April 28, 2023

Big Moose

Ogromna pochwała Ryanowi Cady’emu, a także Thomasowi Pitilli za opowieść o ogromnym łosie, która naprawdę sprawiła, że ​​stałam się człowiekiem po raz pierwszy!

Jest to część trzypiętrowego ogromnego jednego strzału. Wielu wszystkich znających się na Archie Comics rozumie postać jako dużego, silnego piłkarza, którego pojedynczą motywacją jest jego ukochana Midge, a także zazdrość, którą ma dla każdego, kto próbuje się z nią umówić.

„Have It All” zarówno Cady’ego, jak również Pitilli pokazują znacznie więcej głębokości tej postaci, ponieważ przestrzegamy łosia z „najbardziej ruchliwym tygodniem jego życia” (część, z którą byłem szczególnie przychylny). Ma terminowy artykuł, musi zrobić coś specjalnego na swoją rocznicę z Midge, a także w piątek odbywa się wielki mecz piłki nożnej.

Ta historia jest fantastyczna, ponieważ oddaje jego ważny optymizm, a także naprawdę pokazuje nam, jakie może być jego życie, w tym jego gospodarstwo domowe, a także jego motywacje. Pomaga swoim kumplom, gdzie może, podobnie jak w zamian, pomagają mu. Jest to rodzaj historii, która podsumowuje podstawy postaci dla każdego rodzaju czytelnika.

Rutynowa okładka Big Moose autorstwa Thomasa Pitilli

Niestety pozostałe dwie historie nie były prawie tak dobre. „Łoś vs. vending Machine” Seana Ryana, a także Cory Smith gra głupotę (która nie jest dokładna charakteru), a także rozmazuje Jughead w tym samym czasie, mając technikę łosia, który chce po prostu batonik cukierkowy . Wydaje się, że jest samolubny, a także nie ma samokontroli, co czyni to bezcelowe.

„Ogromna różnica” Gorfa, a także Ryana Jampole’a pokazuje, że łosy wchodzi w interakcje z Colinem, nowym młodzieniem w kulisach. Ma świetną wiadomość, ale w przeciwnym razie jest to zapomniane, a łoś jest praktycznie postać wspierającą.

Na stronie Archie Comics jest podgląd pierwszej historii, urządzenia Vending One.

Okładka Big Moose wariant Cory Smith

Big Moose Variant Cover autorstwa Wilfredo Torres

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Koniec Archie Marriage Storylinearchie #605 kończy historię małżeństwa Archie, która rozpoczęła się w Archie #600. W przypadku 3 problemów sprawdziliśmy wyimaginowaną historię dokładnie tego, jak Archie i Veronica pobrali się, a także bliźniaki. Potem przyszła kolej Betty. Ten ostatni problem tej historii zapewnia Betty, a także Archie Twins (podobnie jak Archie i…

Dwunastu centów Archiebart Beaty Dwunastu centów Archie przypomina torbę na blogu umieszczone pod okładkami książek. Istnieje 100 elementów kapsułek, w żadnej natychmiastowej kolejności, każda z nich trwała 2-4 strony, a także obejmuje jakiś element Archie Comics zakryty od grudnia 1961 r. W lipcu 1969 r., Kiedy publikacje Archie oferowane za 12 centów.…

Pierwsza swobodnie gejowska charakterWow Archie, uważam, że dowodzi to, że nowa administracja w Archie Comics jest ważna w dokonywaniu bardzo potrzebnych modyfikacji w celu modernizacji tytułów, a także marki. Archie Comics ujawnił, że we wrześniu zostanie wprowadzona nowa postać Kevin Keller. Oprócz „otwarcie gejów”, aby wykorzystać ich warunki, które…