December 30, 2022

Wywiad: Scott i David Tipton, Tony Lee, a także Denton Tipton w IDW Star Trek: The Next Generation/Doctor Who: Assimilation2

Ta publikacja została złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Star Trek: The Next Generation/Doctor Who: Assimilation2 #1 J.K. Pokrywa drewna

Scott i David Tipton napisali liczną serię Trip w IDW, w tym Star Trek: The Next Generation: Gathering Intelligence, a także Star Trek: Spock – Reflections. Tony Lee jest autorem wielu problemów lekarza IDW serii. Wraz z artystą J.K Woodwardem, a także redaktorem Dentonem Tiptonem, tworzą serię, która z pewnością zadowolą fanów Star Trip, a także lekarza, którzy; Star Trek: The Next Generation/Doctor Who: Assimilacja2. Roger Ash z Westfield niedawno skontaktował się z Scottem, Davidem, Tony’m, a także Dentonem, aby dowiedzieć się znacznie więcej o serii.

Westfield: Dokładnie jak powstała ta praca?

Denton Tipton: Historia pochodzenia tej książki rozpoczęła się podczas satysfakcji z BBC na całym świecie w Comic Con Worldwide w zeszłym roku. Sprawdzaliśmy nowe szanse na lekarza, który, a także jedną z wyborów, był crossover. BBC na całym świecie był bardzo podekscytowany tą możliwością, a także mieliśmy dobrą listę świetnych meczów. Tym, który wyróżniał się, był Star Trek, ponieważ mieliśmy już to pozwolenie, a także najprawdopodobniej jest to najlepszy możliwy do możliwości. CBS nie mógł zgodzić się znacznie bardziej, a także zasugerować następne pokolenie od 25 -lecia w 2012 r., A także była naturalna w formie obecnej serii WHO.

Scott Tipton: Kiedy zwrócono się do tego, aby nad tym pracować przez EIC Chris Ryall IDW, a także redaktor Denton Tipton (bez relacji, metodą – dużo o to prosimy!), To znaczy, co możesz powiedzieć? To spełnienie marzeń. Aby poradzić sobie z dwiema najdłużej działającymi franczyzami science fiction wszechczasów? Taka szansa nie pojawia się wyjątkowo często. Najlepiej pracowaliśmy nad historią, która idealnie sprawiłaby, że wszyscy oboje w CBS, a także BBC na całym świecie, oprócz milionów trekkerów, a także w całości, a także byliśmy, a także bierzemy, a także bierzemy, a także biegać .

Tony Lee: Komponowałem ciągłego lekarza, który przez jakiś czas opowiadałem, a także mówił o przerwie, kiedy Denton wciągnął mnie do zaciemnionego pokoju, zagroził mi śmiercią, jeśli rozmawiałem o tym, a także ktokolwiek Odebrał koncepcję, nad którą pracował Scott, a także David. Rozumiem, że przestrzeganie historii Trip / Legion Historia wszyscy zastanawiali się dokładnie, jak IDW może to osiągnąć, a także wielki fan zarówno, którzy, jak i Trek, z pewnością było to coś, co chciałem zobaczyć.

Westfield: Co możesz powiedzieć o historii z serii?

Scott Tipton: Oczywiście nie chcemy zapewniać tego, co mamy. Jednak stwierdzimy, że naprawdę trudno będzie wyprodukować coś ogromnego i epickiego, zasługującym na oba spuścizny, które działa zarówno jako historia gwiazdowa, jak i lekarz, który opowiadał. Jest to trudny akt równoważenia, a także robimy czas naszego życia.

Tony Lee: To ekscytujące, jest nowe, ponieważ jest to coś, co nigdy wcześniej nie zdarzyło się, a ze szczęściem nie wysadzi równie dobrze wielu głowom fanboya (i dziewczyn). Mam na myśli, że tutaj mamy dwie ogromne franczyzy, dwa długotrwałe wszechświaty, które łączą się – czy one? Być może lekarz był barmanem Guinana przez ostatnie trzy lata, a także nigdy nie zdawaliśmy sobie sprawy…

Ale poważnie, możliwe jest, aby naprawdę wybrać ogromną akcję, a także fantastyczną charakterystykę – wierz w każdy „co zrobiłby lekarz, gdyby doszedł do rozmowy przedsiębiorstwa”, jaką kiedykolwiek prowadziłeś, tak dobrze, jak dziesięć.

Star Trek: The Next Generation/Doctor Who: Assimilacja 2 nr 1 Cover autorstwa Joe Coroney

Westfield: Dokładnie w jaki sposób cała trójka pracuje razem jako pisarze?

Scott Tipton: David, a także komponuję gwiazdę razem od wielu lat, a także jest to niezwykle płynny proces. Oboje mamy wyjątkowo szczególne wyobrażenia o tym, co stanowi świetną historię podróży, a także wszelkie spory są wyjątkowo drobnymi problemami dotyczącymi struktury lub postaci, które są dość łatwo rozwiązane. Jeśli chodzi o Tony’ego, jego doświadczenie ze światem lekarza było nieocenione, oprócz upewnienia się, że konkretne rzeczy hałasu prawidłowo Brytyjczycy! David, podobnie jak ja jestem wielkim lekarzem, który fani, jak i od lat, jednak posiadanie autorytetu takiego jak Tony w zespole jest dużym atutem.

Tony Lee: To bardzo Scott, a także historia Davida – rozstawili ją, komponują ją, a także ja, ponieważ redaktor konsultingowy pracuje z nimi na ten temat, a nie komponują z nimi. Na szczęście wszyscy jesteśmy na tej samej stronie z dużą ilością dyskusji z książką. Mogę mieć zalecenie dla sceny, która działa wInna sposób niż ich, mogą mieć koncepcję interakcji Trek/Who, której nie rozważałem, podobnie jak odwrotnie. Zrobili jednak mój numer muzyczny Borg/Cybermen, a także nie jestem teraz zadowolony.

Westfield: Jakie są trudności, a także zabawne z posiadania zespołu biznesowego, a także lekarza, a także jego towarzyszom?

SCOTT TIPTON: Oczywiście, że jest niesamowicie fajnie, aby móc dopasować te dwie obsady, a także dokładnie zobaczyć, jak grają się nawzajem. Kilka połączeń było przyjemną niespodzianką do komponowania – na przykład Riker jest najprawdopodobniej najbardziej identyfikującym amerykańskim z następnej załogi generacji, a także komponowanie go z lekarzem, a także Amy jest nieprzewidzianą ucztą. Trudność jest to, że Star Trek: następne pokolenie, a także lekarz, którzy są dwiema nieco różnymi odmianami gatunku. Następne pokolenie to science fiction, podczas gdy lekarz, który pochyla się znacznie bardziej do nauki. Próbowaliśmy zaakceptować to dokładnie w interakcji oba światy, ponieważ lekarz szybko byłby w stanie zmienić się w nieco bardziej ważniejszy świat, a kilka z znacznie bardziej kapryśnych, a także mniej racjonalnych wydarzeń w Doświadczenie lekarza zakłócałoby się, a także przeraża kapitana Picarda.

David Tipton: Pojęcie podróży w czasie jest tego doskonałym przykładem. Star Trip jest zazwyczaj bardzo ostrożna w stosowaniu podróży w czasie. Styl działający w trakcie gwiazdy to koncepcja, że ​​niewielka modyfikacja osoby może znacznie modyfikować historię. W Star Trek istnieje tendencja do uznanej preferowanej osi czasu, a także jeśli zostanie to zmienione, często należy podjąć wysiłki, aby przywrócić oś czasu do pierwotnej formy. Czas u lekarza, który jest znacznie bardziej płynny. Doktor, jako Władca Czasu, widzi czas w metodzie dynamicznej, a także jest przygotowany na robienie rzeczy, które zmieniają przeszłość lub przyszłość w metodach, które dokonałyby Departamentu Badań Tymczasowych z prób odcinków, a także Tribble of Deep obszar dziewiąty raczej niewygodny.

Tony Lee: To bardzo, co mówi David, a także Scott, te dwie franczyzy to dwie niezwykle ogromne bestie, a także niezwykle fascynujące widzieć dokładnie, jak reaguje lekarz, gdy odkrywa się w świecie podróży, a także dokładnie, jak dokładnie to, jak dokładnie to, jak dokładnie to, jak dokładnie to, jak dokładnie to. Zespół biznesowy reaguje na tych intruzów. Istnieją widoczne powiązania, postacie z obu stron, które będą ze sobą znacznie lepiej, a także pracowaliśmy nad nimi, aby odkryć najlepsze chwile, które można wprowadzić w historię.

Uważam, że najlepszą częścią tego jest związek zespołów, które nigdy nie były sugerowane na spotkanie, których nigdy nie oczekiwano… cóż, spotkanie.

Westfield: Borg, a także cybermeni wydają się naturalną parą. Czy to przyjemne komponowanie tego zespołu jako złoczyńców?

Scott Tipton: Nigdy nie było dla nas żadnej innej opcji. Dzięki tak wielkiej historii musisz wykorzystać najważniejsze ryzyko na stole, a także połączenie tych dwóch, naturalnie się na miejscu. Nawet z licznymi książkami z podróży David, jak napisałem, jedynym głównym przeciwnikiem, którego nigdy nie użyliśmy, jest Borg. Jak zawsze wierzyłem, że Cybermeni byli jednym z znacznie bardziej przerażających lekarzy, którzy antagonistami. Parowanie ich było nie do odparcia.

David Titpon: Borg, a także Cybermeni mają fascynujące podobieństwa, a także różnice, które czynią je niezwykle fascynującym punktem crossovera. Borg, a także cybermani jako złoczyńcy podkreślają istotne obawy dotyczące całkowicie wolnej woli, indywidualności, a także to, co sugeruje człowieka, które są niezbędnymi powtarzającymi się aspektami zarówno w podróży gwiazdorskiej, jak i lekarzowi.

Tony Lee: Borg ukradł oryginalną linię Cybermen „Resistance jest bezużyteczny”, a także przekształcił ją w „opór jest daremny”. Są dwiema stronami dokładnie tej samej monety, z podobnymi, ale odmiennymi przyczynami tego, co robią. To jak współpraca z cybernetyczną żmią – nigdy nie zrozumiesz, kiedy, a nawet jeśli cię uderzą.

Westfield: Pracujesz z artystą J.K. Woodward. Co możesz stwierdzić w jego wkładie w książkę?

Scott Tipton: Człowieku, lubię pracę J.K. Był jednym z niewielu artystów, którzy zajmowali się podróżami IDW, z którymi jeszcze nie pracowaliśmy, więc było to dla nas idealne. Jego duży, legendarny styl jest idealnym dopasowaniem do rodzaju historii, którą opowiadamy, a także prawdę, że dotyczy stołu, rozumiejąc jego podróż, jakby robi tylko wisienkę na torcie. Zawsze stwierdziłem, że odzyskanie stron od artysty jest najlepszą częścią tej pracy, a także nigdy nie było bardziej prawdziwe niż tutaj.

David Titpon: Absolutnie zgadzam się o J.K. Woodward. Jesteśmy bardzo zachwyceni, że ta praca ma tak dobrze dopasowaną historię.

Tony Lee: Chciałbym przeprosić J.K najlepiej teraz za wszystkie szalone rzeczy, które będzie musiał narysować w tym roku. Obwiniaj Scott jako WEll jak David…. Nie ja! Uczciwy!

Westfield: Czy jakikolwiek rodzaj zamykających komentarzy?

Scott Tipton: Tyle, że pracujemy nad naszymi ogonami, aby uczynić to wydarzeniem roku. Jeśli jesteś lekarzem, który nigdy nie oglądał następnego gen, nie martw się, dostaniemy cię tak samo jak prędkość. Jeśli jesteś trekkerem, który nigdy nie wsiadł do lekarza, my też cię ubezpieczyliśmy. Jak dobrze, jeśli, podobnie jak my, jesteś fanem obu na całe życie? Chodzę na ucztę. Nie przegap tego.

Tony Lee: Będą fani, którzy to lubią, a także fani, którzy tego nie lubią. Zawsze tak będzie. Robimy to, co w naszej mocy, w każdym z naszych obszarów, aby zagwarantować, że jesteś bardziej pierwszym punktem widzenia niż ten drugi.

Zakup

Star Trek: The Next Generation/Doctor Who: Assimilation2 #1