March 20, 2023

Kilka świetnych mini-mini-komików SPX

Szybkie notatki, ponieważ muszę przygotować się na drugi dzień SPX 2017, jednak miałem możliwość sprawdzenia kilku komiksów. Czytanie komiksów na konwencji? Wiem, że zazwyczaj nie ma czasu, jednak było to takie miłe, że będąc dokładnie w tym samym hotelu co program, aby wymknąć się wczoraj, kiedy tłumy stały się najcięższe, wrócić do pokoju, podnieść stopy, a także sprawdzały się kilka spraw.

Wieczne skały
Amelia Onoorato podsumowuje swój komiks Eternal Rocks na tylnej okładce: „Co jeśli film 50 Pierwsze daty zajęło miejsce w erze edwardiańskiej między odpowiednią angielską kobietą, a także zmieniającym się kształtem, pompakiem morza z płcią?” Jak to jest dokładnie to, co jest dziwne, jak się wydaje (i gra).

Tyle że nie sprawdziłem okładki, zanim sprawdziłem komiks, więc byłem bardzo zabawny (i raczej często zdumiony) przez nietypowe zakręty, które pojawiła się historia. Zaczęło się od cytatu z Wuthering Heights, a także odpowiedniej kobiety na fotelu okiennym, który żałuje jej ograniczonego życia. Nie miałem pojęcia, aby oczekiwać szerokich huśtawek emocji lub metoda Onorato przyciąga trudność z jazdy, a także odpuszczenia.

Przykro mi, że zrujnowałem to poczucie pytania, jednak rysunek jest nadal imponujący, szczególnie dlatego, że na lądzie Monster Sea przypomina centaur, tylko z osobą, jak i głową koni, a także bez żadnych Rodzaj skóry na. To fantasy anatomiczny rysunek ożywa.

Zakład Pogrzebowy
Robert Young rejestruje dokładnie, jak silnie kreatywność może wpłynąć na młode w jego historii, aby cieszyć się programem zapaśniczym, gdy miał 8 lat.

Paul Bearer miał pokaz wywiadu, a także pojawił się najwyższy wojownik, ale został zmuszony do trumny. Rozegrali ryzyko, próbując go z niego wyciągnąć.

Łatwe linie są znacznie bardziej niezwykłe przez użyty czerwony ton. Dialog jest typowym bombastem zapaśniczym, przeplatanym dzieckiem próbującym pamiętać „zapasy nie jest prawdziwe”, podczas gdy dramat, a także wiedza „zawsze może być wypadek”. Jest wyśmiewany, jednak jego wiara w fikcję, którą cieszy, jest wskazówką, jak bardzo wpływa na niego program rozrywki domowej. Wyśmiewanie się z tego ostatecznie traci coś dla nas wszystkich. Ten komiks jest porywającym wskaźnikiem dokładnie tego, jak potężna może być fikcja.

Żółta kurtka
Sarah Bollinger zastanawia się, co sugerowało jej użycie jej żółtej kurtki, a także dokładnie, jak jeden niewrażliwy komentarz sprawił, że przestała robić coś, co lubiła. Ubrania są potężną metaforą (i charakterystyczną wizualnie) dla dokładnie tego, jak przedstawiamy się innym. Bollinger obsługuje, aby opowiedzieć konkretną, a także uniwersalną historię dorastania, która pokazuje prawdziwy talent.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Zobacz mój panel SPX: Dokładnie, w jaki sposób komiksy Get Reviewedi odbył panel na Little Press Expo we wrześniu zatytułowany „Pro Tips: Dokładnie jak recenzowano komiksy”. Brigid Alverson, Michael Cavna, Dan Kois, Heidi MacDonald, Douglas Wolk, a także mówiłem o tym, jak uzyskać ochronę komiksów, a także o tym, czego szukają redaktorzy, a także krytycy. Teraz zespół SPX…

SPX 2014 Programowanie: Odkryj dokładnie, jak zdobyć recenzję komiksów, nie może uwierzyć, że SPX – Little Press Expo 2014 – jest w nadchodzący weekend! Znacznie lepiej się przygotować. Jedno z tych zadań obejmuje ocenę wyjątkowej tabliczki programowania połączonego przez koszty Karalopoulos. Zawsze trudno mi oderwać się od podłogi pokazowej, patrząc na…

SPX 2017 Picture (i podcast) galeria zawsze miałem fantastyczny czas na Little Press Expo 2017 (SPX) w Bethesda w stanie Maryland. To mój preferowany pokaz roku dla różnorodności materiału, a także możliwość pójścia ze starymi kumplami i nowymi. W tym roku musiałem nawet być częścią dwóch odcinków…