October 17, 2022

Marvel Comics debiutuje w nowym zespole all-brytyjski, Union… i nie omawiał dobrze

oomph. Niezależnie od tego, jaką Magic Marvel uderzyła w Dawn of X i wszystkie jego różne premiery, nie wydają się działać dla Empyre, kolejnego dużego wydarzenia Marvela. Jedna z serii, którą Marvel Comics debiutuje nowy zespół superbohaterów z brytyjskich Wysp o imieniu Union. Nowy zespół składa się z ogólnie nowych postaci, w tym chóru z Walii, Kelpie ze Szkocji, węży z Irlandii Północnej i ich nowego lidera Britannia. a jedyną powracającą postacią jest Union Jack, powtarzająca się postać, biorąc pod uwagę, że jego debiut w Kapitanie Ameryki w 1981 roku. Ten nowy zespół i nowe postacie… nie idzie dobrze.

Marvel Comics ma nowy związek postaci głuchych

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Brexit, kontrowersyjna decyzja Anglii o opuszczeniu Unii Europejskiej, została uchwalona niecały miesiąc temu. I to było po prawie czterech latach ciągłych walk. Jest też fakt, że Szkocja stara się uzyskać niezależność. Tymczasem w Irlandii Północnej istnieje coraz więcej obywateli, którzy chcą zjednoczyć się z resztą Irlandii. Jednak pomimo całej tej dywizji Marvel Comics wprowadza brytyjski zespół o nazwie… Związek? Oczywiście fani wyrazili swoje zmartwienia na Twitterze, wskazując, jak problematyczny jest ten zespół – zwłaszcza używając Union Jack.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Brytyjska gazeta The Independent zebrała wiele tweetów od fanów Marvela niezadowolonych z nowego zespołu, z których kilka można zobaczyć poniżej:

„Po pokonaniu lokalnych imigrantów za przestępstwo kradną brytyjskie prace, Union Jack wdycha przez solidną minutę, wypełnia klatkę piersiową nacjonalizm bezbożnego, po czym krzyknął jego hasło przy 500 decybeli:„ Nie lubię TO? Wiesz, gdzie są drzwi fackina ???.

-@Butsay

„Wielka Brytania: Prawie przeżyliśmy Brexit, BBC jest pieprzony, NHS pod zagrożeniem, szkocki problem niepodległości nie odchodzi.

Marvel: Oto brytyjski zespół superbohaterów prowadzony przez Britannię (?

-@Filmgob

Czy Marvel zapomniał, że mają już przywódcę superbohatera Wielkiej Brytanii?

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Jak debiutuje Marvel Comics The Union i kimkolwiek jest Britannia, wydaje się, że redaktorzy Avengers mogą nie czytać Excalibur. Wiesz, ten zespół mutantów, kierowany przez kapitana Wielkiej Brytanii, który zabezpieczał Anglię – i świat – od nadprzyrodzonych zagrożeń. Mają apokalipsę chroniącą swój naród. Zamiast tworzyć zupełnie nowy zespół głównie nowych postaci… może skorzystaj z zespołu, który już istnieje? Tylko pomysł.

(Wyróżniony obraz: Marvel Comics)