March 30, 2023

Najpierw spójrz na Boom! Fithless#4 Studios#4

Boom! Studios ujawniło po raz pierwszy zginanie na Faithless #4.
Komunikat prasowy następuje:

Wydanie medialne – Boom! Today Studios ujawniło pierwsze spojrzenie na Faithless #4, od bestsellerowego pisarza New York Timesa, Briana Azzarello (Batman: Damned) i artystka Maria Llovet (Loud), najnowszy rozdział w niezapomnianej historii o młodej kobiecie, której eksploracja magii i seksu zabiera ją na zakazane terytorium. Krótko mówiąc – Faith jest znudzony jak diabli. I piekło zauważyło.

Wszyscy wciąż kręcą się przed tragiczną i gwałtowną śmiercią Ayi, ale żałoba Faith przynosi skomplikowane obrót, gdy jeszcze bardziej uwikłana w świat enigmatycznego artystki, Louisa. Z wszelkimi oczami na najnowszą muzę i obsesję Louisa wiara zostaje rzucona w światło reflektorów, ale czy jest gotowa na całą uwagę i krytykę? I czy jej nowy kochanek jest naprawdę kimś, na kogo może liczyć z sercem i duszą, czy też zmierza do katastrofy?

Faithless #4 zawiera główną okładkę artysty Paula Pope (Heavy Liquid) oraz wariant okładki Cliff Chiang (papierowe dziewczyny), a także erotyczną wariancję artysty Jenny Frison (Wonder Woman), która będzie polibagowana i nie publicznie zapowiedziana Z powodu materiału wyraźnego seksualnego. Kolejne problemy Fithless będzie kontynuować ten program okładki wariantu o podobnej treści i opakowaniach.

Faithless to najnowsze wydanie Boom! Tytułowy odcisk Studios, dom do uznanego przez krytyków oryginalnej serii, w tym raz i przyszłości Kieron Gillen i Dan Mora; Abbott z Saladin Ahmed i Sami Kivelä; Pochuj Ledę z Gaby Dunn i Claire Roe; Turf Kings z Matt Kindt i Tyler Jenkins; i Klaus z Granta Morrisona i Dan Mora. Odcisk publikuje również popularne licencjonowane nieruchomości, w tym Firefly Jossa Whedona z Greg Pak i Dan McDaid; Anioł z Bryana Edwarda Hill i Gleb Melnikov; Buffy the Vampire Slayer z Jordie Bellaire i David Lopez; i potężni Rangers Morphin Power z Ryana Parrott i Danielle Di Oliolo.

Drukuj kopie Faithless #4 będą dostępne do zakupu 17 lipca 2019 r. W lokalnych sklepach z komiksami (użyj ComicShoploCator.com, aby znaleźć najbliższy) lub w boomie! Studios Webstore. Cyfrowe kopie można kupić od dostawców treści, w tym Comixology, Ibooks, Google Play i Boom! Aplikacja Studios. Faithless jest przeznaczony dla dojrzałych czytelników w wieku powyżej 18 lat. Zaleca się dyskrecję czytelników i sprzedawców.

Do dalszych wiadomości na temat Fithless i wiele więcej z boomu! Studios, bądź na bieżąco z www.boom-studios.com i śledź @BoomStudios na Twitterze.

„Brian Azzarello zawsze miał wykwintne gust we współpracy, a Maria Llovet nie jest wyjątkiem. Obaj doskonale pracują razem na Faithless, rzadkim erotycznym komiksie, który jest naprawdę gorący. ” – Brian K. Vaughan

„Jeden z BOOM wydawcy! Najbardziej ryzykowne, wiele tytułów zapalających do tej pory. ” – Magazyn wklejania

„Faithless to doświadczenie, które czytelnicy wkrótce nie zapomną” – Newsarama

O Boom! Studia
BUM! Studios zostało założone przez Rossa Richiego w 2005 roku z szczególnym naciskiem na tworzenie światowej klasy komiksów i powieści graficznych dla wszystkich odbiorców. Poprzez rozwój czterech odrębnych odcisków – BOOM! Studios, BOOM! Box, Kaboom!, I Archaia – boom! Wyprodukował wielokrotnie nagradzane oryginalne prace, w tym Lumberjanes, The Woods, Ogromne dni, Klaus i Myse Guard, a także przełamując Nowy Ground z uznanymi licencjami, takimi jak Buffy the Vampire Slayer, Firefly, WWE, Mighty Morphin Power Rangers, Cartoon Network, Cartoon Network, Cartoon Network, oraz właściwości Jim Henson Company. BUM! Ożywiają także swoją oryginalną serię poprzez wyraźne relacje z pierwszym wyglądem z 20th Century Fox for Film i z 20. telewizją dla małego ekranu. Odwiedź www.boom-studios.com, aby uzyskać więcej informacji.

Web: www.boom-studios.com
Twitter: @boomstudios
Facebook: @boomstudioscomics
Instagram: @boom_studios
Tumblr: boomstudios.tumblr.com

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Najpierw spójrz na Faithless III #6 z Boom! Studiosdiscover Ostateczny punkt kulminacyjny podróży Faith w tym pierwszym spojrzeniu na Faithless III #6. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne – Boom! Today Studios ujawniło pierwsze spojrzenie na Faithless III #6, ostatni numer sześcioosobowej sequel, od uznanego zespołu bestsellerów New York Timesa…
23 czerwca 2022in „Comiclist”

Najpierw spójrz na Faithless III #3 z Boom! Studiosdiscover Coraz bardziej kaliginujące tajemnice tego erotycznego finału thrillera w tym pierwszym spojrzeniu na Faithless III #3. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne – Boom! Today Studios ujawniło pierwsze spojrzenie na Faithless III #3, trzeci numer zupełnie nowej serii kontynuacji sześciu, od uznanego zespołu…
29 marca 2022in „Comiclist”

Najpierw spójrz na Faithless III #5 z Boom! Studiosdiscover Przewód do spektakularnego ostatniego rozdziału ostatniej serii erotycznego thrillera w tym pierwszym spojrzeniu na Faithless III #5. Komunikat prasowy następuje: Media Rellenull