July 20, 2022

Marvel wypuścił Empyre w najlepszy sposób: impreza uruchom!

Przyjeżdżamy na imprezie Marvela Big 2020, w którym Avengers i Wonderful Four zespołu, aby walczyć z połączoną mocą imperia Kree i Skrull. A prowadzeniem tego nowego sojuszu „kosmitów, którzy nienawidzą Avengers i/lub Wonderful Four”, to sam młody mściciel. Tak więc, aby rozpocząć chaos i dewastację, które prawdopodobnie rozprzestrzenią się w całym wszechświecie, Marvel daje Empyre imprezę premierową.

Empyre Launch Party obejmie trochę słodkiego, słodkiego łupu

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Co to jest impreza premierowa bez bezpłatnych bzdur? Na przykład, na imprezie House of X Launch, Marvel rozdał pakiety rzeczywistych nasion – jak sadzić w ziemi. A na imprezę premierową Empyre Marvel wyda „wiele ekskluzywnych ofert, w tym okładki wariantu limitowanego edycji i przedmioty promocyjne”. Ale to nie wszystko, jak donosi Newsarama. Za 5 USD kupcy mogą uzyskać paczki 100 kart zaproszonych, a 3000 najlepszych handlowców Diamonds otrzyma pierwszą paczkę za darmo.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Jak duże będzie wydarzenie Empyre?

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Do tej pory Empyre to 6 mini-seriali z 16 tytułami. To stawia to jako zasadniczo duże zdarzenie, ale zmniejszyło się z niektórych ogromnych zwrotów przeszłości. To bardziej przypomina Siege, wydarzenie Briana Michaela Bendisa z 2009 roku, które miało kataklizmiczne efekty na MCU, a jednak było stosunkowo zawartym wydarzeniem. Niewiele powiązań i tylko cztery problemy. Zakłada się, że nie ogłaszają o wiele więcej powiązań. Najlepszą rzeczą w tym wydarzeniu jest jednak to, że krawat są w większości samodzielne mini-seria. Wszyscy nienawidzą, gdy ich ukochana seria jest niezręcznie wpisana na imprezę. Empyre utrzymuje to do minimum. I pamiętaj, że musisz uzyskać serial taki jak związek, jeśli absolutnie chcesz.

Idź na imprezę premierową – to świetna zabawa

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Jeśli nigdy nie byłeś na imprezie komiksowej, Empyre to dobre miejsce na rozpoczęcie. Zakładaj więc lokalne sklepy z komiksami, które najbardziej wchodzą na wydarzenie. Niektóre sklepy mają rabaty i konkursy. Na imprezie premiery DC The New52, właściciel sklepu miał pierwsze 52 osoby wyciągnięte z talii kart. Pod koniec godziny po uruchomieniu wybrał losowe karty do kolejnej paczki. Każda karta została napisana na niej nagroda. Wygrałem Deluxe Edition X-Men: X-Tinction Agenda. Wygrał moje pieniądze przez następne cztery lata. O wiele bardziej niż cokolwiek innego, jest to wspaniały sposób na bycie częścią społeczności komicznej na noc.

(Wyróżniony obraz: Marvel Comics)