June 18, 2023

Zbierz początek nowej ery w Dramie Sports w F.O.R.C.E. Tom 1

Wydanie medialne – Idź do świata F.O.R.C.E. (Oceniona przez operacje piłkarskie elity mistrzostw), gdzie goście mogą zobaczyć nie tylko akcję na boisku, ale także osobisty dramat za kulisami. Dołącz do rozgrywającego Terrance Wright, który jest o najlepszej grze jego życia, Ultimate Bowl XXVII. Jednak zanim postawi stopę na boisku, Terrance ma do zaoferowania ze swoim zdrowiem, finansami, agentem Scheming, cenionym rozgrywającym debiutantem, a także jego osobistym połączeniem z menedżerem ds. Operacyjnych. -Seria Drama do komiksów. Pisarz Shawn Pryor (Cash & Carrie) Komentarze: „Action Lab Feakment umożliwiło nam bycie Trailblazers, pozwalając nam reprezentować niedostatecznie reprezentowany gatunek w amerykańskich komiksach. Jeśli czerpiesz przyjemność z piłki nożnej na poziomie college’u lub eksperckim lub jeśli nie jesteś fanem sportu, jednak czerp przyjemność z 30 filmów dokumentalnych ESPN, będziesz z przyjemnością z dramatu, a także poza boiskiem siła dostarcza. ”

Force Tom 1 zbiera pierwsze trzy problemy z serii. Pojawi się w sklepach z komiksami 28 lutego 2018 r. Zamów swoją kopię w regionalnym sklepie komiksowym z Diamond Product Code Dec170985.

Podążaj za Forcefootballleague.com, aby uzyskać aktualne wiadomości, a także aktualizacje o serii.

Force Tom 1: The Wright Time
Pisarz: Shawn Pryor, B. Alex Thompson
Okładka: Jay Reed
Nazwa artysty: Jay Reed
96 pgs./ t / fc
9,99 USD

Co ludzie o sile:

“Kup! Podczas gdy inne rozwój mediów próbowały wyprodukować serie, które są zgodne z dramatem, a także poza boiskiem F.O.R.C.E. #1 jest jednym z pierwszych komiksów. ”
(Portal łotego)
O twórcach

Shawn Pryor
Shawn Pryor jest projektantem, a także współautorem All-Graphic Book Secret Series Secret Series Money & Carrie, pisarz Kentucky Kaiju, a także napisał dla Tor.com. Jest jednym ze współzałożycieli Action Lab, a także obecnie służy jako prezes ds. Innowacyjnych stosunków.

W swoim bezpłatnym czasie lubi czytać, gotować, słuchać przesyłania strumieniowych list odtwarzania muzyki, a także mówienie o tym, dlaczego Zack z Mighty Morphin Power Rangers jest największym czarnym superbohaterem wszechczasów. Zastosuj go na Twitterze na @Shawnrpryor.

B. Alex Thompson
Los Angeles Born, a także podniesiony na Midwest, B. Alex Thompson jest pisarzem komiksowym, scenarzystą, literą, a także artystą, który wykonał pracę dla Alias Enterprises, Coscrobation Comics, Arcana Studios, Lion Create Comics, a także planeta graficzna . Zastosuj go na Twitterze na @Approbat.

Jay Reed
Wychowany w Południowej Kalifornii, Jay Reed zbadał styl graficzny w Santa Ana College, a także przedstawił swój styl StyleUniversal w 2002 roku. Jay jest również niezależnym projektantem graficznym, a także opublikował materiał serii komiksów z Kaos with Hound Comics w 2013 roku z nim na Twitterze na @Artistjayreed.

Informacje o Action Lab Entertainment- opracowane w 2010 roku z funkcją łączenia swoich zbiorowych talentów do jednego, potężnego podmiotu, członkowie Action Lab, mają wiele lat w zakresie publikowania multimediów, projektowania, a także biznesu. Ich pierwsze wydanie, złamanie, zostało skutecznie sfinansowane z Kickstarter, a także biorąc pod uwagę, że wtedy kontynuowali swój cel, aby stworzyć rozrywkę o wysokiej jakości i gatunku. Biorąc pod uwagę jego powstawanie, wyróżnienia dla A.L.E nadal rozwijają się na co dzień. Wśród jego o wiele bardziej znanych tytułów są Materiały wiekowe, takie jak Eisner, Glyph, Nominowana seria SHEL DORF Award Prinkless, Incredible (oparta na serialu Nickelodeon), Molly Danger Jamal Igle, artystka/ pisarka Katie Cook’s Gronk (My Bit Pony, najmłodszy sklep zoologiczny) potwornie urocze Vamplets. Dojrzałe odwiedzające Action Lab Strefa Ryzyka Ryzyka Laboratorium Akcja nadal przesuwa kopertę komiksów z tytułami tak różnymi jak Mistrz Puppet Band, a także Dan Mendoza Over the Top Horror-Comedy Zombie Tramp, Vampblade, a także Itty Bitty Bunnies w Rainbow Pixie Candy Land, a także odpowiednie społecznie tytuły, w tym Southern Dog, Kingdom Bum, a także Tomboy M Goodwin.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Podgląd komiki: F.O.R.C.E. Tom 1 Wright Time Tpquarterback Terrance Wright ma zamiar grać w największej grze w swoim życiu, Ultimate Bowl XXVII. Jednak wydarzenia prowadzące tak samo jak gra mogą zmienić jego los. Will Terrance’s Health, Finanse, jego agent programowy, ceniony debiutant rozgrywający się i…
11 lutego 2018 r. „Komiksy”

Previety Comiclist: Force #1 Quarterback Terrance Wright ma zamiar grać w największej grze w swoim życiu, Ultimate Bowl XXVII. Jednak wydarzenia prowadzące tak samo jak gra mnull