July 31, 2022

Jakie niezależne powieści graficzne powinieneś sprawdzić w listopadzie 2020 r.

, kiedy wierzymy w listopadzie, zazwyczaj wierzymy w Święto Dziękczynienia – to wakacje, które stają się coraz bardziej nieprzyjemne do świętowania. Jednak co cztery lata listopad jest miesiącem wyborów, szczególnie gdy mamy nowego prezydenta rozpoczynającego zmianę władzy. Niezależnie od tego, na kogo głosowałeś, albo chcesz rozproszyć, albo czegoś głęboko politycznego, co tak naprawdę nie jest wiadomością. Cóż, mamy jedno i drugie! Oto niezależne powieści graficzne, które powinieneś sprawdzić w listopadzie.

Na pniu

(Obraz: na pniu, komiksy z obrazkami)

Wybory w 2020 roku były prawdziwym ślimakiem, prawda? Cóż, nie „prawdziwy”, jednak figuratywny ślimak. Co jeśli byłby prawdziwy? Zarówno Trump, jak i Biden skomentowali dokładnie, jak fizycznie walczyli z przeciwnikami, gdyby byli w szkole średniej. Co jeśli dokładnie tak Ameryka naprawdę zidentyfikowała swoich przedstawicieli? Cóż, o to chodzi na pniu. W tej naprzemiennej historii dwóch polityków wchodzi w dźwięk, a także walczą, dopóki jeden z nich nie da się przynieść. Drugi zostaje prezydentem lub dowolnym biurem, którego szukali. Jeśli chcesz sprawdzić coś, co satyryzuje nasz system, jest to jedna z niezależnych powieści graficznych, które powinieneś otrzymać w listopadzie.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Istnieją również eseje historyków, a także politologów! Okej, może to tylko ekscytować nauczycieli, ale to fantastyczne eseje!

Pisarz: Chuck Brown
Artysta: Francesco Chiappara
Wydawca: Picture Comics
Data premiery: 4 listopada
Oficjalne nagabywanie:

Ścieżka kampanii jest utwardzona krwią, a także uszkodzonymi kościami. Historia rozwinęła się jeden fatalny dzień w 1868 r., Kiedy kandydat na prezydenta Horatio Seymour stracił swoje zestarzenie się w połowie debatu, a także gwałtownie zaatakował Ulissesa S. Granta, zdobywając nie tylko szeroką popularność, ale także prezydencję. Dzisiaj wybory są wybierane przez brutalne, wyjątkowo nagłośnioną bitwę w rękę na arenach o nazwie Stumps. Podobnie jak w społeczeństwie, które tak bardzo uwielbia przemoc, nic dziwnego, że potężni ludzie uciekają od morderstwa. Jednak nie od dawna, jeśli senator Jack Hammer, a także agent FBI Anna Bell Lister, mają coś do stwierdzenia.

Nominowany do Eisnera pisarza Chuck Brown (gorzki root, Rotten Apple) współpracuje z artystą Francesco Chiapparą, a także z literami Clayton Cowles w serii akcji politycznych osadzonych w hiperogolistnym świecie pełnym licznych niesprawiedliwości, a także ludzi, którzy muszą walczyć ich lokalizacja.

Zbiera na pniu nr 1-5.

Kiedykolwiek: metoda

(Zdjęcie: Ever: The Method Out, Abstract Studios)

W historii: metoda nie jest tylko jedną z nowych niezależnych powieści graficznych, które pojawiają się w listopadzie w listopadzie, ale takie, które różni się nieco od wielu powieści graficznych. Wiele powieści graficznych to kolekcje. Widzimy jednak o wiele więcej lat. To, co sprawia, że ​​zawsze jest bardziej wyjątkowe, to to, że jest napisane, a także narysowane przez Terry’ego Moore’a, niesamowitego twórcę. O ile możemy powiedzieć, nie jest tak dobrze napędzany politycznie. Zamiast tego jest napędzany religijnie! Tak więc otrzymujemy całą kontrowersje o studzience, jednak z aniołami, a także demonów zamiast polityków, a także ekspertów.

Pisarz/artysta: Terry Moore
Wydawca: Streszczenie Studio
Data premiery: 25 listopada
Oficjalne nagabywanie:

Zawsze jest inteligentnym siedemnastolatką, kiedy satysfakcjonuje Timothy, zaawansowanego czarów, który wkrótce ujawni, że zaspokoi starożytne proroctwo w następne urodziny. Kiedy zdaje sobie sprawę, że Timothy jest upadłym aniołem, a także jej przeznaczeniem jest być ofiarą ludzką przy wejściu ciemności, biegnie. Z Timothy na swoim szlaku, zawsze szuka odpowiedzi, a także uczy się okropnej rzeczywistości o proroctwie, a także dlaczego powinna walczyć jak piekło, aby go zatrzymać. W historii: Metoda jest totalną historią w jednej powieści graficznej, napisanej i narysowanej przez nagradzanego kreskówka Eisnera Terry’ego Moore’a.

Czarny AF: wdowy i sieroty

(Obraz: czarny AF: wdowy i sieroty, czarne studia maski)

Black Series z Black Mask Studios jest niesamowita. Na tym świecie istnieją supermocarstwa – ale tylko dla Czarnych. To, co sprawia, że ​​ta seria jest jeszcze lepsza, to to, że każdy tom jest samodzielną historią. Jasne, wdowy i sieroty wydają się być jak dotąd najciemniejszą częścią. Jednak zdecydowanie powinieneś to sprawdzić w listopadzie, a także wszystkie inne powieści graficzne z serii, jeśli nie. Black Mask Studios szybko kończy się kolejnymi komiksami. Jeśli nadal tworzą fantastyczne historie, takie jak Black, „Big 3” skończy się „Big 4.” Ponadto Warner Bros. dostosowuje się do filmu Black, więc teraz jest świetny czas na nadrobienie zaległości.

Pisarz: Kwanza Osajyefo
Artysta: Tim Smith
Wydawca: Black Mask Studios
Data premiery: 11 listopada
Oficjalne nagabywanie:

Relaksująco proroczy, opowiadając opowieść o dzieciach supermocarni pEople są oderwane od rodziców, a także oferowane na czarnym rynku. ”
-LA tydzień

W świecie, w którym tylko czarni ludzie mają supermocarstwa, jakie koszty pobierają na czarnym rynku?

Z stron czarnych, ta nowa historia zawiera Anansi, a także Hoodrat badający dźwięk handlu ludźmi, który zabierze ich na całym świecie, a także przyniesie twarz w twarz z ciemnymi przeszłością nadużycia, dzieciom, a także gospodarstw domowych, a także gospodarstw domowych połamane.

Zbiera problemy 1-4.

Więc jakie niezależne powieści graficzne uważasz, że powinniśmy sprawdzić w listopadzie? Jak zawsze było wiele do wyboru, jednak te trzy to świetny początek.

(Wyróżnione zdjęcie: dziewczyna, Vertigo Comics)