September 28, 2022

Pierwsze spojrzenie na nowy Batmobile z nadchodzącego Matta Reevesa „The Batman”

Chociaż Batman nie zostanie wydany do czerwca 2021 r., Hype stał się bardzo prawdziwy. Podczas gdy filmy DC często mają na sobie pewien poziom podniecenia, filmy Batman są na innym poziomie. Ogłoszenie castingu Robina Pattinsona przyciągnęło mieszane uczucia od publiczności, choć wszystko, co widzieliśmy, wyglądało dość ekscytujące. W najnowszej wiadomości The Batman News Matt Reeves po raz pierwszy spojrzał na nowy Batmobile!

Najpierw spójrz na nowy Batmobile

Przez Matt Reeves.

Teraz każdy, kto wie cokolwiek o Batmanie, wie, że Batmobile jest kluczową cechą dla bohatera. Tak więc „rzucanie” samochodu jest praktycznie tak samo niezbędne, jak obsadzenie prowadzenia. Matt Reeves wydał dzisiaj pierwszy wygląd obrazów Batmobile i szczerze mówiąc, jest całkiem świetny. Z tego, co widzimy na zdjęciach, ma kilka vintage wibracje, a także klasyczny fajny wygląd każdego świetnego Batmobilu. Wygląda to bardziej jak samochód z udanym silnikiem niż o wiele bardziej batmobile podobne do czołgu, które widzieliśmy w najnowszych filmach. Możesz lepiej przyjrzeć się samochodowi z innych zdjęć opublikowanych przez Reevesa.

Obraz przez Matta Reevesa.

Krótkie podsumowanie tego, co wiemy o Batmanie

Zdjęcie przez Matt Reeves

Lepiej również zaglądamy na nietopeczkę, w tym „uszy” osłony. Rozdostanie kolorów jest nadal trudne, ale wygląda na to, że wybierają klasyczny czarny garnitur, a nie słyszą z powrotem do komiksów z ciemnoniebieską i szarą kolorystyką.

Film, kierowany przez Matta Reevesa, podobno skupi się na młodszym Bruce Wayne, gdy wkracza w rolę Batmana. Zamiast walki z przestępczością, krzykliwym Batmanem, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, będzie to bardziej „napędzana noir, detektywista wersja”. Zobaczymy między innymi postacie, w tym Selina Kyle/Catwoman (grana przez Zoe Kravitz), Riddler (grany przez Paula Dano) i Jamesa Gordona (Jeffrey Wright).

Czytelnicy, teraz, kiedy widziałeś pierwszy wygląd Batmobilu, czy jesteś jeszcze bardziej podekscytowany filmem? Chcielibyśmy usłyszeć twoje przemyślenia na temat twoich oczekiwań dotyczących nadchodzących filmów, więc dołącz do dyskusji w sekcji komentarzy!

Wyróżniony obraz za pośrednictwem DC Films & Warner Bros Pictures.