April 9, 2023

Shang-Chi’s Show Crayer, The Mandarin

Shang-Chi i The Legend of the Ten Rings zachwycają publiczność swoją nowoczesną techniką klasycznych filmów sztuk walki i chińskiej mitologii, ale prawdziwym graczem pokazowym jest antagonista filmu, antagonistę filmu, antagonistę filmu Mandaryński.

Marvel Studios zajęło osiem lat, aby zrobić prawidłowe mandaryńskie. Klasyczny złoczyńca Iron Man z dziesięcioma magicznymi pierścieniami w końcu miał chwilę zabłysnąć w Shang-Chi. Po tym, jak Iron Man 3 stracił zarówno postać mandaryńskiego, jak i aktora Bena Kingsleya w komedii, prawdziwy mandarynka, Xu Wenwu, podszedł do talerza i uderzył w u siebie.

W tej wersji jest ojcem bohatera, ustanawiając oba na kolizyjnym kursie moralności i ideałów. Łatwo się zakochać w Shang-Chi. Odcięte od tego samego dzieciaka, co kapitan Ameryka i Czarna Pantera, jest szlachetny, lojalny i czujny w swoim kompasie moralnym, nigdy nie stawiając innych ponad własne potrzeby.

Xu Wenwu ma konwencjonalne lekceważenie życia ludzkiego, jak robią to złoczyńcy Marvela, ale ma takie samo poczucie szlachetności jak Shang-Chi. Xu jest motywowany śmiercią swojego partnera i matki Shang-chi. Daje to realny powód, aby realizować swój cel i sprawia, że ​​jego historia jest o wiele doskonałniejsza z nich.

W rzeczywistości jego opowieść jest tak interesująca, że ​​nie jest poza dziedziną możliwości, aby Marvel dodatkowo zbadać jego 1000-letnią historię z urzeczliwą historią.

W związku z tym przyjrzyjmy się bliżej tych kluczy Mandarin.

Tales of Suspens #50

Debiutując w 1964 r. Oryginalny mandaryński był początkowo nemezis Tony’ego Starka, zanim zwrócił uwagę na innych bohaterów. Wielu fanów było rozczarowanych, gdy mandaryński Iron Man 3 stał się żartem, ale błąd Shang-Chi przekształca błąd Marvela w epickim stylu. Ponieważ tak wiele jego historii pozostało nieopisane, może nie być ostatnim razem, gdy widzimy Xu Wenwu na ekranie.

Będąc kluczowym problemem z epoki srebra, trudno jest zdobyć wyższe stopnie TOS #50. Odpowiednio, najnowsza ocena sprzedaży dotyczyła 5,0, która sprzedała się za 750 USD 29 sierpnia. Najwyżej obrotu w ciągu ostatniego miesiąca wynosiła 8,0 i zarobił 2 529 USD 14 sierpnia.

Tales of Suspens #62

Podobnie jak wiele postaci w Marvel Comics, zwłaszcza te z wczesnych dni, mandaryński odkazał swoje pochodzenie przez dziesięciolecia. Tutaj masz pierwsze pochodzenie złoczyńcy i jego magicznych dziesięciu pierścieni.

Bez zepsucia sceny środkowych kredytów, historia tych pierścieni stanie się o wiele ważniejsza w najbliższej przyszłości, poczynając od Eternals.

Najlepsze w TOS #62 jest to, że leci dobrze pod radarem kolekcjonującym. Chociaż nie jest to główny klucz, dziesięć pierścieni może stać się o wiele bardziej integralna z nadrzędnymi historiami MCU, a to sprawi, że byłaby to mądra inwestycja. W tej chwili możesz posiadać aż do 9,0 za 300 USD lub mniej.

Iron Man #53

W Shang-Chi bohater i jego siostra są dziećmi Xu Wenwu. Jednak gdy postać żyje przez tysiąclecie, szanse są dobre, że w Universe Marvela grają inne małe mandarynki. Iron Man #53 przedstawił Timugin, syna komicznego mandaryńskiego, który zająłby dziesięć pierścieni od ojca. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że fabuła mogłaby odtworzyć w MCU, co prowadzi do epickiego wystawienia sztuk walki między Timugin i Shang-Chi.

Po raz kolejny jest przyszłość kluczowa perspektywa minimalnej inwestycji. Ostatnia ocena 9,8 na sprzedaż online przyniosła zaledwie 11 USD w 2015 roku. Jeśli próbujesz znaleźć surową kopię, te ignorowane pierwsze występy sprzedają się za zaledwie 2 USD.

Kontynuacja Shang-chi

Gdy tylko Marvel Studios ogłosiła film Shang-Chi, mówi się o kontynuacji. W końcu jest to Marvel, w którym zasadniczo każdy film otrzymuje co najmniej jedną kontynuację. Ponieważ początkowa reakcja publiczności jest tak pozytywna dla Legend of the Ten Pierścieni, nie ma wątpliwości, że piłka toczy się na kolejną część franczyzy. Czy moglibyśmy zobaczyć dużo więcej mandaryńskiego lub Temugin? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Jak myślisz, jakie książki zobaczą wzrost po filmie? Daj nam znać w komentarzach!

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Mandarin powraca: Tales of Suspense #50 Najbardziej aktualne wiadomości na temat filmu Shang Chi potwierdziło, że mandaryński powróci do MCU. Nie, nie tak bardzo sumujące stworzenie grało pięknie przez Bena Kingsleya. Raczej najwyższa wersja mandarynki z pierścieniami napędzanymi przez obcy i śmiertelne wąsy. Mandaryn po raz pierwszy pojawił się w Marvel Comics in Tales of…
7 sierpnia 2019in w „Komiksach”

Fin Fang Foom w MCU Niektóre plotki są o wiele bardziej logiczne niż inne. Henry Cavill Handel Superman’s Cape to Wolverine’s Claws? Nie logiczne. Sokół…
20 marca 2020 w „Komiksach”

Shang Chi: Gdzie pasuje do MCU? Jesteśmy teraz zaledwie kilka dni od Tnull