June 7, 2023

Maksymalna rzeź nr 1

Ogólna opłaca się zbierać te bezpłatne komiksy promocyjne, zwłaszcza jeśli masz remis gier wideo maksymalnego nr 1.

Od lat siedemdziesiątych firmy współpracują z wydawcami komiksowymi w celu promowania swoich produktów. Pojawiły się przedruki komiksów akcji nr 1 z zakupem śpiwora lub słoika masła orzechowego. Nie wspominając o komiksie Spider-Mana, który mógłbyś uzyskać z całym detergentem pralni.

Jednym z najbardziej pożądanych komiksów promocyjnych jest maksymalna rzeź nr 1. Opublikowane w 1994 r. Było to częścią kampanii marketingowej dla Gry Video Maksymum Carnage. Komiks przedrukował historię z Spider-Man Nieograniczonego nr 1 i został uwzględniony przy zakupie gry.

W latach 90. nierzadko miał promocyjny komiks, więc łatwo było zignorować przedruk Spider-Mana Acclaim. Miał stosunkowo niski druk, a legendarny artysta Bill Sienkiewicz narysował oszałamiającą okładkę. Jednak wszystkie te aspekty czyni to tak rzadkim znaleziskiem, szczególnie w wysokiej jakości.

Rzadkie znalezisko

Zgodnie z danymi spisu powszechnego CGC, zarejestrowane jest tylko 69 kopii ocenianych w CGC. Obejmuje to sześć podpisanych kopii i zaledwie 63 uniwersalne oceny. To, co jest nawet rzadsze, to prawie mennica 9.8, ponieważ wymieniono tylko sześć stopniowanych kopii.

Mając tylko pół tuzina 9,8s, które zostały ocenione przez CGC, opisuje wysokie ceny maksymalnej rzezi nr 1.

Od 2008 r. Dotyczy się tylko trzech sprzedaży online dla ocenianych 9,8. Dwanaście lat temu jeden przyniósł 250 USD. Ktokolwiek miał dalekowzroczność, aby zainwestować tę niewielką kwotę w tym komiksie, czerpią nagrody. Po ponad dekadzie bez zarejestrowanej sprzedaży dwa 9,8 w tym roku wymieniły ręce. 28 stycznia, jeden sprzedany za 3524 USD. Liczba została przyćmiona 29 marca, kiedy kolejne 9,8 przyniosło rekord 4000 USD.

9,6

Chociaż 9.6 nie jest tak rzadkie jak te 9,8, nie są one obfite. Spis powszechny CGC nakłada tylko 12 problemów w tej klasie, wszystkie z niebieską uniwersalną etykietą. Mimo to nie mamy wielu lat 9,6.

Od 2007 r. W Internecie pojawiło się tylko pięć stopniowych egzemplarzy. Jednak posiadanie dwa razy więcej kopii w obiegu obniżyła całkiem nieco cenę. Do 2011 roku był to komiks o wartości 100 USD, ale w 2018 r. Dwie problemy przekroczyły ten znak. Pierwsza była sprzedaż 11 października za 360 USD. Druga i ostatnia zarejestrowana sprzedaż odbyła się 11 listopada 2018 r., A przyniosła 625 USD.

9.4

Ze wszystkich ocen dla maksymalnej rzezi nr 1 9.4 okazało się najpopularniejsze. Pochodzący z 2006 r. Dziewięć egzemplarzy w tej klasie wymieniło ręce online. Pewnie, że było 14 lat temu, ale należy zauważyć, że 9,4 sprzedał za zaledwie 23 USD. Biorąc pod uwagę, że 2016 był to o wiele bardziej kolekcjonerski komiks. W ciągu ostatnich czterech lat nie sprzedano za mniej niż 115 USD. W lutym jeden z tych 9,4 przyniósł 600 USD.

KOŃCOWE PRZEMYŚLENIA

Z całym szumem otaczającym film Venom 2 Sony nie jest tajemnicą, dlaczego wszystko, co rzeź było w ostatnich latach. Fani stracili zbiorowe umysły, gdy Woody Harrelson pojawił się jako Cletus Kasady na scenie post-credyts w oryginalnym filmie. Gdy zbliżamy się do pełnej przyczepy z rzeźą w całej jego symbiotycznej chwale, maksymalna rzeź nr 1 będzie tylko o wiele droższa.

Uaktualnij do GoCollect Premium za jedyne 5,99 USD miesięcznie

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest47

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Zapowiedzi komiksów: Czarna biała i krew nr 3 (z 4) Wyjdź z pasa pamięci z Spider -Man Scribe Dan Slott i Savage Avengers ilustrator Greg Smallwood – gdy uwolniły opowieść o terroryzmie psychologicznej na tle maksymalnego rzezi, takiej jak Czy widzisz czerwony! Rzeźbia czarna biała i krew #3 (z 4) Marvel Comics Mar210578 (W) Dan…
6 maja 2021in „Comiclist”

Minimalna rzeź, maksymalne wydanie pomocy – minimalna rzeź! Dowiedz się o wiele więcej w niedzielę, 15 lipca w niezwykłym panelu Spider-Man, 12:30 PST, podczas Comic Con International 2012! Nie możesz dotrzeć do konwencji? Śledź się na Marvel Events App & Events.marvel.com,…
6 lipca 2012 r. W „komiksach”

Maksymalna rzeź na ekranach filmowych i problemy ze watharnage dostaną jakąś firmę w kontynuacji Venom Sony, a na dużym ekranie będzie wyglądać bardziej jak maksymalna rzeź. Oto problemy, z których będziesz chciał się cieszyć. Sony niedawno ogłosiło, że Scream dołączy do Fracas w Venom 2. Dodając ją do miksu…
29 października 2019in w „Komiksach”