November 24, 2022

Marvel’s Luke Cage: Powrót w MCU jest możliwy Mike Colter State

Minęło praktycznie cztery lata, ponieważ Netflix odwołał Marvela Luke Cage w 2018 roku. Jednak wreszcie możemy zobaczyć powrót niezniszczalnego faceta Mike’a Coltera w filmach MCU.

Niedawno widzieliśmy powrót Charliego Coxa jako Matt Murdock w Spider-Man: No Method Home. Dokładnie w tym samym miesiącu Kingpin Vincenta D’Onofrio wystąpił w Hawkeye. Po powrocie dawnych programów telewizyjnych Marvela w ostatnich filmach MCU i serialu, naturalne jest oczekiwanie, że Luke Cage może być następny.

W innych wiadomościach Marvel Comics wkrótce wyda nowe komiksy Thunderbolts, a Hawkeye i Luke Cage jako główne prowadzenie. Oprócz niedawno film Thunderbolts odkrył swojego reżysera.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Relacja na żywo
00:00
12:40
12:40

Choć może to być długa szansa, możemy zobaczyć znacznie więcej Luke’a Cage’a w filmie „Thunderbolts”. Jednak oczywiście Marvel utrzymuje wszelką sztuczkę dotyczącą przyszłości swoich filmów, a także serii.

To powiedziawszy, czy Luke Cage Marvela pojawi się w MCU w najbliższym czasie? Oto, co Mike Colter musi stwierdzić o plotkach.

Netflix

Mike Colter mówi o możliwości powrotu jako Luke Cage Marvela

W ostatnim wywiadzie Colter stwierdza, że ​​pojawiający się jako Luke Cage jest „zawsze” możliwością. Wyjaśnił jednak, że nie ma konkretnych informacji o Luke Cage Marvela lub kierunku, w którym seria będzie przemierzała.

„Wydaje mi się, że jest dokładnie dokładnie, jak prawdopodobne jest, że nie mam nic namacalnego do zaoferowania. Ludzie zawsze pytają mnie: „Czy to możliwe?”, A także „coś jest możliwe”. Oni online podobnie jak ja, jak idę: „Mam na myśli, że rozumiesz tyle, ile wiem”. Ludzie sprawdzali te artykuły, to dokładnie dokładnie taka sama ilość informacji, jaką mam ”.

Dobrze byłoby zobaczyć obrońców w filmie MCU, jednak podobnie jak my, Mike Colter nie ma solidnej koncepcji ponownego uruchomienia Luke’a.

Colter kontynuuje, mówiąc, że dobrze było mieć przerwę po swojej pracy jako Guy Power w Marvela Luke Cage. Gdy grał w nieprzeniknionym, a także niezniszczalnym człowieku, praca fizyczna była wymagająca. Jednak Colton stwierdza, że ​​świetnie się bawił, grając w Luke’a Cage, a także byłby otwarty na możliwym pojawieniu się w MCU.

„Byłbym dostępny, tak. Sugeruję, że miałem doskonały czas, a także dobrze sobie radziłem od tak dużej akcji, jeśli chodzi o fizyczną akcję, jeśli chodzi o filmowanie superbohatera. Więc znów bym za to był za to, kiedy wyszedłem, byłem dość wyczerpany fizycznie. To tak, jak wiesz, kiedy uprawiasz sport, niezalej poza sezonem. Więc fajnie było zrobić sobie przerwę, wiesz? ”

Marvel Comics

Kim jest ten superbohater Marvela?

Urodzony jako Carl Lucas, Luke Cage był jednym z pierwszych czarnych superbohaterów Marvela. Jego pierwszy występ miał miejsce w czerwcu 1972 roku w Luke Cage, Hero for Hire #1.

W komiksach Luke Cage zyskał nadludzkie możliwości po podleganiu procedurze eksperymentalnej. Ta procedura miała miejsce, gdy był niesłusznie uwięziony za przestępstwo, którego nie popełnił. Jego moce obejmują nadludzką wytrzymałość, a także trwałość, czynniki gojenia, a także nielegalną skórę.

Od debiutu postaci w 1972 r. Był częścią wielu grup superbohaterów, takich jak Avengers, Thunderbolts, a także obrońcy.

W MCU Luke Cage pojawił się w Jessica Jones, a także zagrał w programie nazwanym imieniem. Wraz z Jessiką Jonesem Krysten Ritter, Mattem Murdockiem Charliego Coxa, a także żelazną pięścią Finna Jone, pojawiły się w miniserialu Defenders. Niestety, podobnie jak inna samodzielna seria Marvel w tamtych czasach, Netflix również anulował program.

Pomimo braku oficjalnego ogłoszenia Marvela powrót Luke’a Cage’a do MCU jest nieuchronny. Kto wie, być może zrobi kameę w jednym z nadchodzących filmów osadzonych w fazie 4. Jednak na razie możesz złapać znacznie więcej Luke’a Cage’a na Disneya+.

Oprócz Luke’a Cage’a, których obrońcy chciałbyś zobaczyć w filmie MCU? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami!