February 1, 2023

Za uwagę: Marvel’s Star Comics: World Terry – The Total Collection

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Robert Greenberger

Robert Greenberger

Star Comics: World Terry – The Total Collection

Powtarzająca się skarga, ponieważ narodziny rynku sprzedaży bezpośredniej były sprzedawcy, nie mają komiksów dla dzieci. Na początku lat 80. Marvel próbował rozwiązać ten problem z Star Comics, przyjaznym dzieckiem śladem. Był kierowany przez byłego redaktora Harveya Comics Sid Jacobson po ofercie Marvela, a także Harveyem, aby przejąć zawadoną linię tytułów, a Harvey wyszedł z towarzystwa w 1982 roku Równie znacznie bardziej dla Marvela, Original Works – Top Dog, World Terry, Royal Roy, a także Wally Wizard – opracowany przez Jacobsona. Choć głównie zapomniany, apetyt na taryfę wieków rozrosła się tylko, nadchodząc tej wiosny to Star Comics: World Terry-Total Collection, w tym wszystkie dwanaście problemów.

Planet Terry #5

Seria napisała głównie przez Lennie Herman, a także Stan Kay, którzy byli dziesięcioleciami profesjonalistami Harveya Richie Rich, Casper, a także innych dzieł. Jacobson powiedział: „Najlepszym pisarzem, jakiego kiedykolwiek rozumiem, była Lennie Herman… najśmieszniejszym facetem, jakiego kiedykolwiek znałem”. Podobnie komponowanie tego był zabawny Dave Manak, który włamał się w latach siedemdziesiątych, a także pracował jako pisarz, artysta, a nawet redaktor DC i/lub Marvel.

Ilustrując wiele problemów to Warren Kremer, najlepiej pamiętać o jego Richie Rich, gorących rzeczach, a także Stumbo The Giant, z inkingiem obsługiwanym przez Vinnie Colletta.

Młody Terry dąży do znalezienia zaginionego rodziców. Są oficerami na pokładzie Warp Area, a także Terry’ego został nieumyślnie wprowadzony w kosmos. Jego rodzice wierzyli, że nie żyje, zasmucił się, a także poruszali się swoim życiem, niedoinformowany Terry przeszukuje kosmos, by je odkryć. Optymistyczna Terry odkrył roboty na śmieciach oprócz silnego, o zielonym poziomie obcych Omnus, rozwijając nowy rodzaj rodziny.

Planet Terry #2

Każdy rozdział pokazuje postęp Terry’ego, a także postępy w biznesie, naprawdę poprawia się do odkrywania jego rodziców, a także ponownego zjednoczenia. Podczas jednej farby Terry był przerażony, gdy wyobraża sobie, że jego tata może być naprawdę kosmicznym kryminalistą. Chociaż serial został odwołany przed tym, jak można powiedzieć o wesołym spotkaniu, możesz przynajmniej poczuć postęp, co jest rzadkością dla komiksów dla dzieci. Były wskazówki dotyczące innych historii, które można opowiedzieć, oszustwo na pokładzie osnowy obszaru, a także inne wątki, które zostały posadzone na przyszłość.

Zamiast tego każda samodzielna historia doświadczyła przygody, zaspokajania nowych kumpli, a także wrogów, a także oferuje wiele doświadczenia dla młodszych czytelników. Możemy nawet zaspokoić prawdziwego syna Vermin, kaptura (nie złoczyńcę Marvela).

Co więcej, strój Terry’ego został opracowany, aby odzwierciedlić odzież używaną przez Kree, potencjalnie wiązając serię tego dzieciaka z większym światem Marvela, jednak nigdy nie został wyraźnie ujawniony podczas wstępnego biegu.

Planet Terry #12

Podczas gdy niektóre oferty gwiazd były mniej niż oryginalne (Royal Roy został odwołany po sześciu problemach, gdy Harvey zagroził podejmowaniem działań prawnych przeciwko byciu tak samo jak Richie Rich), World Terry miał odbicie, a także apel, który sprawił, że serial był przyjemny do czytania . Założenie science fiction sugeruje, że nie randuje się tak strasznie jak inne serie, a także powinno stworzyć zabawę z dziećmi lub tymi, którzy pozostają młode.

W przypadku miłośników ciągłości należy zauważyć, że Terry, Top Dog, Royal Roy, a także Wally Wizard mogą zostać odkryte w 2009 roku, a następnie Terry zaczął pojawiać się w Drax, zaczynając od problemu nr 6.