March 8, 2023

Piąty stopień: Pre Free Comic Book Day 2010!

Ten post został złożony pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Josh Crawley

Przepraszam. W tym tygodniu wszystko będzie w tym tygodniu, ale muszę pomóc w wykonaniu bezpłatnej pracy w dzienniku komiksów przed udaniem się do bliźniaczych miast na wesele w ten weekend, gdzie skorzystam również z tego, że nie będę w pracy, aby FCBD… Sprawdź Wydarzenia FCBD innych sklepów!

Oto jest. Mój szybki i brudny przewodnik po byciu niesamowitym bezpłatnym klientem komiksowym, pieszczotliwie znanym jako…

„Przewodnik Josha Crawleya o byciu niesamowitym bezpłatnym klientem komiksu!”

Darmowy dzień komiksu jest gorączkowy i tak możesz pomóc!

1. Trzymaj się siebie. Mamy bezpłatne komiksy przez cały dzień, a większość z nich (patrz numer 3 poniżej) mamy cały dzień. Tworzenie linii niesamowicie szalonych fanów komiksów jest fajne, ale tworzy także wąskie gardło, które sprawia, że ​​jest to bardziej niebezpieczne dla wszystkich zaangażowanych.

2. Bądź uprzejmy dla wszystkich. Mów wyraźnie i zwięźle, zwłaszcza do innych kupujących; „Przepraszam” może przejść długą drogę. Może także uniknąć incydentów, takich jak rzecz, które muszą położyć klejem na Hulka, myśląc, że Hulk mówił o śmieci o cioci Petunia, kiedy właśnie mówił, że lubił nagietki niż Petunias.

3. Zupełnie niesamowite jest informowanie nas z wyprzedzeniem, jeśli martwisz się, że skończysz coś… nawet luty. Chodzi o to, kiedy składamy zamówienia na bezpłatne komiksy! Działa to również dobrze, jeśli chcesz świętować swoje ulubione komiksy, kupując wiele z nich i przekazując je samodzielnie. Kiedyś mieliśmy klienta (cześć, Brian!), Który kupił 75 egzemplarzy Oni Press Scott Pilgrim FCBD, ponieważ tak bardzo podobała mu się książka i chciał się podzielić! Mówiąc o dzieleniu się…

4. Podziel się z innymi fanami i nie bądź chciwszy. Chociaż komiksy są dla ciebie bezpłatne, musimy za nie zapłacić. Chociaż to niewiele, kupujemy ich dużo i chcielibyśmy przekazać je wielu ludziom. Jeśli chcesz nam spłacić, zawsze możesz…

5. Karm nas; Idealnie, im łatwiejsze, czystsze i bardziej transportowe, tym lepiej. Woda butelkowana jest niesamowita, ponieważ możemy ponownie hodować i zamknąć butelkę oraz ponownie hodować. Ciasteczka są wspaniałe, ponieważ przez chwilę możemy zwiększyć poziom cukru we krwi. Przedmioty żywności i napojów, które muszą pozostać ciepło lub zimno przez dłuższy czas, nie są tak świetne, ponieważ nigdy nie jesteśmy pewni, kiedy możemy mieć szansę je zjeść.

To wszystko dla tego przewodnika! Jestem pewien, że uda mi się udoskonalić na przyszły rok, ale do tego czasu przeczytaj wspaniałe komiksy!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Josh Crawley jest zatrudnionym mistrzem katastrofy Westfield Comics, nie myląc się z Joshem Crawleyem, klawiaturą dla Everclear.

josh@westfieldcomics.com

Westfield Comics
Attn: Josh
7475 Mineral Point Rd Ste 22
Madison WI 53717