December 27, 2022

Najlepsze zakłady na 2019 r.: Hulk#377

Doświadczenie w Internecie polega na tym, że „profesor Hulk” dotyczy MCU, a także widzimy bezpośrednie wyniki tego na rynku niesamowitego Hulk#377. Gdy wchodzimy do 2019 roku, a także przygotowani do gry Avengers: End Game, będziesz chciał to mieć w swojej kolekcji.

Infinity War pozostawiło fanów z wieloma pytaniami, a także stymulowanymi argumentami w całej społeczności komicznej: dlaczego Hulk tak szybko przegrał z Thanosem, a także dlaczego nie walczył po tym? Młyn plotek wyrzucił fascynujące teorie w tych kwestiach, a także najbardziej uporczywe jest to, że Bruce Banner, a także Hulk połączą się z „profesorem Hulkiem”.

Profesor Hulk jest idealnym połączeniem Bruce’a Bannera, a także ekologicznego Goliat, tworząc wyrafinowany, inteligentny hulk. Był to zasadniczo Hulk z lat 90., a także był wersją, która walczyła w oryginalnej komicznej historii Infinity Gauntlet. (Na marginesie, wierzyłem, że jego strój w tych komiksach wyglądał, jakby wchodził do tańca z gwiazdami).

Osobiście nigdy nie byłem fanem profesora Hulka. Czy to tylko ja, czy jest dziwne, że zawsze zajmuje się trzymaniem swoich koszulek? Zajmę nieśmiertelnego kadłuba nad profesorem Hulka w dowolnym dniu, jednak jest to temat jeszcze przez jeden dzień.

W miarę rozwoju przypuszczenia przez profesora Hulka wchodzącego do MCU w grze końcowej, koszty Hulk #377 są w tej metodzie, więc teraz jest doskonały czas na zakup. W tym momencie możesz uzyskać wysoką ocenę bez większego kosztu. Oto najnowsze liczby.

Począwszy od szczytu, 9,8 jest niezwykle blisko przekraczającego próg 200 USD, gdy stracił pieniądze na typowe w zeszłym roku.

W 2017 roku spadła o wartości rynkowej o wartości 70 USD. Na zawsze dlatego, że sztuka pierwszej klasy została ujawniona, a także zaczęła plotki, że profesor będzie nowym Hulkiem dla MCU, 9,8 rośnie. 12-miesięczne typowe wynosi 106 USD, jednak w ciągu ostatnich trzech miesięcy naprawdę świeciło. W ciągu ostatnich 90 dni ma FMV w wysokości 137 USD, a także nowy rekordowy poziom 200 USD został ustalony 6 grudnia 6 grudnia, ponieważ wtedy jeszcze jeden 9,8 zaoferowany za 160 USD 28 grudnia. W rzeczywistości ostatnie cztery sprzedaż mają wszystko za 150 USD lub więcej.

Jeśli nie chcesz wydać 150-200 USD, zajmie to, aby uzyskać 9,8, wybierz 9,6. Chociaż typowy jest rośnie, nadal możesz dostać jeden w tej klasie za mniej niż 60 USD. Dane dotyczące sprzedaży 9,4 są wyjątkowo wypaczone po sprzedaży 322 USD 3 lipca. Odrzuć tę odstaną na bok, a także FMV dla 9,4 jest lepszy w zakresie 40-60 USD. Jednak 1 grudnia była sprzedaż 99 USD.

Tam, gdzie są autentyczne wartości dla tego problemu, są w drugim i trzecim odbiorze, ponieważ jest tak niewiele oferowanych w porównaniu z pierwszym drukiem. Drugi druk z czarnym tłem, a także złotym liście o 9,8 wyniosły średnio 264 USD w ciągu ostatnich 12 miesięcy, choć tylko dwa zaoferowały się z powodu grudnia. Sprawy stają się jeszcze bardziej szalone z trzecim drukiem (z tłem z zielonym zielonym i ciemnym fioletowym literą), które, dokładnie w tym samym 9,8, nie zaoferowały w tym roku za mniej niż 1250 USD w trzech sprzedaży. Warto byłoby sprawdzić długie pudełka, a także sprawdzić, czy zdarza się mieć którykolwiek z nich.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Profesor Hulk – nieudany? W kwietniu 2019 r. Publiczność na całym świecie została przedstawiona nowej postaci profesora Hulka, połączenia Bruce’a Bannera, a także Hulka. Odwiedzający komiksy zrozumieliby, że w przepisie profesora Hulka brakowało trzeciego komponentu; To jest szary hulk. W jeszcze jednym stycznym ma dr Jekyll i…
27 lipca 2019in w „komiksach”

Profesor Hulk: Shades of Greenthe Po raz pierwszy pojawił się profesor Hulk, był w niesamowitym Hulku #377. Istnieje wiele różnych odcieni ekologicznych w różnych grafikach dla tej książki. Został wyprodukowany przez Petera Davida (pisarza), Dale Keown, a także Bob McLeod (ART) w 1990 roku. Jest to jeden z fascynujących elementów Hulka,…
8 października 2019in w „Komiksach”

Hulk jest gorący: oto niektóre niedoceniane keyhulk Hulk dotyczy nie tylko głównych kluczy. Jakie są niedoceniane tajemnice dla niesamowitego kadłuba, które przeszły nieco przeoczyły ostatnie kilka lat? Oprócz Hulka #1, Hulk #181, Hulk #377, a także innych, istnieje wiele innych tajemnic do wyboru. Zagłębimy się i znajdźmy…
21 listopada 2021 w „komiksach”