February 25, 2023

Złotych globów

Najlepiej zatytułowany pokaz nagród w firmie nominował w tym roku wielu szefów, prawda? W przypadku najlepszego niezwykłego filmu jest taki, którego nikt nie zobaczy, ponieważ nie można powiedzieć, o co chodzi (czarny łabędź); Obowiązkowe wejście anglofilowe, mowa króla, podobnie jak nikt nie zobaczy; Film „Aktor”, The Fighter, który naprawdę wygląda świetnie, jednak czy jest to naprawdę najlepszy rok?; Podobnie jak dwa filmy, które naprawdę miały znaczenie w tym roku: powstanie, a także sieć społecznościowa. Poszukaj Incepcji, aby wygrać.

W najlepszym filmie „muzycznym lub komediowym” mamy czerwone walki z wieloma bzdurami. Czerwony – który uwielbiałem – nigdy nie wygrałem, ponieważ nagroda trafi do młodzieży, są najlepsze lub Alice w Krainie Czarów. Czy ktoś może jednak dokładnie omówić, w jaki sposób Burlesque ma w ogóle nom?

I dokładnie w jaki sposób Prorok ONZ nie został nominowany do najlepszego filmu w języku obcym? Jest znaczący zarysowanie głowy.

Dobrze było zobaczyć The Walking Dead nominowany do najlepszego dramatu telewizyjnego, jednak dokładnie to, w jaki sposób Dexter tam dotarł? Mówiąc o bieganiu w opaleniach, tegoroczna historia była dziwaczna nawet według wymagań tego programu i, szczerze mówiąc, szybkie zakończenie nie miało nawet sensu. Oprócz nominowania Hugh Laurie dla najlepszego aktora w domu? Czy w tym roku nie było nikogo, kto mógłby nominować? Oprócz mówienia o bieganiu na oparach: 30 Rock? Biuro? Daj spokój. A także dlaczego Glee wokół tego miejsca? Ten program jest banalny i głupi. Zgadzam się jednak z Laurą Linney jako najlepszą aktorką dla ogromnego C – jest niesamowita.

Programu wielu moich ulubionych nie zostało wybranych za nic: zawsze jest słonecznie w Filadelfii, społeczności, Scott Pilgrim, The Rutyine Show, Caprica. . . Jednak nikt nie lubi tego, co lubię. Z wyjątkiem najwyraźniej dla The Walking Dead.