November 25, 2022

Matt Wagner, aby skomponować cień: rok pierwszy!

Ta publikacja jest złożona w ramach:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Komunikat prasowy

Legendarny twórca komiksów opowiada historię pochodzenia Shadow w 2013 roku!

The Shadow: rok pierwszy

12 października 2012 r., Mt. Laurel, NJ – Legendarny twórca komiksów Matt (Mage, Grendel) Wagner w 2013 roku w 2013 roku z The Shadow: rok pierwszy. Podobnie jak w przypadku ekologicznego Horneta Dynamite: Pierwszy rok, Matt planuje opowiedzieć rozstrzygającą historię pochodzenia Shadow, pokazując fanom, dlaczego postać wytrzymała popularność przez tyle lat! Poszukaj Matta Wagnera The Shadow: Pierwszy rok w 2013 roku!

Matt Wagner

„Cień od dawna jest jedną z moich absolutnie preferowanych postaci, a także jestem podekscytowany, że mogę wreszcie mieć możliwość przyczynienia się do jego ciągłych przygód”, stwierdza Matt Wagner. „Pomagam zdefiniować tajemnicze pochodzenie cienia w roku jednej historii! Mimo całej jego opublikowanej historii zarówno w pulpi, jak i komiksach, oprócz jego radiowych przygód, zaskakująco nie ma żadnego przedstawienia jego wyjątkowo pierwszych przygód jako mrocznego mistrza mężczyzn. Ta seria sprawdzi wydarzenia, które po raz pierwszy przyciągnęło Kent Allard/Lamont Cranston z powrotem do Stanów, dokładnie to, jak zaczął montować swoją rozległe sieć agentów, a także dokładnie to, jak po raz pierwszy przyjął słynny czarny kapelusz, a także Cloak Jego przebrania alter-ego, które do tej pory… tylko cień wiedział! ”

„Matt to legenda, a także zawsze fantastyczna praca z nim”, określił redaktor Dynamite Joe Rybandt. „Wszystko w jego pracy jest podawane realizmem, a także autentycznością, a także jego cieniem: rok pierwszy podniesie poprzeczkę zarówno dla pulp, jak i ich bohaterów”.

The Shadow: rok pierwszy

„Rozumiem Matta od 30 lat, ponieważ mieszkał w Filadelfii, a także pracował nad Mage dla Comico Comics. Wspominałem o tym od lat, że wielokrotnie pytałem go, czy będzie pracował ze mną na komiksie, ponieważ nawet w młodym wieku, jego skryptach, sztuce, a także możliwości opowiadania opowieści, to kilka najlepszych, jakie widziałem . Nigdy nie wierzyłem, że 25 lat później rozpoczniemy połączenie z Mattem pracującym razem. To trzecia praca z Mattem, a także za każdym razem staje się znacznie lepsza. Jestem dumny z pracy z Mattem, a także nie mogę się doczekać, aby rozpocząć to nowe doświadczenie! ” – Określa Prezydenta Dynamite, a także wydawca Nick Barrucci

„Lubię” Strona Dynamite na Facebooku dzisiaj !!!

Dołącz do rozmowy na stronie Twitter Dynamite Entertainment pod adresem

Sztuka, a także więcej informacji, odwiedź: www.dynamite.net