May 20, 2023

Ben 10 twarzy MECE MADNESS Dzięki CB Lee i Lidan Chen

Ben 10 listopada otrzyma dawkę szaleństwa Mecha z Boom! Studia, CB Lee i Lidan Chen.
Komunikat prasowy następuje:

Wydanie medialne – Boom! Studios ogłosiło dziś Ben 10 ™: Mecha Madness, obecną oryginalną powieść graficzną w średnim poziomie opartym na globalnej serii hitu Cartoon Network, z nagradzanym Rainbow pisarzem CB Lee (nie twój pomocnik) i artystą Lidan Chen (Ben 10 ™: The Truth Is Is Tam), który zadebiutuje w sklepach w listopadzie 2019 r. W tym wybuchu z antycznej przeszłości skrawki i biegów lecą, gdy Team Tennyson wpada w blachy z przedpotopowym złoczyńcą parowym Smythe.

Ben Tennyson nie jest twoim przeciętnym 10-latkiem… jest także posiadaczem Omnitrix, obce urządzenie, które pozwala Benowi przenieść się na dziesięć różnych obcych form z Galaktyki. Wraz ze swoim kuzynem Gwen i dziadkiem Max, zabezpieczają świat przed obcymi wtargami.

W Ben 10 ™: Mecha Madness, kiedy kuzyn Bena, Gwen, odkrywa, że ​​mecha pozostawiony w uszkodzeniu przez złoczyńcę Steampunk Par Smythe nie może się powstrzymać od naprawienia go w stanie pracy i przetestowanie go. Chociaż Ben może się nie zatwierdzić, nowy garnitur Gwen może być ich jedyną szansą na powstrzymanie nieustępliwej pary Smythe i jego armii stworzeń mecha przed starciami z niewinnymi cywilami, gdy polują na utraconą maszynę.

CB Lee jest literackim pisarzem literackim pisarzem literatury literackiej Lambda w dziedzinie science fiction i fantazji dla młodych dorosłych. Jej prace to seria Sidekick Squad (Duet Books), Ben 10 ™ (Boom! Studios) i All Out (Harper Teen). CB uwielbia pisać o dziwnych nastolatkach, magii, superbohaterach i sile przyjaźni. Kiedy nie koncertuje w kraju jako pedagog, pisarz i aktywistka, CB mieszka w Los Angeles, gdzie nie może potwierdzić, ani odmówić bycia superbohaterem.

„Jestem bardzo zachwycony dzieleniem się tą niesamowicie zabawną historią z czytelnikami! Gigantyczne roboty, przyjaźnie i steampunk shenaniganowie obfitują w szaleństwo Mecha! ” powiedział pisarz, CB Lee. „Uwielbiałem pracować z BOOM! Studios i Lidan Chen w tej przygodie i nie mogę się doczekać, aby podzielić się nią z fanami w każdym wieku! ”

Lidan Chen jest ilustratorem i artystą komiksowym z Chin. Pracowała dla BOOM! Studios jako artysta oryginalnej powieści graficznej Ben 10 ™: Prawda jest tam. Jest uznanym artystką i zwycięzcą nagrody Merit Award 2018 Ijungle Awards, 2017 Red Dot Design Award za ilustrację oraz coroczny ilustracyjny ilustracyjny 3 × 3.

„Jestem zachwycony, aby zilustrować kolejną powieść graficzną Ben 10 ™, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zarówno Ben, jak i Gwen Tennyson odgrywają bardzo kluczową rolę w tej historii”. powiedział artysta, Lidan Chen. „Uwielbiam wszystkie postacie w Ben 10 ™, więc czerpię przyjemność z ich rysowania. I chociaż rysowanie maszyn steampunk jest dla mnie wyzwaniem, w końcu to absolutnie wybuch! ”

To trzecia oryginalna powieść graficzna z partnerstwa między Boom! Studios and Cartoon Network, po niedawno wydanym Ben 10 ™: Prawda jest dostępna z CB Lee i Lidan Chen, a także nadchodzącego debiutu Ben 10 ™: For Science! od CB Lee i artystki Mattia Di Meo w lipcu 2019 r.

„Fani mogą przygotować się na CB i Lidan, aby przynieść Monsters, Science i The Fun with Mecha Madness”. powiedział Matthew Levine, redaktor, Boom! Studia. „Rodzina zawsze była jednym z najlepszych zasobów Bena w Ben 10 ™, oczywiście po Omnitrix, a ta historia nie różni się niczym, że Ben i Gwen pracują razem, aby pokonać złoczyńcę i uratować dzień”.

Ben 10 ™: Mecha Madness to obecna wersja Boom! Nagradzany Kaboom Studios! Drink, dom komiksów dla klasy średniej i młodszych czytelników, w tym licencjonowane serie, takie jak Adventure Time, Steven Universe, Regular Show, Ben 10 i Over the Garden Wall, wraz z oryginalnymi seriami Like Beyond: The Scare School R.L. Stine i Kelly & Nichole Matthews, Hex Vet autorstwa Sama Daviesa, RuinWorld autorstwa Dereka Laufmana i dziedzictwo Pandory autorstwa Kara Leopard, Kelly i Nichole Matthews.

Ben 10 Cartoon Network był niedawno na czwartym sezonie i oczekuje się, że na całym świecie rozpocznie się na całym świecie. Nowy sezon nastąpi po Bena, jego kuzyna Gwen i dziadka Maxa na przygodach do wielu popularnych miejsc na świecie, w tym Włoch, Japonii i Meksyku . Sezon czwarty będzie nadal wzmacniać światową bazę fanów poprzez nowe obce transformacje, pełne akcji bitwy z złoczyńcami i nie tylko. Ben 10 ™ jest produkowany przez Cartoon Network Studios oraz stworzony i wykonawczy produkowany przez Man of Action Entertainment.

Drukuj kopie Ben 10 ™: Mecha Madness będzie dostępny w listopadzie 2019 r. W lokalnych sklepach z komiksami (użyj ComicShoploCator.com, aby znaleźć najbliższy), księgarnie i boom! Studios Webstore. Cyfrowe kopie można kupić od dostawców treści, w tym Comixology, Ibooks, Google Play i Boom! Aplikacja Studios.

Do dalszych wiadomości na temat Ben 10 ™ i wiele więcej z Boom! Studios, bądź na bieżąco z www.boom-studios.com i śledź @BoomStudios na Twitterze.

O kreskówkach przedsiębiorstw sieciowych
Kreskówka Netwonull