April 23, 2023

Pirate Eye Action Lab Entertainment jest wygnany z wydania medialnego Exile

– Pirate Eye, gatunek, który zaskoczył wielu, powrócił! Pirate Eye: Exiled z Exile, napisany przez Josiaha Grahna ze sztuką Carla Yonder, Returns.
Łącząc elementy piratów i noir, Pirate Eye to historia Smitty, byłego piratów, który stał się detektywem. W końcu twarzą w twarz ze swoim starym wrogiem, Smitty walczy o swoje życie i przyszłość. Burroughs ma bardzo różne plany dla obu.

Pirate Eye wraca do sklepów jako czteroosobowa miesięczna opowieść, która rozpoczyna się w lutym, opierając się na wszystkim, od pierwszych czterech opowiadań o jednym strzałach. Pirate Eye kontynuuje tradycję używania „najlepszych z obu gatunków, nie uciekając się do klisz żadnego z nich (pozytywniendy.com)”.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym fanem Pirate Eye, czy podążasz za książką przez cały czas, jest to idealny skok na punkt dla piratów, detektywa lub fanów komiksów.

„Jakby posiadali własną mapę skarbów, Grahn i Yonder natknęli się na złotą kopalnię możliwości z pirackim okiem. Ale zamiast hordy sami skarb, postanowili podzielić się nim z nami wszystkimi (Positvelynerdy.com). ”

„Historia i sztuka działają bardzo dobrze i wspierają się nawzajem, aby stworzyć wspaniałą historię. Po obejrzeniu podglądu nie mogę powiedzieć, że byłem zszokowany tym, jak dobrze się okazało, ale nigdy nie spodziewałem się, że będzie to tak cholernie dobre. (Comicbastards.com) ”

O rozrywce Action Lab- w 2010 roku w celu połączenia swoich zbiorowych talentów w jeden, potężny podmiot, członkowie Action Lab Entertainment mają niezliczone lata w publikowaniu, projektowaniu i biznesie multimedialnym. Ich pierwsze wydanie, złamanie, zostało pomyślnie sfinansowane przez Kickstarter i od tego czasu kontynuowali misję produkcji rozrywki o wysokiej jakości, obejmującej gatunki. Od czasu jej powstawania wyróżnienia dla A.L.E nadal budują się na co dzień. Wśród bardziej popularnych tytułów są wszystkie wieki, takie jak Eisner, Glyph, shel Dorf Nomined Award Series Prinkless, NFL Rushzone (oparty na serialu Nickelodeon), Molly Danger Jamal Igle, hitowy serial Syremy Dale, Skyward, i Gayle Middleton’s (My Little Pony, najmłodszy sklep zoologiczny) potwornie urocze vamplets. Dojrzałe czytelnicy Action Lab Strefa Danger Action Lab nadal przesuwa kopertę Comics Entertainment z tytułami tak różnorodnymi jak teoria EHMM i Dana Mendoza Over the Top Horror-Comedy Zombie Tamp, ostatnia plaga i Bo, pluszowa gangsta.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Pirate Eye kontynuuje trzeci numer Exiled From Exilemedia – Pirate Eye, gatunek, który zaskoczył wielu, powrócił! Pirate Eye: Exiled z wygnania, napisany przez Josiaha Grahna z Art Carl Yonder, powraca z trzecim z czterech problemów. Łączenie elementów piratów i noir, piratów…
30 grudnia 2014in „Komiksy”

Smash Pirate Eye Eye Continuesedia Hit Action Lab Entertainment – Pirate Eye, gatunek, który zaskoczył wielu, powrócił! Pirate Eye: Exiled z wygnania, napisany przez Josiaha Grahna z Art Carl Yonder, powraca z drugim z czterech problemów. Łączenie elementów piratów i noir, pirat…
2 grudnia 2014in „Komiksy”

Preview Comiclist: Pirate Eye wygnany z wygnania #4Media – w końcu twarzą w twarz ze swoim starym wrogiem, Smitty walczy o swoje życie i przyszłość. Ale Burroughs ma bardzo różne plany dla obu. Ekscytujący wniosek tej krytycznie uznanej fabule! Pirate Eye: Exiled z Exile #4…
28 kwietnia 2015in „Komiksy”