March 10, 2023

Redneck#3 pragnie drugiego wydruku

Wydanie medialne – trzeci numer bestsellerowej serii/Skybound Series Redneck autorstwa Donny’ego Catesa (God Country) i Lisandro Estherren z powrotem do drukowania w Kup, aby nadążyć Żądanie klienta.
W Redneck #3 czytelnicy badają, co czai się na poddaszu domu Bowman. Z wszystko, co idzie do piekła dla swojej rodziny, Bartlett musi skonfrontować się z tym Sonuvabich, który stawia troskę w inne wampiry. Ale co dokładnie zaplanowały dzieci Bowman dla tatusia Landry?

Redneck podąża za Bowmanami – rodziną wampirów, którzy od lat cicho prowadzą lokalny staw z grilla w swoim małym miasteczku, żyjąc z krwi krów. Ich spokojne współistnienie kończy się jako pokolenia nienawiści, strachu i złej bańki krwi na powierzchni – nie można oddzielić człowieka od potwora.

Redneck #3 pozostanie dostępny do zakupu na wszystkich platformach cyfrowych, w tym na stronie internetowej Image Comics (Imagecomics.com), oficjalnej aplikacji IOS IOS, witrynie internetowej Comixology (Comixology.com), iOS, Androida i Google Play.

Redneck #3, 2. druk (kod diamentów May178640), Redneck #4 Cover A (Kod Diamond May170703) i Redneck #4 Obrazy B Tomorrow (Kod Diamond May178129) będą dostępne w środę, 26 lipca. Ostatni termin odcięcia kupna dla kupców komiksów to poniedziałek, 3 lipca.

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Możesz być Redneck, jeśli Twój pierwszy numer sprzedaje wydanie Outmedia-nowa biała seria obrazu/Skybound Redneck autorstwa Donny’ego Catesa (God Country) i Lisandro Estherren jest odrzucany z powrotem, aby wydrukować w zakupie, aby utrzymać przytłaczające zapotrzebowanie klientów. Bowmanie to wampiry, które cicho biegały…
22 kwietnia 2017in w „komiksach”

Możesz być Redneck, jeśli ciągle sprzedajesz wydanie – bestsellerowa seria obrazu/Skybound Redneck autorstwa Donny’ego Catesa (God Country) i Lisandro Estherran jest odrzucony, aby wydrukować w Kup, aby nadążyć za przytłaczającym zapotrzebowaniem klientów. W Redneck czytelnicy są wprowadzani do Bowmans i…
27 maja 2017 w „komiksach”

Redneck uruchamia kwietnia z Image Comics/Skybound EntertainmentMedia Wydanie-Donny Cates (God Country) współpracuje z artystą Lisandro Estherren i kolorystą Dee Cunniffe, aby uzyskać zupełnie nową serię Vampire Southern Vampire-złożona w kwietniu tego kwietnia z Image Comics/Skybound Comics/Skybound Zabawa. Bowmans to V…
25 stycznia 2017in w „Komiksach”