15-letni Ethan Harrow jego przyszłość. Jednak w Ethan rośnie coś potężnego, a teraz uciekło.

Kiedy Ethan, a także Brandon zgodził się skłonić dżoks w szkole, Ethan wierzył, że się śmiali. Kiedy Brandon omawia przewagę… Ethan przejawia się jakąś metafizyczną siłę, która zabija jego przyjaciela. Wyniki procesu są szybkie, a także surowe, a także sędzia skazuje Ethan do 50 lat więzienia. Czy ta potężna siła mieszkająca w Ethanie stanie się źródłem władzy, możliwością odkupienia lub najbardziej okrutnym przekleństwem? Podobnie jak jakaś osoba, która może mu pomóc w zarządzaniu tym?

Zbiera trudny czas nr 1-12, a także trudny czas: sezon drugi #1-7.

Lois Lane: przeciwnik ludzi

(Zdjęcie: Loise Lane: przeciwnik People, DC Comics)

Lois Lane: Przeciwnik ludzi był szybko jedną z najlepszych serii w zeszłym roku, jednak kiedy hit pandemiczny, seria straciła trochę rozpędu. Lois Lane jest o wiele więcej niż żona Supermana, jednak zwykle jest to, do czego jest zminimalizowana. Greg Rucka sprawia jednak, że Lane jest najpotężniejszą osobą we wszechświecie DC. Brian Michael Bendis również pomaga w tej sytuacji w wydarzeniu Lewiatan. W przeciwniku ludzi Lane bada działkę, która obejmuje problemy z prawdziwym światem (takie jak dzieci zaginione na granicy) całą metodę niebezpieczeństwa wobec Supermana. Współpracuje również z Rene Montoyą, pytaniem – który poluje na każdego, kto jest odpowiedzialny za napaść na życie Lois. DC Comics nie ma wielu powieści graficznych z Lois, więc kiedy to się pojawi w listopadzie, koniecznie sprawdź to.

Pisarz: Greg Rucka
Artysta: Mike Perkins
Data premiery: 24 listopada
Oficjalne nagabywanie:

Odkryła najbardziej niebezpieczną sztuczkę we wszechświecie DC… teraz musi to zweryfikować! Po podsumowaniu prasy w Białym Domu – i przynieś sztuczkę, która może przerwać życie Supermana – Lane Lane wyrusza w wstrząsającą podróż, aby odkryć zagrożenie dla jej drugiej połowy, a także fabuła, która osiąga największe poziomy światowego brokerów mocy jako światowi przywódcy. Greg Rucka, bestsellerowo, a także uznany artysta Mike Perkins, wspierają się w opowieści o spisku, intryg, a także morderstwie, które testują granice hard-jak-gniew dziennikarza śledczego Lois Lane. Gdy sekret się pogłębia, troska poluje na ludzi do odpowiedzialności za próbę życia reportera. Czy jednak chcą, żeby była zmarła, odkąd to rozumie, czy powstrzymać ją przed odkrywaniem więcej?

Zbiera Lois Lane #1-12.

Victor, a także Norah: historia gotham

(Zdjęcie: Victor i Norah, Gotham Like Story, DC Comics)

Linia DC YA miała rolę doskonałych powieści graficznych, od Teen Titans: Raven do ciebie, który przyniósł mi ocean, a także więcej. Jednak Victor i Norah: historia podobna do Gotham wygląda jak jedna z ich wielu fascynujących – i nie tylko odkąd tym razem koncentruje się na złoczyńcy. Wszyscy rozumiemyPochodzenie pana Freeze. Jego żona, Norah, skurczyła się na śmiertelnej chorobie, więc zamarł ją, gdy szukał lekarstwa, jednak w trakcie był pan Freeze. Rozumiemy więc, że ta jakaś historia, pewnego dnia, zakończy się katastrofą (szczególnie jeśli widziałeś Harley Quinn sezon drugi). Jednak jako nastolatki będzie to nawet o wiele bardziej tragiczne. Tak więc, jeśli lubisz szekspirowskie tragedie, fikcję YA, a także superbohaterów, to jest to jedna z powieści graficznych DC Comics, którą musisz sprawdzić w listopadzie.

Pisarz: Lauren Myracle
Artysta: Isaac Goodhart
Data premiery: 3 listopada
Oficjalne nagabywanie:

Autorka bestsellerowej New York Times Lauren Myracle (ttyl, ttfn), a także artysta Isaac Goodhart (Under the Moon: A Catwoman Tale) ponownie w tej oszałamiającej historii o życiu w pełni, a także dokładnie, jak daleko wybierzesz miłość .

Siedemnastoletni Victor Fries ma chłodne serce. Po tym, jak jego rodzeństwo zginęło w tragicznym zakończeniu domu, za które Victor czuje się odpowiedzialny, jego rodzice samodzielnie się odizolowali, a Victor poświęcił całe życie jednej rzeczy: nauce.

Nora Kumar jest pełna życia. Cierpi na nieuleczalny problem zdrowotny, który powoli ją przyjmie, więc podjęła decyzję o swoich ostatnich dniach w swoim letnim domu poza Gotham City aż do urodzin. Tego dnia planuje odebrać sobie życie.

Kiedy Victor, a także Nora, aby zaspokoić cmentarz poza miastem, są oni zaskoczeni odkrywaniem związku, w którym każdy zaginął w ich życiu. Ich lato szybko rozrzedza piękny romans, a także chłodne serce Victora zaczyna się rozmrozić, umożliwiając mu trochę więcej przyjemności w życiu. Jednak kiedy Victor dowiaduje się o chorobie Nory, dążył do odkrycia opcji, aby powstrzymać utratę jeszcze jednej osoby, którą kocha… według wszelkiego rodzaju niezbędnych wskazówek.

Victor & Nora: Historia Gotham to tragiczna opowieść o życiu w pełni, a także o tym, co naprawdę wskazuje na kochanie… i puścić.

To są nasze typy powieści graficznych DC Comics, które musisz sprawdzić w listopadzie. Ale jak zawsze chcielibyśmy usłyszeć od ciebie? Jak myślisz, co musimy przeczytać?

(Wyróżniony obraz: Batman: Three Jokers, DC Comics)